Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

david.ch - Profil | Po 30.4.2018 21:57:34

Vrbis1 >> Ok, diky.

    Vrbis1 - Profil | Po 30.4.2018 18:34:28

    david.ch >> Mám také a je to přesně, jak píše Zdeny88.Fungují dobře.Nemusíš mít strach.

      Zdeny88 - Profil | Po 30.4.2018 12:19:22

      david.ch >> Používám je a fungují dobře, jen na jemnějších špičkách se musí dát přes osazení koncového očka, jinak mají tendenci se protáčet.

        david.ch - Profil | Po 30.4.2018 11:32:42

        Navrc >> Jedine nahrat tu buzirku a ohnout ji, aby to svetylko bylo podel spicky. Anebo jak rikas pouzit jiny uchyt.

          Navrc - Profil | Po 30.4.2018 11:07:54

          david.ch >> Používám jiné. Které drží podél špičky. Tady bych se bál toho jak to vyčnívá....

            david.ch - Profil | Po 30.4.2018 10:49:33

            Mate nekdo zkusenost s temito drzaky chem. svetel? Drzi to dobre na spickach?

            http://www.sarfix.cz/Korum-Starlight-Holder-kit-d16​5.htm

              MB - Profil | Ne 29.4.2018 6:58:46

              Zdeny88 >> ten adaptér...za kolik?

                Zdeny88 - Profil | So 28.4.2018 22:27:25

                Případně i s Korum Speed-fit Double butt rest?

                  Zdeny88 - Profil | So 28.4.2018 22:26:57

                  Neměl by někdo zájem o Korum Any Chair adaptor...

                    fheavy - Profil | So 21.4.2018 22:20:48

                    MB >> hmmm))

                      MB - Profil | So 21.4.2018 22:14:16

                      Dědek >> :))))))

                        Dědek - Profil | So 21.4.2018 22:13:40

                        MB >> protože jsem na vláčku levej a vůbec to neumím. Proto k ní jsem velmi rezervovaný, jako každý s rukama, oběma levýma :-))))

                          MB - Profil | So 21.4.2018 22:13:07

                          fheavy >> na přívlač mám spešl ...zakázkový od fencla

                            MB - Profil | So 21.4.2018 22:11:38

                            Dědek >> proč?

                              fheavy - Profil | So 21.4.2018 22:04:36

                              MB >> tak za par let)) ale podberak budes snad pouzivat casteji,pokud nechodis jen s vlackou.

                                Dědek - Profil | So 21.4.2018 22:04:12

                                MB >> tak to tě lituji...

                                  MB - Profil | So 21.4.2018 22:03:44

                                  Dědek >> jasně :)

                                    Dědek - Profil | So 21.4.2018 22:03:00

                                    MB >> Co budeš dělat? Vláčet?

                                      MB - Profil | So 21.4.2018 22:02:05

                                      fheavy >> no tak to si počkáte :))

                                      ještě tak 3-4 docházky a pak zas až za rok :)

                                        fheavy - Profil | So 21.4.2018 21:58:44

                                        MB >> vsak az to predne proveris tak si to treba taky poridime)))