Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NMB - Profil | So 21.4.2018 21:57:00

Dědek >> nevím.....já to mám poprvé....až s tím stojanem...a jeden ten bazmek na podběrák....dnes poprvé u vody

    Nfheavy - Profil | So 21.4.2018 21:52:08

    Dědek >> tak nejak.)

      NDědek - Profil | So 21.4.2018 21:51:59

      MB >> to každému. Ale tenhle systém mají téměř na všem, nebo ne?

        Nfheavy - Profil | So 21.4.2018 21:51:48

        MB >> ok,jen nazor))

          NMB - Profil | So 21.4.2018 21:50:51

          Dědek >> občas se jim taky něco nepovede......

            NMB - Profil | So 21.4.2018 21:50:19

            fheavy >> drželo to dobře....

            jak jsem psal.....zatím cajk :)

            až mě to vyrve 15ti kiláč tak budu hlásit :))))

              NDědek - Profil | So 21.4.2018 21:45:57

              fheavy >> kov do kovu, je určitě lepší pocit, než plast, na plast...

                Nfheavy - Profil | So 21.4.2018 21:44:25

                Dědek >> asi jo,to je spis jen moje neduvera ,ktera nemusi byt vzdy opravnena,
                jen mam rad takovej ten pocit bezpeci ze mne to drzi podle myho))

                  NDědek - Profil | So 21.4.2018 21:39:43

                  fheavy >> Na druhé straně si myslím, že zrovna Korum, by si nenasralo do vlastního hnízda nekvalitním přípravkem, který nedrží a není na něj spoleh...

                    Nfheavy - Profil | So 21.4.2018 21:37:33

                    Dědek >> jo vidm tam drazku a do ni zapadne plastova zarazka,netvrdim ze je to spatne,ale mam k temhle vecem neduveru,))

                      NDědek - Profil | So 21.4.2018 21:35:10

                      fheavy >> taky mám pocit, že to není úplně nepevnější a jestli se to nevychodí...

                        Nfheavy - Profil | So 21.4.2018 21:34:33

                        Dědek >> tak to jo ses pripravenej vic jak ja))

                          Nfheavy - Profil | So 21.4.2018 21:34:06

                          MB >> dobry a nema to vuli v tom zamku??

                            NDědek - Profil | So 21.4.2018 21:33:12

                            fheavy >> mám, to víš, že mám. Už jsem je používal loni. Bez nich bych měl strach na Odře nahodit.

                              NMB - Profil | So 21.4.2018 21:33:06

                              fheavy >> ty budu asi taky dokupovat ...k pípákům

                                NMB - Profil | So 21.4.2018 21:32:46

                                fheavy >> já to dnes otestoval...a cajk...naprostá spokojenost....

                                než mě s tím upadne 15ti kiláč...to to pak asi zahodím :c)))))

                                  Nfheavy - Profil | So 21.4.2018 21:32:24

                                  Dědek >> jeste uši maš??

                                    NDědek - Profil | So 21.4.2018 21:28:42

                                    MB >> Já mám nakoupené ty klouby na rohatinku i pípák... Tak to musím využít :-)

                                      Nfheavy - Profil | So 21.4.2018 21:27:53

                                      MB >> no na ten podberak bych ten plastovej adapter asi nedal,jak to nemam natvrdo a neco malo se na tom hybe tak su z toho nervozni,a u podberku bych to uz vubec nesnesl))

                                        NMB - Profil | So 21.4.2018 21:18:26

                                        Dědek >> hrazdy a všechny zámky jsou tyhle....taky super....

                                        http://www.chytiljsem.cz/podberaky/quick-release-ne​t-adaptor/