- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sbohem Berounko !
Minulý víkend jsem se konečně dostal na ryby. Vybral jsem si oblíbený úsek Berounky kousek nad Berounem u Cembritu. Jeden proutek se splávkem, na záda baťoh a těšil jsem se na hejna hladových tlouštů po větvemi velkých líp. Jenže to místo teď vypadá trochu jinak:Nádherné velké a zdravé (!) lípy nějaký zločinec nechal pokácet. Komu překážely?
Na místě zůstal příšerný bord... roztrhané pytle s odpadky, rozježděný tankodrom od těžké techniky. S větvemi a křovím se už nikdo neobtěžoval.
A jako memento - nad protejším břehem se tyčil suchý strom. Byl nápadný, jak zářil do dálky stříbřitě bílou barvou. Na jeho větvích ... kormoráni. Pod nimi úplně mrtvá řeka, ani kolečko na hladině.
Nejradši bych někoho zasmrtil....
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NBrix - Profil | So 19.3.2011 21:54:13
Ale vážně, poslední dobou mě nejvíc hněte, že o takových věcech rozhodují tzv. ekologové od stolu z nichž většina neviděla v životě ani krávu zblízka. Kvůli nim svítíme rtuťovejma výbojkama místo žárovek, na polích pěstujeme žlutý alergenní svinstvo a ještě ho cpeme do benzínu a na polích máme místo obilí lány křemíkovejch panelů bohatě dotovanejch z našich daní. Kvůli Japonsku teď budou strašit, jak je jaderná energie nebezpečná, přitom tam na ní zatím nikdo neumřel, zato protržená přehrada tam spláchla celý městečko. To by jsme museli zakázat používání ohně protože je taky děsně nebezpečnej. Nechal jsem se unýst, ale muselo to ven...
Nnekut - Profil | So 19.3.2011 21:45:11
NBrix - Profil | So 19.3.2011 21:28:17
Nlibryb - Profil | So 19.3.2011 21:18:02
Nnivna - Profil | So 19.3.2011 21:13:26
druhá věc - ten bordel na břehu - pytle odpadku, petky apod - to tam asi nezanechali dělníci s pilou, o kterých bych se nevyjadřoval jako o debilech, minimalně ne všeobecně. Obávam se spíš, že sou to stopy po rybářích, které byly doteď kryty vegetací.
Sám jsem byl nepřímým účastníkem boje proti cyklostezce a kácení kolem vodního toku. Veškerá aktivita aktivních vyšla do prázdna a kácet se bude. Ono debilové nejsou ti s pilama ale ti gdo rozhodují povolují schvalují. Jaké mají duvody ať si každý domyslí a oni obhájí...?... Pilčík si jde jen vydělat svou profesí.
Doufám že moje oblíbené revíry takto nedopadnou...
jo este se divam že to mohly byt vrby ale situce by byla stejná
Nnivna - Profil | So 19.3.2011 21:03:27
druhá věc - ten bordel na břehu - pytle odpadku, petky apod - to tam asi nezanechali dělníci s pilou, o kterých bych se nevyjadřoval jako o debilech, minimalně ne všeobecně. Obávam se spíš, že sou to stopy po rybářích, které byly doteď kryty vegetací.
Sám jsem byl nepřímým účastníkem boje proti cyklostezce a kácení kolem vodního toku. Veškerá aktivita aktivních vyšla do prázdna a kácet se bude. Ono debilové nejsou ti s pilama ale ti gdo rozhodují povolují schvalují. Jaké mají duvody ať si každý domyslí a oni obhájí...?... Pilčík si jde jen vydělat svou profesí.
Doufám že moje oblíbené revíry takto nedopadnou...
NLee-Haney - Profil | So 19.3.2011 21:00:26
NBrix - Profil | So 19.3.2011 20:56:42
NBrix - Profil | So 19.3.2011 20:54:55
Když se ještě podívám jak se upravují toky u sousedů: http://ekologie.upol.cz/ku/rreo/bavorsko/index.htm
NRytíř - Profil | So 19.3.2011 20:47:54
NSAHIB - Profil | So 19.3.2011 20:45:28
ale to je právě to,co ONI asi chtě¨jí kámo,víš..-)
tam se můžou nejlépe prezentovat,reprezentovat svoje"finanční"odlesky slávy,bohatství,aniž by na to někoho upozorňovaly slovně,..tam je jim v této společnosti nejlépe-)),nepracovat,nemít "nucení" něco uklízet,odklízet,jen si uživat a mít se z druhejch dobře,můj os,názor...
Nstump - Profil | So 19.3.2011 20:41:35
NSAHIB - Profil | So 19.3.2011 20:32:48
A přece tam nemůžeš sedět Ty na rybách,když tam pojede vrchnost,to by jsis ale dovolil opravdu moc..-((
Bývalo tam nádherně,krásný posezení,klidný,.jezdil jsem tam 15 let...aj do tý zátočiny vejš u chatičky,konec nádhery,musí nám všechno rozbombardovat...,i když kola taky potřebují,ale jsou jiná místa,kde to můžou udělat....
Nspiri.t - Profil | So 19.3.2011 20:30:40
Npepa-č - Profil | So 19.3.2011 20:29:28
Kde to žije - všechna témata
22:46NRybáři vs ochránci přirody 68
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....














