Zákaz kempování vyhláškou obecního úřadu

Dobrý den, náhodou jsem narazil na zákaz kempování na jednom úseku Labe ze strany místního obecního úřadu.

http://www.mrk.cz/oznameni.php3?id=1792

Nevíte někdo o dalších podobných zákazech ? Jedná se mi především o Labe ve středních čechách.
Autor diskuse: jirkazez - Profil , 18.3.2011 kaprařina - revíry, cestování

Nretrívr - Profil | Ne 20.3.2011 12:01:47

Mrknato >> No nechápu poznámku o tendenčnosti.Jestli se bavíme o tendenčnosti, psak jdi někam s cikánasma. No nic, cikány nesnáším, jsem ochoten na tábory něcon dát, kde budou tvrdě zavřený, jídlo na příděl a voda stejně, nic jiného v nabídce.Jestli jdsi Ty specielně nepochoúil , pak je tu určitě problém, protože vše bilo ne bílé, ale častí. Ať se Ti daří.

    NIgo. - Profil | Ne 20.3.2011 11:58:45

    Lee-Haney >> Ále pochopil neboj :o) Reagoval jsem pouze na jeho poslední větu. Proti ostatnímu ni slovo :o)

      NLee-Haney - Profil | Ne 20.3.2011 11:56:11

      Igo. >> Vůbec jsi ho nepochopil,ale to je jedno....

        Njirkazez - Profil | Ne 20.3.2011 11:55:00

        Mrknato >> No, řeč je tu o tom pravděpodobně proto, že se toho tahle otázka, nebo spíš omezení týká. Já tu přece nehoruju za kapraře, ale za všechny rybáře.

          NIgo. - Profil | Ne 20.3.2011 11:54:42

          Mrknato >> A nebude to např. tím, že jsi v kaprařině? Nedávno jsem koukal do muškaření a moc kaprů a bivi jsem tam nepotkal. Prubni to a uvidíš sám. Vadí-li ti kapři a kapraři nechod do kaprařiny to dá rozum ne? :o)) A myslím, že rozumu máš dost - myšleno vážně a bez jakékoliv ironie.

            NMrknato - Profil | Ne 20.3.2011 11:50:45

            jirkazez >> Řeknu ti to bez zášti ke kaprařům i kaprům. Někdo nahoře ve svazu, ale i dole v MO, nějaký zástupce státu, si tlačí slušný jooooooob. To mě sere. Nevím kdy jsi naposledy chytal okouny, plotice, potočáky, lipany. Jde to s nimi stále víc a víc s kopce a řeč je tu jen o biwi, dostupnosti pro bivi, počtu násad pro bivi, době lovu pro biwi a délce ryby pro biwi. To už je hnus velebnosti, ale už vopravdu....

              NMrknato - Profil | Ne 20.3.2011 11:46:38

              retrívr >> No, mluvil jsi o trapárně svazu, zbytku jsem nerozuměl, ale tvůj závěr byl opět tendenční. Svaz by měl hájit rybařinu, rybařinu rozmanitou, vč. rozmanitých ryb. Ne cikány, kteří kočují za kaprem, nejrozšířenější to rybou cikánů.....

                Njirkazez - Profil | Ne 20.3.2011 11:45:46

                Mrknato >> Nevím, proč všichni rozdělují rybáře na kapraře a ty ostatní. Chytám na většinu způsobů. Rád si skočím k vodě na dvě hodinky s jedním prutem a stejně rád si zajedu někam na víkend, když mi to zrovna časově vyjde.

                  Nretrívr - Profil | Ne 20.3.2011 11:40:31

                  Mrknato >> Mrkáči, jsem malej , nemyslím, že chytrej.Teď ale i se vzděláním nevím o čem je řeč. Piješ, nebo pozdě vstáváš? Jinou variantu nepřipouštím, protože Tě dlouho uznávám.Nebuď nasranej, teď jsem to nepochopil.

                    NMrknato - Profil | Ne 20.3.2011 11:38:51

                    retrívr >> Trapárna svazu je, že nasedl na vlnu WaM kaprařů, kteří chtějí víc a víc a nakonec fšechno.

                      NMrknato - Profil | Ne 20.3.2011 11:36:47

                      jirkazez >> Když neuneseš prut a tlumok k vodě, tak jsi invalida. Neboj, kapraři vedení p. Sekerou ti udělají chráněný flek, kam budeš moci zacouvat s autem, či vozíkem..... navíc ti ho 2x více zarybní, jsou fakt dobrý..... a hodní....
                      Rybářský svaz má hlídat kapraře? Já bych je vypráskal od vody a byl by klid. Bohužel máme tu hold demogracii.

                        Nretrívr - Profil | Ne 20.3.2011 11:36:47

                        jirkazez - >> Je to zas jen trapárna svazu, který je bere, má líný, léta stejný lidu, kteří soustavně nemají práci.Bohužel nikoho nehájí.

                          Njirkazez - Profil | Ne 20.3.2011 11:33:52

                          Lee-Haney >> To už jsem tu taky psal. Fungující rybářská stráž. Za minulý rok jsem měl snad deset kontrol, ale jen na dvou revírech. Na ostatnch ani jednu a že jich za ten rok objedu dost.

                            NAchmed - Profil | Ne 20.3.2011 11:31:43

                            Nevím jak tomuto rybáři zabrání zákaz bivakování v příštím vyvážením bordelu k vodě.Je to místo nad osadou Doubka směrem k Ostrý nad čerpačkou.Jinak pochybuju že na rybáře přijde s..ní jen mimo dobu lovu já to řeším polní lopatkou nebo výletem na kole.Nějak se mi nedaří vložit fotka budu se snažit

                              NAndulec - Profil | Ne 20.3.2011 11:28:02

                              A ještě dodatek, tak stejnou vyhlášku má Obec Hradištko u Sadské.

                                NLee-Haney - Profil | Ne 20.3.2011 11:24:28

                                jirkazez >> Achjo.Napiš mi zde teda prosím co by se s tím dalo dělat,ale hlavně napiš kde na tvoje nápady vzít finance.

                                  Njirkazez - Profil | Ne 20.3.2011 11:19:55

                                  Lee-Haney >> Já jen říkám, že je tohle začátek. Tyhle zákazy bivakování a zákazy vjezdu. Nebo si myslíš, že někdo pojede na vyhlédnutý revír 50 km autem, aby poslední 2 kilometry šel s vybavením pěšky ? Snažím se tu říct, že za ten bordel je zodpovědný rybářský svaz, který si nedokáže ohlídat své členy.

                                    NAndulec - Profil | Ne 20.3.2011 11:19:11

                                    Dobrý den, majitelem kempu v Ostrá není nikdo ze zastupitelstva. Obec tímto opatřením nezíská žádné peníze navíc, jen ušetří za úklid. Nevím komu z Vás by se líbilo pos..né okolí plné plastů?

                                      NCoDu - Profil | Ne 20.3.2011 11:17:39

                                      Igo. >> Já vím, že je minimálně sporné uvádět to v BP a pokud narazí RS na člověka znalého, byl by to problém. Ale přesto si myslím, že záměr je to veskrze dobrý a rybář naproti tomu by mohl očekávat kontrolu trochu přísnější, ale neodiskutovatelnou v rámci RŘ, například spojenou se stažením udicí a taky nikde není psáno, že může přijít RS jen jednou za den a ono kdyby například každou hodinu měl stahovat, tak si to i hodně znalý člověk rozmyslí , jestli to stojí za to. Na svazovce toto bude považováno za hroznou buzeraci, ale na soukromáku, pokud se někdo pokusí obejít daná pravidla a majitel mu to tak to znepříjemní, tak bude chválen, jak se o vodu a o zachytání ostaních rybářů dobře stará.

                                        NLee-Haney - Profil | Ne 20.3.2011 11:13:14

                                        jirkazez >> Máš hodně divné představy.Zavřít své krámy vyrobci bivaků?To snad ani nemůžeš myslet vážně.ČR určitě není velkoodběratelem tohoto zboží,navíc to zachranují soukromáky.Ale nejvíc mě pobavila tvá poslední věta.To si myslíš že rybářský svaz živí bivakující lidé?Svatá noho...