Zákaz kempování vyhláškou obecního úřadu

Dobrý den, náhodou jsem narazil na zákaz kempování na jednom úseku Labe ze strany místního obecního úřadu.

http://www.mrk.cz/oznameni.php3?id=1792

Nevíte někdo o dalších podobných zákazech ? Jedná se mi především o Labe ve středních čechách.
Autor diskuse: jirkazez - Profil , 18.3.2011 kaprařina - revíry, cestování

Nfishsmoker - Profil | Po 21.3.2011 21:54:29

Venca888 >> zapoměls na super kaprařskej spacák, který nejde použít bez spec. kaprařského lehátka:)) , jelikož bez tohoto vybavení správnej kaprař nevyráží, protože bez toho by vůbec nic nechytil... i kdyby už na koule nezbylo...

    NVenca888 - Profil | Po 21.3.2011 21:53:33

    martin007 >> jistě - a svojí logiku má i to, že platí i pro rybáře.

      NVenca888 - Profil | Po 21.3.2011 21:49:42

      Mrknato >> v BP je třeba uvedeno, že je třeba respektovat zákaz vjezdu a že v opačnym případě riskuješ postih od Policie. Nevidim na tom nic špatnýho.

      Zvyšování míry a K-70 tady řešit nehodlám

        Nmartin007 - Profil | Po 21.3.2011 21:48:58

        Venca888 >> Vyhlášku kterou obec zakáže camping nesměřuje proti rybářum ale proto aby v jejím katastru byl tak nějak pořádek a má to svojí logiku.Velice živje si dovedu představit co by se dělo kolem vody ale nejen kolem vody pokud by vyhlašku nevydala.

          NVenca888 - Profil | Po 21.3.2011 21:48:07

          LudvaBrno >> pryč jsou ty doby, kdy jsme jezdili v prosinci pod širák a s báglem na zádech po Evropě. teď, když začne chcát, tak chvíli jančim v pláštěncem, pak to sbalim a jedu se domu koukat na televizi... :-)

            NMrknato - Profil | Po 21.3.2011 21:47:53

            Venca888 >> A na K70, zvýšené lovné míry ryb také BP jen upozorňují? Jak poznám z BP, co je jen upozornění a za co můžu přijít o noty?

              NSven - Profil | Po 21.3.2011 21:47:10

              Venca888 >> :-))))

                NSven - Profil | Po 21.3.2011 21:46:35

                SAHIB >> ano přesně o tom jak píšeš v posledním odstavci, to je.
                O domluvě s majitelem pozemku.
                Tady a ve stovce podobných debat se neustále řeší, jestli s podlážkou, bez podlážky se záclonkami nebo klimatizací ale o to přece vůbec nejde. Stále některým nedochází, že problém je v neoprávněném užívání cizího pozemku.....

                  NVenca888 - Profil | Po 21.3.2011 21:46:23

                  Ziki >> tak přestaň chytat, když se s tim nedokážeš vyrovnat... mně (a nepochybně spustě dalšim) to problémy nedělá. Jenomže co bys pak dělal s tim drahym bivakem, kterej sis koupil, protože před nim byl vyfocenej Nikl, co?! :-)

                    NMrknato - Profil | Po 21.3.2011 21:41:49

                    Venca888 >> Pokud je v BP zákaz vjezdu vozidla v souvislosti s VRP, pak RS může aplikovat postih dle §30 zákona 99/2004, jak jsem již uvedl. Nepostihuje motoristu, ale rybáře, který použil nepovolený technický prostředek k VRP.....

                      NSAHIB - Profil | Po 21.3.2011 21:40:52

                      Zdravím,
                      ono je to kuci celý nedomyšlený,není třeba se tady navzájem osočovat.-))
                      Je to Zakázaný - Platí to,musíš to dodržovat!Ale!!
                      Naopak! Máš pro Rybáře biwi,deštník,stan,..ať už s podlážkou či bez..
                      ¨Neměli by se náhoudou kompetentní orgány snažit domluvit o nějaký "akces",dohodu,která by třeba povolila v případě postavení biwi,stanu,nechat jej postavený po celou dobu lovu + noční hodiny klidu(a jak to bude v případě lovu 24hod..)?..
                      Je jasný,že CHKO je něco jiného,tady nejede vlak...
                      Ale na druhou stranu!!
                      Co by to udělalo nám -kteří na tom trváme,vyžadujeme to,horujeme pro to (já ne)-)),abychom si individuálně kdo chceme s majitelem pozemku udělali dohovor,vzali si od něj kus papíru(povolení ) a šli si tam rozdělat biwi,stan,deštník?..pokud nejsme v CHKO a není to striktně zakázané...???
                      A potom si tam v klidu, bez bordela ,řevu..s dodržením veškerých zásad slušnosti,pořádku nějaký ten den nepobyli?Při odjezdu uklidili po sobě,?...

                        NZiki - Profil | Po 21.3.2011 21:40:51

                        Venca888 >> Jo a začne chcát,beru pláštěnku, lehnu si znova v pláštěnce na mokrou zem a jsem spokojenej..... Krásná představa.

                          NLudvaBrno - Profil | Po 21.3.2011 21:40:14

                          Venca888 >> Jo, máme Goretexy, Klimatexy, Vibramy a diodový čelovky. No ale nestěžuju si:-).

                            Nfishsmoker - Profil | Po 21.3.2011 21:39:53

                            Igo. >> pokud Ti vadí prška, zkus se řídit předpovědí počasí nebo nejezdi tak daleko :)) PS: neexistuje špatné počasí, pouze nekvalitní vybavení...

                              NMrknato - Profil | Po 21.3.2011 21:39:21

                              Igo. >> Blbina jsou celé slavné BP, po kterých se sápou ručičky rybářů, výborů a ÚS, Rady..... ale říkej to tu, když se tolik daří prosazovat K70..... a chránit ohrožené a mizející Capri.....

                                NVenca888 - Profil | Po 21.3.2011 21:38:11

                                LudvaBrno >> tak jest... i když ty kanady už nemusim... :-)

                                  NVenca888 - Profil | Po 21.3.2011 21:36:48

                                  Mrknato >> upozorňuje třeba na zákaz vjezdu... to je vcelku běžná záležitost...

                                    NLudvaBrno - Profil | Po 21.3.2011 21:36:46

                                    Venca888 >> To je ono: "Kanady si zujem, dekou se přikrejem, dobrou noc si budem přát":-).

                                      NMrknato - Profil | Po 21.3.2011 21:36:40

                                      Igo. >> Proškrtneš v úlovkáči řádek a klidně si bivakuj, táboř, nejsi rybář, ale turista, pokud to turistický zákon nezakazuje.....

                                        Nmacoprut - Profil | Po 21.3.2011 21:35:59

                                        Igo. >> jel jsi třeba někdy po nějaké velké řece na člunu,či na lodi?místní domorodcitam mají z trubek a plachet přístřešky,,,hnus a děs:-(((