Saint Christophe Francie

Zdravím, neví někdo něco o tomto revíru,který by se měl nacházet ve Francii?? Za jakoukoli informaci děkuji.
Autor diskuse: Sneki - Profil , 15.3.2011 kaprařina - revíry, cestování
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nmarian.x - Profil | Út 12.4.2011 11:55:38

Frantos >>
dle toho co mi ukázal strejda gůgl , tak je to 385 liber na osobu a týden

    NFrantos - Profil | Út 12.4.2011 11:05:07

    nemáte někdo přehled o ceně?Kolik to stojí?

      NSneki - Profil | Pá 18.3.2011 8:44:58

      Děkuji za další info o této krásné vodě.Paráda

        NIncognito - Profil | St 16.3.2011 19:30:49


        Když mrkneš na DVD od Kordy Carp tackle, tactics and tips 4, tak je tam spousta záběrů z tohoto jezera.

        Jinak na mé gusto až moc upravená voda k pohodlnosti chytajícího, osobně preferuji raději divočejší vody.

          NFranc49 - Profil | St 16.3.2011 17:28:02

          To neni to jezero porad me to nechtelo pustit ale ten lien je ok a klikni tam na to co jsem ti napsal)))

            NFranc49 - Profil | St 16.3.2011 17:26:18

            koukni na tohle feda jestli to sem budu moct dat)))http://www.colinmaire.net/carpes-records-monde/carp​e-miroir-325-kgs-domaine-saint-christophe-lac-gigan​tica-lac-prive-mark-van-deelen/ a az tam bude obrazek tak pod nim je modre napsano lac gigantica na to klikni a tam je vse o nem popsano ale preloz si to je to ve francoustine))

              NFranc49 - Profil | St 16.3.2011 17:23:44

              koukni na tohle feda jestli to sem budu moct dat)))http://www.colinmaire.net/carpes-records-monde/carp​e-miroir-325-kgs-domaine-saint-christophe-lac-gigan​tica-lac-prive-mark-van-deelen/ a az tam bude obrazek tak pod nim je modre napsano lac gigantica na to klikni a tam je vse o nem popsano ale preloz si to je to ve francoustine))

                NFranc49 - Profil | St 16.3.2011 17:21:14

                koukni na tohle feda jestli to sem budu moct dat)))

                  NKowi69 - Profil | St 16.3.2011 17:12:09

                    NSneki - Profil | St 16.3.2011 17:10:06

                    Kowi69 >> Děkuji to je super...

                      NKowi69 - Profil | St 16.3.2011 8:19:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tento revír pod týmto názvom už neexistuje.......odkúpil ho Danny Faibrass z firmy KORDA a premenoval tuto vodu na Gigantica lake.....