- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pardubický mini sraz 2011
Rok se s rokem sešel a je čas domluvit srazík nás kluků a holek z Pardubického jádra, protože těch termínu není tolik a diskutovat o tom nemá smysl, protože všem se to bohužel prostě vždy hodit nemůže, dohodli jsme se na 10.4. 2011. Místo konání je svazová voda 451 045 - rybník Slepotice. Jde o 4 ha vodu dobře zarybněnou jak bílou rybou tak kaprem menší velikosti, ale není zde výjimkou ani kapr 50+. Z rána proběhne už tradiční souboj feeder x plavaná, popřípadě můžeme rozložení týmu poupravit - vítězný tým má do příštího srazu putovní pohár pro sebe. Budeme se těšit jak na staré známé tváře tak i na úplné nováčky!!!
Autor diskuse: HP - Profil , 4.3.2011 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nlobotomie (fanik) - Profil | So 5.3.2011 20:52:46
do slepotic nejedu...
takže nakonec asi skončím na mušově
takže nakonec asi skončím na mušově
NHP - Profil | So 5.3.2011 20:47:00
pajagogo >> sedim v hospode, takze snad zitra večer. Uvidim. Možna ma neco Jarda nebo Matrix.
NMiki - Profil | So 5.3.2011 18:39:16
Netipa - feeder
Worm-plavačka
Piskořík - pycker (musím ho zapsat já, když to sám neumí)
Dejv - fídr (má nejsilnější stránka)
HP - plavaná (sice už mám i feeder, ale nevím ani jak se to navazuje a chci být ve vitězném týmu)
Martix-plavačka (rád bych sehnal odvoz, abych mohl sosnout špetku špiritusu:-)
Bandit - Nejedu
pajagogo - na 95% taky nejedu
Miki-plavačka. Na 90% ano. Sice trošku nuda s těma těžkařema, kteří opět prohrajou, ale parta je dobrá, tak proč ne.
Worm-plavačka
Piskořík - pycker (musím ho zapsat já, když to sám neumí)
Dejv - fídr (má nejsilnější stránka)
HP - plavaná (sice už mám i feeder, ale nevím ani jak se to navazuje a chci být ve vitězném týmu)
Martix-plavačka (rád bych sehnal odvoz, abych mohl sosnout špetku špiritusu:-)
Bandit - Nejedu
pajagogo - na 95% taky nejedu
Miki-plavačka. Na 90% ano. Sice trošku nuda s těma těžkařema, kteří opět prohrajou, ale parta je dobrá, tak proč ne.
Npajagogo - Profil | So 5.3.2011 18:33:05
HP >> tak furt čekám na ty slibovaný fotky a furt nic -:))
NHP - Profil | So 5.3.2011 14:37:00
Matrix >> kdyz bandit nepojede tak te vemu a muzete se s Jardou zrusit. Jen jsem zvedavej jak se tam tri s plno vybavou vejdem, ale nejak to udelame.
Npajagogo - Profil | So 5.3.2011 13:44:36
Netipa - feeder
Worm-plavačka
Piskořík - pycker (musím ho zapsat já, když to sám neumí)
Dejv - fídr (má nejsilnější stránka)
HP - plavaná (sice už mám i feeder, ale nevím ani jak se to navazuje a chci být ve vitězném týmu)
Martix-plavačka (rád bych sehnal odvoz, abych mohl sosnout špetku špiritusu:-)
Bandit - Nejedu
pajagogo - na 95% taky nejedu
Worm-plavačka
Piskořík - pycker (musím ho zapsat já, když to sám neumí)
Dejv - fídr (má nejsilnější stránka)
HP - plavaná (sice už mám i feeder, ale nevím ani jak se to navazuje a chci být ve vitězném týmu)
Martix-plavačka (rád bych sehnal odvoz, abych mohl sosnout špetku špiritusu:-)
Bandit - Nejedu
pajagogo - na 95% taky nejedu
NHP - Profil | So 5.3.2011 12:30:22
Bandit >> Pročpak nepojedeš? Ja jen jestli s tebou počítat nebo nepočítat do auta.
NBandit - Profil | So 5.3.2011 6:58:25
Netipa - feeder
Worm-plavačka
Piskořík - pycker (musím ho zapsat já, když to sám neumí)
Dejv - fídr (má nejsilnější stránka)
HP - plavaná (sice už mám i feeder, ale nevím ani jak se to navazuje a chci být ve vitězném týmu)
Martix-plavačka (rád bych sehnal odvoz, abych mohl sosnout špetku špiritusu:-)
Bandit - Nejedu
Worm-plavačka
Piskořík - pycker (musím ho zapsat já, když to sám neumí)
Dejv - fídr (má nejsilnější stránka)
HP - plavaná (sice už mám i feeder, ale nevím ani jak se to navazuje a chci být ve vitězném týmu)
Martix-plavačka (rád bych sehnal odvoz, abych mohl sosnout špetku špiritusu:-)
Bandit - Nejedu
NBláža - Profil | Pá 4.3.2011 22:08:25
Aj aj aj to zase bude jaterní masakr..... ;o)))))))))))))
Zdarec všem známým i neznámým....
Zdarec všem známým i neznámým....
NHP - Profil | Pá 4.3.2011 20:39:29
Matrix >> Ja jsem to chtěl taky navrhnout, ale nevím, feedraři z Pardubic a okolí mají tuhý kořínek a nechtějí se naděje na pohár zvdát. Ovšem trochu mě děsí představa, že ho získají, Dominik přece patří do te hokejové rodiny a víme co Pardubáci s poháry dělají.
NMatrix - Profil | Pá 4.3.2011 20:36:46
HP >> Pavel :-) ten se veřejně přiznal, že nebude pít :-) já bych ty týmy udělal nějak jinak, protože feeder nikdy nemůže vyhrát :-))))
NHP - Profil | Pá 4.3.2011 20:35:13
Matrix >> Ja Ti to slibovat nebudu, budu s největší pravděpodobnosti brat Jardu a možná Bandita, ale kdyby jel i Lubíno, tak bychom se nějak poskladali na cestu zpět, loni jsme to taky dali.
Nebo by mohli být dva týmy abstinenti proti pijakům. :-) Kdo by ale chytal za abstinenty?
Nebo by mohli být dva týmy abstinenti proti pijakům. :-) Kdo by ale chytal za abstinenty?
NMatrix - Profil | Pá 4.3.2011 20:30:26
Myslím, že feedraři ani nemusí rozbalovat feedry, protože po půl hodiny můžeme přestat chytat a stejně vyhrajeme :-))
NMatrix - Profil | Pá 4.3.2011 20:29:32
Netipa - feeder
Worm-plavačka
Piskořík - pycker (musím ho zapsat já, když to sám neumí)
Dejv - fídr (má nejsilnější stránka)
HP - plavaná (sice už mám i feeder, ale nevím ani jak se to navazuje a chci být ve vitězném týmu)
Martix-plavačka (rád bych sehnal odvoz, abych mohl sosnout špetku špiritusu:-)
Worm-plavačka
Piskořík - pycker (musím ho zapsat já, když to sám neumí)
Dejv - fídr (má nejsilnější stránka)
HP - plavaná (sice už mám i feeder, ale nevím ani jak se to navazuje a chci být ve vitězném týmu)
Martix-plavačka (rád bych sehnal odvoz, abych mohl sosnout špetku špiritusu:-)
NHP - Profil | Pá 4.3.2011 20:08:39
Dejv >> Ja si myslím, že letos už by jsi tu smulu mohl protrhnout a nějakou rybu opravdu chytit a ne jen jednu.
Musíme pak i dohodnout další podrobnosti, jak srartovný a ceny pro vítěze a poražený, grill a samé důležité body. Jo a k zavodu asi i nějaky to bodování, to važení se mi nezdá uplně nej nápad. :-)
Musíme pak i dohodnout další podrobnosti, jak srartovný a ceny pro vítěze a poražený, grill a samé důležité body. Jo a k zavodu asi i nějaky to bodování, to važení se mi nezdá uplně nej nápad. :-)
NHP - Profil | Pá 4.3.2011 19:06:06
Netipa - feeder
Worm-plavačka
Piskořík - pycker (musím ho zapsat já, když to sám neumí)
Dejv - fídr (má nejsilnější stránka)
HP - plavaná (sice už mám i feeder, ale nevím ani jak se to navazuje a chci být ve vitězném týmu)
Worm-plavačka
Piskořík - pycker (musím ho zapsat já, když to sám neumí)
Dejv - fídr (má nejsilnější stránka)
HP - plavaná (sice už mám i feeder, ale nevím ani jak se to navazuje a chci být ve vitězném týmu)
Čtenáři této diskuse také sledují
NPardubické jádro ...149218
NFóry59866
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NBellyboat - Fan club4856
NUdírny a uzení51137
NFotbalové jádro MRKu142522
NRybáři .. Sázkaři5857
NRybářská burza Pardubice598
NČína - objednali ste uz nieco?15710
NHokejovo - rybářská sekce76929
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
10:23NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 30
10:16NKurz Teo Daška pro Otoše 300
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
9:04NATTs hlásiče a ATTx příposlech 521
8:40NRybáři vs ochránci přirody 40
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












