Hodnocení DVD Na Kapry s Mikbaits

Máte už nové DVD od Mikbaits ? Jaké jsou Vaše názory na tohle DVD, cena kvalita, natočené materiály.
Autor diskuse: thundarr - Profil , 28.2.2011 kaprařina - ostatní

Hermis_s - Profil | Po 28.2.2011 19:39:19

Tomson_ >> Je to tezka podpultovka:))

    Tomson_ - Profil | Po 28.2.2011 19:38:30

    Martin-H >> thundarr - 28.2.2011 19:33:50 >> dyt to dvd nikde není, ani se neprodává

      Tomajo - Profil | Po 28.2.2011 19:37:47

      Martin-H >> thundarr - 28.2.2011 19:33:50 >> a máš tu správnou fotku s tím správným názvem? :-)))

        thundarr - Profil | Po 28.2.2011 19:34:43

        Martin-H >> thundarr - 28.2.2011 19:33:50 >> ha, nějak se mi předělaly barvy :) ... ale to je jedno ... :)

          thundarr - Profil | Po 28.2.2011 19:33:50

          Tomson_ >> Na kapry s Mikbaits

            thundarr - Profil | Po 28.2.2011 19:32:59

            Cerebro >> Proč bych to dělal :) ... každy má svuj nazor .... :-)

              Tomson_ - Profil | Po 28.2.2011 19:32:32

              jak se to dvd jmenuje¨?

                Cerebro - Profil | Po 28.2.2011 19:23:21

                Martin-H >> thundarr - 28.2.2011 19:19:25 >> promaž to tu ;-)

                  thundarr - Profil | Po 28.2.2011 19:19:25

                  Koubas >> No jo ... kazdej ma jine priority, ja ho videl na prezentaci, nicmene ktere DVD neni reklamni ? :) jen toto je prozatim nejnižší cena jaka za DVD je ... , a 99,- to je za pusu rekl bych ...

                    henry7 - Profil | Po 28.2.2011 19:13:44

                    Cerebro >> to je fakt.ted jsem pocital kolik penez zhruba prohulim a je to cca 12 tisic ročne pokud jsem dobre pocital.musim prestat!!!!

                      Koubas - Profil | Po 28.2.2011 19:12:13

                      Martin-H >> thundarr - >> Jinak k tématu,... videl sem jen ukazku :) špička ledovce to asi nebude ale za shlednu tí mě to stojí...

                        Cerebro - Profil | Po 28.2.2011 19:08:47

                        Hermis_s >> Neboj tohle jsou má oblíbená slova :)

                          Koubas - Profil | Po 28.2.2011 19:07:27

                          Cerebro >> jo a zarok , dovalená v jugoslavi a aza dva Automobi značky škoda typ 120 :) ja vim ja viim :)ale pivko a cigara zadarmo stahnout nemůžu

                            Hermis_s - Profil | Po 28.2.2011 19:06:59

                            Cerebro >> Zivot je otazkou priorit.

                              Cerebro - Profil | Po 28.2.2011 19:05:52

                              Koubas >> A teď si vem kolik prachů necháš týdně v hospodě a za cigára pokud kouříš. Tak je to taky stovka ke stovce a za půl roku máš Sky pod :)

                                Unca - Profil | Po 28.2.2011 19:04:43

                                Koubas >> Celkem pochybuju že to někde na netu najdeš. Díval sem se na webhosting a nikde to není. Možná nějaky P2P, ale z toho bych osobně nic netahal.

                                  henry7 - Profil | Po 28.2.2011 19:04:04

                                  JiříkS >> ale toto dvd jsem tam bohuzel nenasel.

                                    Cerebro - Profil | Po 28.2.2011 19:02:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    DVD mám od výstavy a za 100Kč bych ho koupil znova. Kvalita obrazu je dobrá ačkoliv to není natáčené profi štábem. Jedná se o sestřih sezóny kaprařů od Mikbaits přirovnal bych to ke Carp Total od Maxe Nollerta s tím rozdílem, že netrvá 305 minut ale 56 a nestojí 800Kč ale 100Kč.
                                    Edit: od Mika je to česky od Maxe německy :)

                                      Koubas - Profil | Po 28.2.2011 19:02:39

                                      MH >> Nejde o to je stli je moc drahé nebo levné, jde o to že nemusím vyhazovat zbytečně sto korun když to můžu mít zadarmo,... kdybych toto řekl u každýho CD s muzikou nebo dvd s hudnou j´eeeee stovka co to je stovka k stovce za pul roku to mám 500 a zo si už můžu koupit radši něco na ryby :) a nerozčiluj se nechtěl jsem tě naštvat :)

                                        fishmen17a - Profil | Po 28.2.2011 19:01:44

                                        to stahování je takové klišé. DVD za stovku plus 120 poštovné = download :)