Sukromny revir GRUNTY

Tento rok by som chcel nastivit tuto vodu s partakom, budem rad kazdej info.
Ako? kde ? kedy ? naco ?
Autor diskuse: Tóno - Profil , 23.2.2011 kaprařina - revíry, cestování

Kose - Profil | Ne 27.2.2011 11:41:06

GRUPA >> zasloužíš pochvalu... :)

    GRUPA - Profil | Ne 27.2.2011 11:39:10

    Tomson_ >> Jezdím na vody kde ještě sem - tam ta pěkná ryba je, dědoušci co tam chodí je stejně nechytí a pokud ano tak jednou za deset let. Z nich strach nemám, ale pokud tam přijede pár takovejch jako jsi ty, tak tam po pár sezónách bude zase hovno, takže pro mě si prase ty a né nějaký dědoušek na babetě. Nevím proč bych kvůli ldem jako si ty měl platit 800,- za den, abych si chytil rybu kolem 10 kg +, na to z vysoka se-ru.

      capr cib - Profil | Ne 27.2.2011 11:37:00

      šedý pes >> seš vážně blázen ale to nevadí já počítal s těma narážkama kus pravdy má si každej pokud ta ryba plave v soukromáku tak má šanci že jí nikdo nesežere a vzít si třeba 50 ku nikomu neberu žádnej extrém není dobrej to by mohlo uškodit rybam samotným nemohli by přirozeně růst z nedostatku potravi

        Tomson_ - Profil | Ne 27.2.2011 11:36:30

        tomm >> Já s touhle diskuzí končím, ja si myslím svy a presvedcovat vas nebudu, nebudu přece zabijek trofejni rybu! Soukromy revir je pouze takovy wellnes pro kapry, neříká ti něco háčky bez protihrotu, podložka?? Ty kapři vůbec netrpi, a to že na tom nekdo umi vydelat, je vec druha, kdyz to tem rybarum co tam chodi nevadi. Nikdo vás na soukromáky chodit nenutí, tak přestante na ně nadavat, jedina vec proc na soukromy reviry nadáváte, je ta, že na to prostě nemáte, tak si hledáte nějakou záminku pro ostatní kamarády rybáře, že tam nejezdíte. Nemám nic proti vam, ale taky pochopte kouzlo soukromych reviru.

          Lee-Haney - Profil | Ne 27.2.2011 11:32:43

          Tomson_ >> To má společného to že tvé uvažování by se dalo dobře realizovat na kormoránech a bylo by to ku prospěchu na rozdíl u kaprů.

            Lee-Haney - Profil | Ne 27.2.2011 11:31:03

            Tomson_ >> No tak ho přeci nejes,taky bych nežral starou slepici.

              tomm - Profil | Ne 27.2.2011 11:30:46

              Tomson_ >> Ryby je potřeba zachránit, aby pomalu umíraly hladem s potrahnými hnijícími tlamkami v rybích koncentračních táborech jako je například ten o kterém je tahle diskuze? Už se proboha prober, pokud tu rybu někdo bouchne po hlavě, je to normální věc, kterou snad ani nelze odsoudit, naproti tomu udělat z ní děvku na vydělávání peněz je něco těžko omluvitelného.

                Tomson_ - Profil | Ne 27.2.2011 11:30:09

                Lee-Haney >> Co to má společnýho záchrana kormoránů s kaprama?

                  Tomson_ - Profil | Ne 27.2.2011 11:29:08

                  Lee-Haney >> JÁ taky nemám nic proti braním ryb. Ale pochop, že když chytneš kapra, kterej má třeba 80cm tak ho přece nebudu jíst. Vyfotím se s ním a pustím ho. Já si taky dám rybu, ale nevemu si rybu větší 60cm

                    Lee-Haney - Profil | Ne 27.2.2011 11:28:54

                    Tomson_ >> Čoveče tebe bych zvolil jako velitele pro záchranu kormoránů.Všechny je pochytej a zavři do klece,aby se jim nic nestalo.

                      Lee-Haney - Profil | Ne 27.2.2011 11:26:44

                      GRUPA >> :D

                        Tomson_ - Profil | Ne 27.2.2011 11:26:35

                        GRUPA >> Je to jediná záchrana velkých kaprů :)

                          Lee-Haney - Profil | Ne 27.2.2011 11:26:18

                          capr cib >> Konečně pochop že ryba patří do potravního řetězce a tudíž se loví pro maso.Pak je sorta lidí co je loví pro zábavu- třeba já- nic ušlechtilého,ale holt kapří maso nic moc,tak max uděné.Pak je sorta lidí co je loví pro to aby se s nima pusinkovali,váleli a fotili.
                          Každý má právo tyhle tři způsoby provozovat,ale nevidím jediný důvod se snažit v našem státě zavádět moresy co fungují v zahraničí.

                            GRUPA - Profil | Ne 27.2.2011 11:24:22

                            capr cib >> ..kdyby všechno povolili, tak by banda dementů jako je Tomson a spol, ty revíry úplně vybila a chvástala se tím, že udělala velký dobro.

                              šedý pes - Profil | Ne 27.2.2011 11:23:02

                              capr cib >> no když tu píšeš, že je kaprům líp v soukromáku, tak to svědomí asi čistý mít budeš, ale o tom, že jsi prodával, začínám být přesvědčen.

                                bobs - Profil | Ne 27.2.2011 11:22:24

                                Lee-Haney >> masar je ten co zabiji masarky))))))))

                                  capr cib - Profil | Ne 27.2.2011 11:22:14

                                  Lee-Haney >> né jen jako třeba chyt a pust na svazovkách

                                    Lee-Haney - Profil | Ne 27.2.2011 11:20:51

                                    Tomson_ >> Co znamená slovo masař?Já si taky rád dám kuřecí,mořské ryby,telecí a je to moc dobré.

                                      šedý pes - Profil | Ne 27.2.2011 11:20:48

                                      Tomson_ >> já se za to, že si vezmu rybu v souladu s RŘ nestydím. Lepší bejt takováhle masařka, než wostrej a moderní, i když, ty jsi i mezi nimi unikát.

                                        tomm - Profil | Ne 27.2.2011 11:20:05

                                        Lee-Haney >> No, část by ryby určitě nechytala, protože by je zkrátka nechytla.
                                        Jiný způsoby? Myslíš nějaký předpotopní přežitky jako třeba splávek? :-)