- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Obal na pruty 130 cm
Který by jste si vybrali
A) Obal - pouzdro na pruty RS Fish tříkomorový - 130cm (http://www.rybarskepotreby-shop.cz)87%
B) TAŠKA NA PRUTY 140 CM TŘÍKOMOROVÁ (http://www.jft.verde.cz)6%
C) Obal na pruty Multi 140 cm Green (www.mivardi.cz)7%
Od 30.1.2011 hlasovalo 128 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NMachX - Profil | Út 10.1.2012 21:41:12
ještě mám jeden dotaz :-). Jsou v komorách nějaké popruhy pro uchycení prutů?
Díky
Ndvorak002 - Profil | Ne 18.12.2011 21:16:25
NSven - Profil | Ne 18.12.2011 21:08:14
Vypadala slušně, no tak nekup to :-), tak jsem koupil rovnou dva kousky:-))
Za ty peníze překvapivá kvalita. Lepší zpracování než u řady "značkových" a cena zcela jinde...
Momentálně mám tři pouzdra od RS Fish, max. spokojenost, takže hlasuji A)
NLudvaBrno - Profil | Ne 18.12.2011 20:53:07
NRumpeľ - Profil | Ne 18.12.2011 20:39:33
kupoval som to z nasho kam.obchodu..je to fakt kval.futral.pevna latka a mohutne zipi.akurat mam mensi problem z tvarom.mam .-Mivar.imper.carp a tica scepter a trosku su problemy pri zipsovani.ale zatvorim to..inac nemam nič proti tomu futralu.
NCitronidlo - Profil | Ne 18.12.2011 20:33:01
Za mě plná spokojenost.
NStandey - Profil | Ne 18.12.2011 20:05:46
(Nevkládej odkazy na svůj vlastní e-shop.Admin).
Ntuzemak - Profil | Ne 18.12.2011 19:35:11
NMachX - Profil | Ne 18.12.2011 19:26:08
Ahoj, mohl by jsi mi prosímtě změřit šířku toho 3. komorového pouzdra Sema Team? Nebo sem ještě dát nějaké foto (jiné než oficiální)?
Díky.
NJohny274 - Profil | Út 1.2.2011 16:24:51
Kdybys potřeboval větší tak maj i 150cm
PS: Tento obal mam od velkych prazdnin a max spokojenost
NMike1977 - Profil | Út 1.2.2011 10:59:02
Jezdím Jen na kole, (obcas autem), a byl v roce 2010 se mnou cca 122x na rybách. A po takové zkušenosti se zátěží co přežil všechno, musím konstatovat, že za ty peníze lepší neseženeš! Opravdu kvalitní nejen zipy, popruhy, ale i provedení, a nevěřil jsem sám kolik toho tam jde nacpat.... :-)
Tak šťastnou ruku při výběru :-)
Nagig - Profil | Út 1.2.2011 10:34:03
Ng0lda - Profil | Út 1.2.2011 9:02:01
Ntomlisk - Profil | Po 31.1.2011 22:50:07
http://www.freefishing.cz/detail/rybarske-obaly-tasky-a-batohy/obaly-na-pruty/obal-na-pruty-mivardi-multi-green/
předtím jsem měl tento
http://sona.cz/shop.php?akce=cisloproduktu&id=2008021437&name=taska-k-130-2
a ikdyž na něho někdo nadává tak mi sloužil 2 sezóny a v pohodě.
NKvakoš - Profil | Po 31.1.2011 22:19:07
Ng0lda - Profil | Po 31.1.2011 22:04:46
NKraťas82 - Profil | Po 31.1.2011 17:53:48
http://www.rucksack.cz/shop/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=9&Itemid=1
NGall - Profil | Po 31.1.2011 17:50:39
Můžu jen doporučit, mám jej už 3roky a bez chyby, vleze se tam vše a k tomu i spoustu důležitých propriet k vycházce na ryby (sváča, pár lahváčů,...), kdysi jsem to vážil a měl 21kg a vše drží (zipy, popruhy na záda, do ruky).
Nmegalodon - Profil | Po 31.1.2011 17:43:49
Loni na jaře jsem si nechal ušít dvoukomorovej futrál 140cm (provedení jak obrázek co poslal kolis) a ten už mi vyhovuje víc.Na drobnosti má sice jen jednu boční kapsu,ale za to velkou a z druhé strany je kapsa na podběrák pěkně prostorná. Ovšem už se mě od něj urval jeden popruh... ale to se dá přišít. Provedením mi sice sedí víc než carpsystem,ale kvalita bude o něco horší... Příště asi vezmu Hodonskýho. Nevl.brácha ho má už x let a stále v pohodě.
NRytíř - Profil | Po 31.1.2011 17:29:04
NSabelt - Profil | Po 31.1.2011 17:28:53
NCitronidlo - Profil | Po 31.1.2011 17:26:08
NTopaga - Profil | Po 31.1.2011 17:22:25
NVapi - Profil | Po 31.1.2011 17:11:59
Ng0lda - Profil | Po 31.1.2011 0:48:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nxmelx - Profil | Ne 30.1.2011 18:08:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NKolis - Profil | Ne 30.1.2011 17:54:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.jft.verde.cz/pouzdra-jednokomorova/65-jednokomorove-pouzdro-na-prut-160-cm.html
NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.1.2011 17:52:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Toto je starší diskuse na stejné téma.
Snad ti to trochu pomůže.
NTomáš Kříž - Profil | Ne 30.1.2011 17:41:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.fishop.cz/outdoor/tasky-a-obaly/obal-na-pruty-3-komorovy.html
NMirek M. - Profil | Ne 30.1.2011 17:39:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nfeederforever - Profil | Ne 30.1.2011 17:27:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NKolis - Profil | Ne 30.1.2011 17:26:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
....o)
http://www.usumce.cz/obal-na-pruty-multi-green-90-140cm-3-komorovy-mivardi.html
NMartin Šrámek - Profil | Ne 30.1.2011 17:13:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.trampruml.cz/rybarske.html
Nretrívr - Profil | Ne 30.1.2011 16:57:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nštikobijec - Profil | Ne 30.1.2011 16:53:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPetanek81 - Profil | Ne 30.1.2011 16:51:14
NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.1.2011 16:50:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zkus se podívat na http://www.rucksack.cz a vybrat si dle potřeby.
Já mám Quatro už 5 let a natahal jsem v něm lecos kil k vodě. Za ty prachy spokojenost.
NSven - Profil | Ne 30.1.2011 16:49:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mám jedno takové 130 cm a jedno 150cm - kvalitní, bytelné a za dobrou cenu :-)
Nkadlan - Profil | Ne 30.1.2011 16:38:26
Nmetal - Profil | Ne 30.1.2011 16:37:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...





















