Připraveni na kaprařskou sezónu 2011?

Už máte vše zbalené, přichystané, nové vlasce namotané a jste natěšeni na novou sezonu?
Autor diskuse: honzina - Profil , 28.1.2011 kaprařina - ostatní

NRashid 28.93 - Profil | So 29.1.2011 9:35:54

Ještě několik málo kravinek a jaro může přijít....;-)

    NArsi - Profil | So 29.1.2011 8:49:18

    Nové baterie do pípaků a hafo vajíček koupit a bude to vše....připraven už od Novýho roku :-))

      Nbeluga - Profil | So 29.1.2011 8:28:38

      ještě zdaleka né, co bych dělal v únoru?

        NFranc49 - Profil | So 29.1.2011 8:26:51

        Ja jeste ne musim jeste neco dokoupit tak za 10000euro ale nevim kde je sehnat potrebuju auto na ryby proutkyn stojan a pipaky a pak uz by to slo jinak vyjedu letos asi pozdeji ale ono i tak mi nic neutece ani neuplave kamosi byli minuli tyden voda 6°C a za tri dny chytani ani tuk tak ze mam jeste cas tak 2mesice a pak to bude lepsi zatim vsem ahoj a hodne uspechu a taky otepleni at uz to u vas rozmrzne ahoj Jirka

          NFeederman! - Profil | So 29.1.2011 8:21:03

          Už se moc těšim.Připravuju návazce.Koukám na kaprařský filmy a těšim se až to všechno otestuju u vody .

            NMajo8888 - Profil | So 29.1.2011 7:10:48

            dnes si idem namotat vlasec na nove navijaky.poridil jsem si okuma power lliner 860 a vlasec sufix duo-core 0.30mm a kdyz zustane cas navazu si i nejake navazce a muzu jit na ne teda az se umudri pocasi a rozmrzne voda

              Npatlal - Profil | So 29.1.2011 6:49:26

              Pvl - No jo no :-)

                NPvl - Profil | So 29.1.2011 6:48:39

                patlal >> nepřekvapil jsi :o§)

                  Npatlal - Profil | So 29.1.2011 6:42:36

                  NE

                    Npepintrem - Profil | So 29.1.2011 4:13:42

                    honzina - >> Myslím, že máme ještě tak 2 měsíce čas :(

                      NDoktor - Profil | So 29.1.2011 1:43:37

                      Připraveneno by bylo, ale kurva zase mrzne až se dá chodit na dírky !

                        Nroce - Profil | So 29.1.2011 1:10:57

                        Všechno připravené - zima je dlouhá a stále trvá :-(

                          NJovánek - Profil | So 29.1.2011 0:57:50

                          honzina - >> Nemám nic sbaleno,ale jsem připraven v hlavě na novou sezónu,ovšem ne kaprařskou,nýbrž všeobecně rybářskou. Objednaný a nakoupený cajk mám,tak jen zbývá nechat namotat ty vlasce,navázat montage a vyrazit.

                            Nalda2211 - Profil | So 29.1.2011 0:41:05

                            honzina - >> vse pripravene i baterka na clun nabita jen jeste vytunim podberak a hura na ne a snad nam pocasi dovoli k vode na par dni lehnout :-))))

                              Njasommato - Profil | So 29.1.2011 0:40:23

                              Šlapeto >> to som si nevsimol ale teras si mi zdvihol sebavedomie :-)

                                NŠlapeto - Profil | So 29.1.2011 0:36:31

                                jasommato >> "pouštěč" píše mnohem hůř než ty :)))

                                  Njasommato - Profil | So 29.1.2011 0:34:24

                                  Šlapeto >> prvi krat co tu vidim niekoho ako niekoho ineho napomina za pravopis a ten napominany niesom ja
                                  je to dost nezvik

                                    Npouštěč - Profil | So 29.1.2011 0:06:10

                                    Šlapeto >> ať ti to šlape:-) dobrou všem

                                      NŠlapeto - Profil | So 29.1.2011 0:03:46

                                      pouštěč >> Když ti toto vyjadřování vyhovuje a jsi smířený s obrázkem, který si o tobě lidi udělají. Prostě občas píšeš jak tebou již zmiňovaný *idyjot*, ale je to tvoje vizitka :)

                                      Ať ti to jezdí ;-))

                                        Npouštěč - Profil | Pá 28.1.2011 23:59:48

                                        Šlapeto >> nemám důvod