Připraveni na kaprařskou sezónu 2011?

Už máte vše zbalené, přichystané, nové vlasce namotané a jste natěšeni na novou sezonu?
Autor diskuse: honzina - Profil , 28.1.2011 kaprařina - ostatní

NFranc49 - Profil | Út 1.2.2011 16:25:50

Faber >> Tak tak me praskne kazdej bez odhazovky musis dat sokovku a pak bez problemu))))))))

    Nvalas23 - Profil | Út 1.2.2011 16:06:57

    já zatím chystám návazce na new sezonu,nové vlasce už mám namotané,navijáky promazané a vyčištěné,takže klidně už by mohlo rozmrznout :-)

      NMajsher - Profil | Út 1.2.2011 16:05:30

      takže si sesumíruju, co mám ještě koupit: 1 ks. prut (asi Chub), pouzdro na děličky, podběrák (ramena 42 palců, sklapovací), podložku (asi nějakou Chubku :), návazcovou šnůrku a zavrtávací vidle (to vůbec nevím, jaké) a nějaký levný příležitostný rodpod. Pak by se hodila ještě loďka Sportyak, ale to je dalších 9 litrů :(...
      Je toho celkem ještě dost, ale věřím, že to zvládnu :)

        Nhonzina - Profil | Út 1.2.2011 15:53:19

        Sla >> no joo no jsem daleko od ryby bratr to stihl vyfotit pak jsem si sedl už na zadek a to jsem nebyl ani opitý

          NSla - Profil | Út 1.2.2011 15:50:11

          honzina >> trochu se ti ta fotka kácí:) kapřík pekny.

            NSabelt - Profil | Út 1.2.2011 15:50:01

            az aby to pistelo a blikalo :)

              Nhonzina - Profil | Út 1.2.2011 15:49:51

              a ještě jedna

                Npeco - Profil | Út 1.2.2011 15:49:43

                zatat nenam nachystane absolutne nic,casu dost a nakonec vsak veci su v pohotovosti stale tak co budem stresovat

                  NSla - Profil | Út 1.2.2011 15:49:21

                  Faber >> jj, šokovku-bud pletenku nebo silnejší monofil.

                    Nhonzina - Profil | Út 1.2.2011 15:47:54

                    něco pro naladění do nové sezony

                      Nhonzina - Profil | Út 1.2.2011 15:39:44

                      Dandys >> né to tě spíš pozvu k nám k Hradci Králové na rybačku na víkend a tam si ho dáme

                        NFaber - Profil | Út 1.2.2011 15:38:27

                        Sla >> co myslíš slovem odpalovku?Jako šokovku?Chápu že nosnost tahem a švihem je jiná.Půjdu asi do silnějšího takže asi vemu 35.

                          NBrouček - Profil | Út 1.2.2011 15:37:01

                          Sabelt >> jednoznačný souhlas

                            NDandys - Profil | Út 1.2.2011 15:36:12

                            honzina >> díky, moc jsi mi pomohl. Když to vyjde, máš u mě panáka ;-)

                              Nhonzina - Profil | Út 1.2.2011 15:31:33

                              Dandys >> ještě na mrku ten inzerát je,připadalo mi,že jich má asi víc,ale nevím jestli máš zájem tak tady máš tel. a email myshak69@email.cz nebo tel 602587597 tak si mu kdyžtak zavolej

                                NSabelt - Profil | Út 1.2.2011 15:30:34

                                Brouček >> ja to vim :) kdyz sem chytal s nejakyma mensima olovama padal mi z civky .... ale myslim ze to nema cenu tady uz resit kazdy ma jiny nazor a je kazdeho vec co si zvoli ja byl proste s timto vlascem nespokojeny a nekdo jiny si ho nemuze vynachvalit ale kritika zde na mrku na vlasec awa shima mluvi myslim za vse

                                  NBrouček - Profil | Út 1.2.2011 15:28:29

                                  Sabelt >> měl jsem awa shima smision byl ve vodě asi 4x a šel z civky dolů kroutil jse jak paragraf a vždy po pátem náhozu praskl což se mě nikdy u jiných nestalo.

                                    NPajos07 - Profil | Út 1.2.2011 15:27:14

                                    honzina >> no ja se ptam protoze nevim cos s tim myslel ze to tady pises

                                      Nhonzina - Profil | Út 1.2.2011 15:23:54

                                      Pajos07 >> no tak proč se tak blbě ptáš "co s tím"

                                        Nvikicz - Profil | Út 1.2.2011 15:23:38

                                        honzina - >> vše připraveno jen dokoulet cca 30kg směsí a je hotovo!!:-)