Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

NIvo - Profil | Pá 21.1.2011 14:59:58

Robert Samek >> Roberte , kapry chytám opravdu řadu let. Všechny ryby pouštím. Ovšem na rybářské - potažmo kaprařské závody mám svůj názor. Jednak - vyhrát nějaký závod neznamená býti nejlepším. Za další - závody se většinou rozhodují při losování míst. Dále - u rybaření platí , že cca 40 % úspěchu tvoří ono pověstné rybářské štěstí.
A pokud je kapr kámoš, tak je otázka, jestli by se kámošovi líbilo, že ho "kámoš" tahá z vody za pysk vohnutým drátem jenom proto, aby ostatním rybářům ukázal, jak je dobrej....
Prostě - není to apriori odsouzení rybářských závodů - prostě to jsou důvody, proč se jich neúčastním.

    NMiPo - Profil | Pá 21.1.2011 14:58:51

    Bača >> no už to vidím jak od čtvrtka do neděle nebudou moc trénovat haha

      Nšedý pes - Profil | Pá 21.1.2011 14:57:19

      Ivo >> večer to omrknu a vyhodnotím informace :-))))

        NBača - Profil | Pá 21.1.2011 14:56:24

        MiPo >> Má se to nějak domluvit :)

          Nšedý pes - Profil | Pá 21.1.2011 14:56:21

          Robert Samek >> já se zúčastním, ale kapr můj kámoš není, tak df, že to nebude překážka.

            Nyvana - Profil | Pá 21.1.2011 14:55:06

            Robert Samek >> Mám dotaz jaké budou ceny?

              NMiPo - Profil | Pá 21.1.2011 14:54:19

              Robert Samek >> to budete mít super záběry až vám tam z těch několika vodáckech oddílů vyjedou ty osmiveslice

                NMiPo - Profil | Pá 21.1.2011 14:52:54

                Bača >>

                  NBosanac - Profil | Pá 21.1.2011 14:51:00

                  Robert Samek >> Delate si z lidi prd.. nebo co . Nic nemate domluvene , chcete chytat na svazovce a jeste startovne 8000 KC .To vam jeb... ?
                  Vyjde rozhovor s vami v kaprim svetu . Jste zrali na trestni oznameni .
                  EDIT : Kapr je zradlo , byl , je a bude .

                    NIvo - Profil | Pá 21.1.2011 14:50:47

                    yvana >> :-))))))))

                      Nkakr - Profil | Pá 21.1.2011 14:50:32

                      Robert Samek >>
                      To je fofr, v 11.30 ještě jednáte, ve 14.50 je vše schválené, klobouk dolů.

                      P.S. nezapomeň vybrané peníze za startovné zdanit ať nemáš problémy s berńákem...

                        NIvo - Profil | Pá 21.1.2011 14:49:16

                        šedý pes - 21.1.2011 14:47:46 >>o tom žádná ..:-))))

                          Nyvana - Profil | Pá 21.1.2011 14:48:26

                          šedý pes - 21.1.2011 14:45:47 >> No tak mi holt budeme už jenom vymetat závody.Jak psal Ivoš já bych se k vám do týmu přihlásila,ale taky jsem za Mrknato bude vyjednávač:-))

                            NRobert Samek - Profil | Pá 21.1.2011 14:47:49

                            kakr >> Akce je schválená a povolená! Na našich stránkách rád uveřejním listinu s pověřením na pořádání těchto závodů od ÚSMP i s kulatým razítkem a podpisy hospodáře p. Vintra a jednatele p. Mužíka. Akce také probíhá pod jejich záštitou! Ty vážený jsi typický ,,mrkař" který má v plánu nejspíš jen kritizovat. Jestli máš nějákou dobrou radu nebo nápad, tak se klidně ozvi, ale kritizuj, nebo chval prosím až po akci.Nikoho nenutíme, aby se závodu účastnil a už vůbec ho nepořádáme kvůli penězům! Sám si podobnou akci nikdy nepořádal, takže asi ani nevíš jak moc je to nákladné a také organizačně složité a to samotné závody ještě ani nazačali.Děláme maximum proto, aby závod proběhl bez jakýchkoliv problémů a proběhl v přátelském duchu! S pozdravem kapr je kámoš a ne žrádlo :))))

                              Nšedý pes - Profil | Pá 21.1.2011 14:47:46

                              Ivo >> jsem pro, v takový sestavě musíme zválcovat všechny :-))))

                                NBača - Profil | Pá 21.1.2011 14:46:11

                                Ondřej Macků-Maca se vrací - 21.1.2011 14:42:24 >> Čus nevím,ale bordel tam bude.

                                  Nšedý pes - Profil | Pá 21.1.2011 14:45:47

                                  yvana >> to už jsem byl, našel jsem si něco lehčího :-)))

                                    Nšedý pes - Profil | Pá 21.1.2011 14:44:59

                                    syny >> žijí i v prostoru mezi nimi.

                                      Nsyny - Profil | Pá 21.1.2011 14:42:54

                                      kakr >> v Mlecne draze, to musi byt maso obvzlaste jemnoucke....

                                        NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 21.1.2011 14:42:24

                                        Bača >> Hele tam budou závodit samý pražský vokurky co? :-)))