Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

NBača - Profil | Pá 21.1.2011 14:41:15

bobs >> ne

    NIvo - Profil | Pá 21.1.2011 14:38:52

    šedý pes - 21.1.2011 14:29:21 >> Tak co Pavle, uděláme tým ? Mám jen jednu podmínku - jako poradce bude Mrknato...:-)))))

      Nkakr - Profil | Pá 21.1.2011 14:37:33

      syny >>
      Docent Koloušek vědecky prokázal výskyt kaprů v Mléčné dráze, ale o planetách nevím.
      Možná na Marsu, mají tam hluboký kanály...

        Nyvana - Profil | Pá 21.1.2011 14:34:35

        šedý pes - 21.1.2011 12:28:19 >> Ty budeš ozdobou dámských ložnic:-))

          Nsyny - Profil | Pá 21.1.2011 14:34:31

          šedý pes - 21.1.2011 14:29:21 >> a ziji kapri i na jinych planetach ?

            Nšedý pes - Profil | Pá 21.1.2011 14:29:21

            kakr >> ne, nejen na Zemi, v celém vesmíru :-)))

              Nkakr - Profil | Pá 21.1.2011 14:26:38

              šedý pes - 21.1.2011 14:22:27 >>
              Tedy carp je synonymum pro "ráj na zemi"?

                Nšedý pes - Profil | Pá 21.1.2011 14:22:27

                kakr >> já si myslím, že všechny nečestné myšlenky jsou kaprařům cizí a když má něco v názvu "carp", pak to znamená, že je to přinejmenším dobré, vetšinou však vynikající :-)

                  NMáša01 - Profil | Pá 21.1.2011 14:21:59

                  Jedná se lov na svazové vodě? Tak proč to startovné ? Chtěl bych tam jít chytat tak dva dny po závodech až to bude pěkně rozkrmené...

                    NZajda - Profil | Pá 21.1.2011 14:18:07

                    kakr >> :-))) Máš stejné myšlenky - akorát se je nebojíš napsat..:-)

                      Nkakr - Profil | Pá 21.1.2011 14:02:20

                      Robert Samek >>
                      Mám takový dojem, že stavíš dům od střechy. Jak sám píšeš, nic nemáš schválené a potvrzené, zatím jednáte, ale peníze za startovné vybírat chcete.
                      Není to náhodou tunel??

                        Nšedý pes - Profil | Pá 21.1.2011 14:00:25

                        Mario6121 >> kamaráde, tomu bude předcházet náročné výběrové řízení, ale jsem rád za tvůj zájem a vedu to v patrnosti :-)))

                          NMario6121 - Profil | Pá 21.1.2011 13:54:36

                          šedý pes - 21.1.2011 12:52:30 >> hlasim se jako podrztaska do tymu sedeho psa

                            Nšedý pes - Profil | Pá 21.1.2011 12:52:30

                            ladikxxx >> stejně by všichni stáli ve frontě a čekali na kapří dobrotu :-)

                              Nladikxxx - Profil | Pá 21.1.2011 12:49:03

                              šedý pes - 21.1.2011 12:47:00 >> Pořadatelé pak závody ukončí s tím že pro stálý kouř není vidět na dodržování pravidel...:-)))))

                                Nšedý pes - Profil | Pá 21.1.2011 12:47:00

                                ladikxxx >> určitě nasypou, vezmu udírnu :-)))

                                  Nladikxxx - Profil | Pá 21.1.2011 12:44:34

                                  Huli >> Nemyslím si že by to pro věhlasný jména bylo zajímavé,mohlo by se lehce stát že vyhoří,neboť Vltava není nádrž s kapry.

                                    Nladikxxx - Profil | Pá 21.1.2011 12:41:28

                                    šedý pes - 21.1.2011 12:37:59 >> Na Berounku jsem jezdil taky,ale k Nezabudicím.

                                      Nšedý pes - Profil | Pá 21.1.2011 12:37:59

                                      ladikxxx >> zatím mnoho informací pořadatelé nepodali, jak budou, přihlásím se :-) Vltavu moc neznám, ale jezdíval jsem na Berounku nad Radotín.

                                        Nladikxxx - Profil | Pá 21.1.2011 12:33:09

                                        šedý pes - 21.1.2011 12:28:19 >> Určitě se přihlas ať Praha vidí a ty taky.(Vltavu)