Náprava aneb zbaviť sa zlozvykov pri love v sezone 2011

Niekto ešte čaká na rozmrz.Niekto už válí cesto,potom varí a kobrou švihá na svoje top miesto.Čoho sa chcete vyvarovať,vylepšiť,aby ste sa stali úspešníjšími.Chlastaniu,chrápaniu?Trápí vás technika,stratégia a nevhodný výber nástrah a revíru pre lov?Napíšete čo vás trápi?
Máte v úmyslu sa polepšiť? :-)))
Autor diskuse: Arsi - Profil , 15.1.2011 kaprařina - ostatní

NHenkel - Profil | So 15.1.2011 18:39:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Arsenal >> Arsi - >> Hlavně chci být na rybách co nejčastěji a chci do toho namotat i pani, ale to mám jako střednědobý cíl pro příští pětiletku :D

    Npeco - Profil | So 15.1.2011 18:34:46

    Tento rok sa chcem zlepsit v neuvazenich nakupoch vercajchu na ryby.

      Npeco - Profil | So 15.1.2011 18:33:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tento rok sa chcem zlepsit v neuvazenich nakupoch vercajchu na ryby

        Nretrívr - Profil | So 15.1.2011 18:25:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Arsenal >> Arsi - >> Protože jdu za 14 dní do důchodu, tak si ryby ujít nenecháma budu tam pořád, tedy víc než loni / 97 / dní.Cíle si dávám vždycky.Letos vymáknout fídr. Nejvíc se ale budu snažit o " výcvik svých tří vnuků", bude na to čas. Mám výhodu, že chtějí, pak jde vše líp.

          NMIRAXD - Profil | So 15.1.2011 18:21:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Letos bych chtěl mět to štěsti a potkavat u vody jen normalni lidi

            Nhraji - Profil | So 15.1.2011 18:12:52

            Já se musm odnaučit ten strašný zlozvyk pouštět ryby

              Npeco - Profil | So 15.1.2011 18:10:11

              Arsenal >> Arsi - 15.1.2011 18:00:09 >> komu neni rady temu neni pomoci ach ach

                NArsi - Profil | So 15.1.2011 18:00:09

                Tóny >> Bacha na játra !!! Na světě je tak krásně a u vody ještě víc....polepši se :-)))

                  NRemi Gaillard - Profil | So 15.1.2011 17:03:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  letos bych se chtěl vyvarovat trhani nastrah a chytani malých ryb

                    NTóny - Profil | So 15.1.2011 16:54:01

                    Fild@ >> Fil@s - 15.1.2011 16:47:51 >> ale viděl,prej šprckochyte a sundat zlatá kachna!!!

                      NFil@s - Profil | So 15.1.2011 16:47:51

                      Tóny >> No jo, ale všichni kolem z toho měli prdel, a nejhorší bylo ji rozmotat, protože byla zamotaná jak sviňa. Naštěstí kamarád zootechnik si poradil.
                      S tou šprckou tě nikdo nemusel vidět :-)

                        NTóny - Profil | So 15.1.2011 16:44:50

                        Fild@ >> Fil@s - 15.1.2011 16:28:52 >> CO bych dal za kačenu,já prezervativ!!!!

                          Nkendy.dom - Profil | So 15.1.2011 16:43:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          letos bych chtel myt vice casu na ryby, minuli rok jsem byl jen na par vypravach

                            NTóny - Profil | So 15.1.2011 16:39:06

                            Hunter 1 >> tak :-DDD

                              NFil@s - Profil | So 15.1.2011 16:28:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Letos určitě nechci chytnout nic jiného než ryby. Loni jsem vytáhnul kačenu, která mi skočila po wobleru, a nikomu nepřeji ten tanec...

                                NHunter 1 - Profil | So 15.1.2011 16:11:56

                                Tóny >> A jebat na ryby.....

                                  NTóny - Profil | So 15.1.2011 16:08:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  NECHCI ba naopak víc chlastat víc chrápat

                                    NKolda28 - Profil | So 15.1.2011 15:47:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Letos se chci vyvarovat výjezdů do neznámých revírů bez předchozí důkladné přípravy (kam se dá zajet autem, na co chytat, jakou rybu chytat) ne vždy se to takto dělo minulý rok a vždy z toho bylo fiasko :-D

                                      Njasommato - Profil | So 15.1.2011 15:05:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      tohoroku sa chcem vyvarovat sedeniu doma alebo na private ci hocikde odkyal nedohodim udicou do vody a bit co najviac na rybach a podporit vsetky s tym suvisiace zlozviky

                                        NDave> - Profil | So 15.1.2011 14:54:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Arsenal >> Arsi - >> Letos bych se chtěl vyvarovat soukromákům a zaměřit se na svazovky.