Krmitko na feeder

ahojte kamoši mam na vas jednu otazočku,ako riešite krmitka na feeder,ktore sa ligocu a su vidiet na kilometer.akym sposobom farbite krmitka aby boli prijatelnejšie pre lov.dakujem
Autor diskuse: capko - Profil , 13.1.2011 feeder - domací dílna

NPetr64 - Profil | Út 22.2.2011 14:14:11

Bindas >> I na JM je hodně hladových míst.Nehledě na to,že krmítka udělám ve větším množství a můžu měnit za něco jinýho.Mít totiž celou sadu forem na krmítka a na olůvka je dost drahá záležitost.

    NKóĎA - Profil | Út 22.2.2011 14:08:54

    Bindas >> otázka kde chytáš. V kartě máš, že jsi z Prahy a to můžu zodpovědně říci, že něterá místa na pražské Vltavě jsou hodně hladová.

      NBindas - Profil | Út 22.2.2011 14:02:10

      No, já vím, že jsme národ kutilů,ale u vody jsem od jaro do podzimu každý víkend. Na feeder chytám sice jen na jeden prut, ale za celej min. rok jsem utrhl asi 4 krmítka (rozhodně né více) a že při ceně 25 kč za krmelec by se mi to chtělo dělat...

        Nrákos - Profil | Út 22.2.2011 14:01:04

        ¨Já používám krmítka od semy,jsou docela solidně zpracované a jsou v černé barvě.

          Nploticee - Profil | Út 22.2.2011 13:16:09

          barbus >> jak řikáš:) účel taky splněj.

            Nbarbus - Profil | Út 22.2.2011 13:14:39

            ploticee >> njn. Ale ony nejsou marný ani ty natáčky. Kuopil jsem krmelce s přesně takovou síťkou v kameným obchodě, nebo v Brnisku na výstavě, už přesně nevím.

              Nploticee - Profil | Út 22.2.2011 13:11:26

              barbus >> v těchto obchodech to bohužel nenabízej, Jediná možnost přes internet ale prodávají to v poměrně velkých rolích. Cena cca neco přes litr. ale do smrti můžeš dělat krmítka. Mě to donesl kamarád o fotřika co má stavebniny či co. Ideál asi z těch natáček..stojej pár korun a vypadá to také dobře.

                NDiki - Profil | Út 22.2.2011 12:28:52

                kasch >> solich76 - 17.1.2011 16:48:06 >> Já si je vyrábím sám a docela to funguje.

                  NPavel S. - Profil | Út 22.2.2011 12:26:40

                  barbus >> když jsem z něj začal dělat krmelce měl jsem strach,že moc nevydrží,ale docela to jde.To co je na kupovanejch je vlastně to samé,ale je pozinkovaný.

                    Nbarbus - Profil | Út 22.2.2011 12:23:19

                    Pavel S. >> Dík, zkusím.
                    A že je to slabé pletivo, to neřeším. Takový krmelec má pod jezem životnost asi 5-6 "operačních letů"

                      NPavel S. - Profil | Út 22.2.2011 12:11:20

                      barbus >> zkus chovatelský potřeby,tam sem ho sehnal já,je to pletivo co se používá do kurníků mě ho sehnali podle rozměru oka 6x6mm

                        Nklokan8 - Profil | Út 22.2.2011 12:10:45

                        Ahoj, taky by mě zajímalo, jak to olůvko připevňujetek tomu pletivu.Díky

                          Nbarbus - Profil | Út 22.2.2011 12:05:44

                          ploticee >> Já tohle pletivo sháněl v jednom menším železářství, v Bauhasu, Hornbachu i Baumaxu. Všude s jediným výsledkem : NIC

                            NMojo - Profil | Út 22.2.2011 12:01:08

                            jak tam chlapi upevňujete ty pásky z olova? Z mototechny bych možná nějaký sehla, ale lejt olovo doma, to asi nepude. Potřeboval bych to tam nějak připevnit tak, jak to je...máte nějakej návod?

                              Nrover - Profil | Út 22.2.2011 11:41:51

                              Rybám je to jedno, jestli je krmítko fialové, červené nebo stříbrné. To samé je u navijáků, odlesk "těla" např. při vláčce nehraje roli :-)

                                NKóĎA - Profil | Út 22.2.2011 11:16:19

                                kasch >> solich76 - 18.1.2011 15:57:13 >> ale vždyť je to jedno, když to není pravidelné. Používal jsem kupovaná ze stejného drátku jako dělá doma Ploticee a problém nikdy nebyl.

                                  Nmeďo1 - Profil | Út 22.2.2011 11:06:37

                                  DejF >> Tie zabery si aj prepocitaval na percenta :-) ?

                                    Nsolich76 - Profil | Út 18.1.2011 15:57:13

                                    Sven >> no jó ale rádo se to křiví a bortí. Už mám přeškatulkováno. Jedině silnější drát .. ale je to dražší no

                                      Nploticee - Profil | Út 18.1.2011 15:24:56

                                      ja si dělám takové.

                                        NAďo - Profil | Po 17.1.2011 23:58:12

                                        Chlapci v anglicku vyrabaju krmitka z nataciek profesionalne.

                                        http://cagefeeders.com/products.php