- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Krmitko na feeder
ahojte kamoši mam na vas jednu otazočku,ako riešite krmitka na feeder,ktore sa ligocu a su vidiet na kilometer.akym sposobom farbite krmitka aby boli prijatelnejšie pre lov.dakujem
Autor diskuse: capko - Profil , 13.1.2011 feeder - domací dílna
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
34x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
plavan - Profil | Čt 13.1.2011 21:06:05
Souhlasím s KóĎOu, že lesklé krmítko nevadí. Dokonce jsem jednou použil na trubičku u průběžky zelenožlutou izolačku jako zarážku pod jezdce a nejenom, že to nevadilo, ale přišlo mi, že to bylo i lepší než nenápadná černá izolačka. Nebo jsem koupil sadu krmítek od pana Košťála, na které v obchodě nalepili zelené fosforeskující papírové cenovky, které nechtěly za boha jít dolů. Tak jsem je tam nechal a parmy to asi zajímalo, protože jsem tahal jednu za druhou. Ale možná u nich vyvolala soucit ta cena, která na nich byla. Řekli si, chudák jeden, takovej peníz za to utratil, a z lítosti mi skákaly na háček. Pár rybám jsem položil dotaz, co je to tak navábilo, ale všechny mlčely. Dělaly kukuče, ale mlčely.
jestli si někdo lepí na krmítka písek je jeho věc, ale záběry navíc mu to ztěží přinese a maximálně si obrousí návazec o tu drsnou krmítkofasádu.
jestli si někdo lepí na krmítka písek je jeho věc, ale záběry navíc mu to ztěží přinese a maximálně si obrousí návazec o tu drsnou krmítkofasádu.
Zdendahat - Profil | Čt 13.1.2011 21:00:00
čoveče nebarvim to, viděl jsem video, kde dokázali že je to rybám uplně jedno
feederforever - Profil | Čt 13.1.2011 20:42:25
capko - >> já to moc neresim. kupuji si stejne nenápadné a kdyz uz si koupim to lesklé tak ho tam normal dam a nějaký úbytek záběrů jsem nezpozoroval. vono taky ve 2m pod vodou se to leskne o hodne min nez nad vodou na slunci. to je muj nazor. petru zdar:-)))
Lálos - Profil | Čt 13.1.2011 20:21:41
jak píše Kóďa, taky používám klidně i ty super třpytivý, co se lesknou jako sviňs a žádnej úbytek záběrů jsem nezaznamenal, rybám je to podle mě uplně fuk, zajímá je spíš, co z toho krmítka vypadává:)
Millhouse23 - Profil | Čt 13.1.2011 19:54:56
Naposled jsem si koupil celý barvený na černo, ale ta cena je šílená. Kolem 30 kč za krmelec.
splavek - Profil | Čt 13.1.2011 19:23:09
Abych se přiznal,tak mě todle nenapadlo řešit.Použiji takové jaké mám,ono stejně za chvíli zešedne,pokud není barvené.Zaujal mě ten pokus,co dělal DejF,klobouk dolů,k takovému sistematickému výzkumu,by mě tedy nikdo nedostal,porazila by mě moje vrozená lenost.
lada78 - Profil | Čt 13.1.2011 17:09:32
čerstvě odlité olovo,i vytažený drát se leskne vždycky-chce to,jak jsem psal níže...
Aďo - Profil | Čt 13.1.2011 17:00:27
Ak najblizsie pojdes na ryby, tak si najdi miesto, kde je cierne bahno vo vode. Ponor tam krmitka a vzetko ti za par hodin stmavne. Odskusane.
Jovánek - Profil | Čt 13.1.2011 15:53:13
capko - >> Jednou jsem je natřel práškovou barvou,ale hned to bylo pryč.Jinak za chvíli se přestane ligocet.
DejF - Profil | Čt 13.1.2011 15:22:16
Já si lesklé krmítka pro jistotu barvím. Používám k tomu manželčin lak na nehty v krásně zelené barvě. Při testování lesklých a barvených krmítek bylo záběrů na ty barvené o 17% více ... :-)
Cloud - Profil | Čt 13.1.2011 15:17:16
Dnes jsou naše vody na dně plný různých odpadků,takže ryba je zvyklá na všechny barvy. :-))
KóĎA - Profil | Čt 13.1.2011 15:13:49
Totální nesmysl. Používám krmítka, které mi padnou pod ruku (i ty pěkně lesklé) a nikdy jsem nepozoroval nějakou změnu v braní ryb.
FILKO - Profil | Čt 13.1.2011 14:59:22
Ahoj, taky nechapu, proc ty krmitka nechavajou ze se lesknou jak psi kule. Ja osobne si kupuji co nejprirodnejsi, napr. cerny, piskovy, ted myslim barvu, podle toho kde chytam ale jinak si je barvim na zeleno. Ikdyz v poradne hloubce ty ryby vidijou uplny prd :D
ondiktt - Profil | Čt 13.1.2011 14:47:40
capko - >> Ja som to skúšal aj tak, že som krmítko ponatieral Kanagonom a potom namočil do piesku a pekne bolo v piesku a neligotalo sa. Myslel som si, že keď tam budem dávať krmivo, že sa mi to zošúcha ale držalo to. A robím si takto aj olová... treba to na niekoľko dní nechať zavesené na vetranom mieste, aby to nesmrdelo... :)
Darcy - Profil | Čt 13.1.2011 14:45:15
Řešení:1. vůbec mi to nevadí,2. natřu je kladívkovou barvou, 3.položím je někde ven, kde na nich zapracuje naše zdravé životní prostředí, 4.ponořím je na několik dní do octu(znám silnější povahy, kterým je líto octu a používají vlastní moč).
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StFeederařina na řece 64328
StPickermánia-ultra light fishing 49069
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...











