Krmitko na feeder

ahojte kamoši mam na vas jednu otazočku,ako riešite krmitka na feeder,ktore sa ligocu a su vidiet na kilometer.akym sposobom farbite krmitka aby boli prijatelnejšie pre lov.dakujem
Autor diskuse: capko - Profil , 13.1.2011 feeder - domací dílna

Kendy.007 - Profil | St 15.4.2015 11:20:35

dromaka >> Ahoj zaleží jaký a jak na to budeš pospíchat já to mám jako koníček a teď mě v práci začala sezona

    dromaka - Profil | St 15.4.2015 8:41:56

    Kendy.007 >> Našel jsem tvá krmítka a moc se mi líbí,je možno jich pár odprodat? Dík za odpověď. Platba předem na účet.

      Petr64 - Profil | Út 14.4.2015 21:17:16

      Sven >> Tenhle systém se používá na lov chobotnic.Jen těch háčků je tam o trochu víc.:o)

        SirRozzyr - Profil | Út 14.4.2015 21:12:05

        Tak dneska krásná chytačka, opravdu byli při chuti...

        Dokonce jsem měl asi 3x dvojitej záběr - jako na oba pruty...Docela makačka...

        Zkoušel jsem vlastní krmítka a radost největší když přišel novej OSOBÁČEK 58 cm...

        Co se týče těch krmítek výroba cca 10-15 minut jedno:-)

        Přemejšlel jsem jak udělám formu na odlejvání krmítek - ale pak to přišlo : geniální nápad s votevřeným lahváčem. Teď budu muset jenom vyzkoušet na jakou značku jdou ty největší KAPŘ!!!

          skupina - Profil | Út 21.1.2014 18:07:29

          tady jsou moje výtvory

            Kendy.007 - Profil | Út 21.1.2014 17:36:22

            Zajda >> Tak určitě pojedu na GP Moravy a na Ligu ta doufám bude na Mušově

              skupina - Profil | Út 21.1.2014 17:35:32

              M.i.z.h.u >> kde se dá sehnat ten plech, jestli to néni tajné...

                Zajda - Profil | Út 21.1.2014 17:32:04

                Kendy.007 >> Jo ona je tam dole koule a ne polokoule. Špatné oči:-(. V létě mi to předvedete, pokud se někde potkáme...

                  Kendy.007 - Profil | Út 21.1.2014 17:28:37

                  Zajda >> vůbec ne jde to z vody jak po másle tam totiž dole není plocha která to dělala

                    Roman 7 - Profil | Út 21.1.2014 17:27:55

                    Zajda >> Jak jsi na to přišel?

                      Zajda - Profil | Út 21.1.2014 17:25:02

                      Kendy.007 >> To musí při stahování dělat ve vodě děsný brajgl..:-(

                        Kendy.007 - Profil | Út 21.1.2014 17:14:42

                        dnešní várka

                          M.i.z.h.u - Profil | Ne 19.1.2014 21:46:52

                          skupina >> My to vyrábeme z vybíjaného plechu ... :)

                            skupina - Profil | St 15.1.2014 13:35:23

                            ...Cibo.... >> krásné to máš, co používáš za pletivo?

                              Bicák - Profil | Po 13.1.2014 19:37:54

                              z 90procent chytam na cerne a to pro to ze je vyrobce uz tak obarvil mam tam i zelene na ty strbrny moc nechytam

                                team77 - Profil | Ne 12.1.2014 23:06:48

                                V jednoduchosti je síla, tak to neřeším.

                                  ...Cibo.... - Profil | Ne 12.1.2014 16:12:33

                                  Takto vyrábame my...

                                    ulk - Profil | St 19.6.2013 9:32:56

                                    solich76-mně jde o tu smyčku co leze z olova, jak ji tam při odlévání držíš.Díky

                                      marmyš - Profil | Út 18.6.2013 16:46:01

                                      KóĎA >> Lopatu s sebou,hodit jim tam tři krtince a efekt bude možná stejný.

                                        KóĎA - Profil | Út 18.6.2013 16:24:00

                                        za mě krmítka nepřibarvuji, mám hnědé, stříbrné, černé - rozdíl nevidím.

                                        Jinka add krmení - takhle to viděj lidi od sensačního krmení :-)

                                        jinak já v zimě černou (třeba lorpio černá plotice nebo tubro black) nebo tmavě hnědou (Sensas Gross gardons). V létě už mi to je úplně jedno, ale spíše světlejší barvy nebo mám rád i červené krmení.

                                        edit: jo, jsem za blba... háčky stříbrné, bronzové i černé. Žádná preference.

                                          Sven - Profil | Út 18.6.2013 16:16:34

                                          marmyš >> já si jezdím sem http://www.wurma.cz/3-navnadove-smesi
                                          Je to přímo dovozce a v realu toho má ve skladu daleko víc, než nabízí v e-shopu.
                                          Ale z 50% kuchtím sám

                                            marmyš - Profil | Út 18.6.2013 15:57:53

                                            Sven >> Pokud jde o krmení,tak beru Lorpio 3 kg za 120. na netu už se dá sehnat i za 95kč.Nevím jestli není jiné účinnější,mě vyhovuje poměr cena+kvalita.

                                              Sven - Profil | Út 18.6.2013 14:18:40

                                              marmyš >> takovou studii bych si také rád přečetl...
                                              Osobně věřím, že to jistý vliv má ale nelámu to přes koleno.
                                              Celoročně vystačím buď s červenou nebo s hnědou v tmavším nebo světlejším odstínu a je na rybách aby se s tím vyrovnaly. :-)
                                              Pokud to je o masivnějším vnadění v místě lovu, držím se zásady:
                                              čím průzračnější voda, tím tmavší směs a nástraha v barevném kontrastu oproti návnadě.
                                              Pokud to je o krmení pouze v krmítku, tak jsem přesvědčený, že to je úplně jedno.

                                                marmyš - Profil | Út 18.6.2013 11:19:44

                                                Teď se dívám,že jsem to nějak zprznil,mám na mysli háčky.

                                                  marmyš - Profil | Út 18.6.2013 10:39:28

                                                  Když už se tu zmínily ty barvy,já používám tmavé,světlé,žluté,červené a občas dumám,jestli to na ty ryby může mít nějaký vliv.Zkoušel někdo porovnávat účinnost a vliv barev?

                                                    PepíkPepík - Profil | Po 17.6.2013 13:48:14

                                                    Podle mě tolik na barvě krmítka nesejde, obzvlášť když se do něj dává třeba žlutý nebo červený krmení...

                                                      Sven - Profil | Po 17.6.2013 13:44:24

                                                      KóĎA >> házím brzdu :-))))

                                                        KóĎA - Profil | Po 17.6.2013 13:41:23

                                                        Sven >> hodně tlačíš na pilu :-))) Abych se nepogrcal...

                                                          Sven - Profil | Po 17.6.2013 13:40:52

                                                          KóĎA >>
                                                          ale mohla by to být dobrá odtučnovací kůra... půl kila tam a dvě kila ven..:-))