- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zkušenosti se zvěří při pobytu u vody
Rád bych nějaké pravdivé příběhy při pobytu u vody,střet s divokou zvěří,pokousání medvědem,zachycení losích parohů do vlasce nastražených prutů a podobné příhody. Uvítám fotografie,které mohou dokázat i neuvěřitelné příběhy. Prosím neuvádějte příhody typu sýrožrout :o)
Autor diskuse: padre - Profil , 8.1.2011 kaprařina - ostatní
Střetli jste se při vysedávání u vody s:
A) naštvaným srncem,co vydává zvuky jako vzteklej pes42%
B) hladovým medvědem,co je schopnej hledat pamlsek ve vašem batohu3%
C) drzou kunou,co je schopná nakálet i na stolík stojící v biwaku vedle lehátka3%
D) jelenem,který když zatroubí,tak jste v biwaku schopný pustit i nějakou tu šišku5%
E) divokým prasetem,který rozorá louku hned za vaším biwakem28%
F) z ničím takovým,protože dělám na rybách takovej kravál,že ke mě nemůže nic přijít blíže jak na sto metrů12%
G) nevím,na rybách se za sebe moc neohlížím7%
Od 8.1.2011 hlasovalo 304 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
29x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NSOPTIK 52 - Profil | So 8.1.2011 10:43:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
tak už jsem u vody zažil lecos,ale prokliknul jserm ti divočáka.Ten mi opravdu dělal společnost už párkrát.Jak u pstruhového potoka,tak i v odlehlé části rybníka.Upozurňuji,bylo to i za světla.Pocit je takovej všelijakej.I když jsem i částečně odkojenej lesem,tak ta nějaká obava tady je.Nej kurijoznější bylo ale setkání se srncem,kterého ,jak se říká ze srandy nechtíc přilákal svým pokusem o vábení kolega,co byl se mnou u vody.Ten opravdu přišel pár metrů za nás.To jsem asi fakt měl tenkrát nahnáno.To ,že jsem na plavačku vytáhl v noci ondatru,nebo mi divoké kačeny stáhli do vody klacek,to je asi normální.Joo,u vody nejsme nikdy sami.
NPvl - Profil | So 8.1.2011 10:37:47
koblich >> O nic nejde , Jen se domnívám, že to byla bachyně která tam měla potomstvo .
Npadre - Profil | So 8.1.2011 10:32:37
kroupa - jo a ještě dovysvětli ten zvuk potoka za biwakem. Byl tam jen vyschlej les :o)
NPvl - Profil | So 8.1.2011 9:56:28
koblich >> A nebyla to bachyně ? Já bych to typnul spíš na ní . Ve finále by to asi bylo jedno ...:o§))
Nkoblich - Profil | So 8.1.2011 9:53:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
V loni v červnu jsme chodili s mím kamarádem zakrmovat vybrané místečko v rákosí. Tři dny vše v pohodě aš přišel čtvrtý den a s ním lov. Večer když se pomalu smrákalo jsme začali krmit pomocí kober. V tu chvíli se ozval strašný rachot asi 15m od nás! Z nás jen vylítlo ty pí... a už jsme snad rychlostí světla mířili neomilně na strom. Ani nevím jak přesto že byla tma a oba v broďákách a zabrozený v bahýnku. To byla neskutečná rychlost jak jsme se na strom dostali! Rachot se knám stále blížil a mi jsme jen pomocí čelovek osvětlovali místo v rákosí, zahlédli jsme jen odlesk očí. Najednou se to asi pět metrů od nás zastavilo a žačlo to funět a chrochtat. Byl to kňour! Které ho jsme asi probudili ležícího v rákosí. Chvilku stál a chrochtal, pak se pomalu vzdálil a mi slezli ze stromu. A mi si oddechli. Ale nevzdálil se tak daleko jak jsme si přáli i přesto že jsme se znažili a dělali hluk. Tak jsme se rozhodli nocovat na místě a přikrytí podložkama:-). Kňour nás pak chodil navštěvovat pravidelně ale už jen v bezpečné vzdálenosti.
S úsměvem na to vzpomínám :-))
S úsměvem na to vzpomínám :-))
Nkroupa - Profil | So 8.1.2011 9:53:47
padre >> No tak ja jsem byl loni na jedne piskovne a docela jsme si zachytali. Ale jeden kolega mel sebou psika kterej je ujetej na mysi. Takovy diry jste nevideli bylo to o zlamani nohou. A v noci se z bivaku ozivalo divne bruceni,pak mlaskani,pak za nama v mezi zacal tect potok. Ale myslim ze to budou nasledky chegeuvary o))))) hezky dopolodne kamarade o)) a o ty zveri na roudici ani psat nebudu o))))
NAnýzový dědek - Profil | So 8.1.2011 9:20:50
Pvl >> Mám taky zážitek z Finska, ale Ten sem dávat nebudu. Ale v tajze se není čemu divit.Tak kdyžtak do SZ. JU?
Npadre - Profil | So 8.1.2011 9:17:01
carperko - kamarád vectif při jedné výpravě na D7 taky nechal bambule viset velmi nízko nad zemí a pak se ráno divil že jsou pytlíky fuč...pak jsme jen nacházeli roztrhané torza v lese.Liška je tvor mazanej
NPvl - Profil | So 8.1.2011 9:15:16
Anýzový dědek >> On asi taky nebyl v pohodě .:o§) EDIT : pak mi vypravoval ještě o setkání s tygrem ,ale to by už nejspíš vypadalo ,že jsem bajkař já :o§))
Ncarperko - Profil | So 8.1.2011 9:14:47
stretávok so zvieracími návštevníkmi už pár mám. na jednej rybačke nám líška vbehla do bivaku, ako svoj lup si odniesla 3kg mech peliet, na druhú noc sa vrátila pre moje tenisky :D vskutku neviem, čo sa jej na nich tak páčilo. snažila sa so sobou vziať aj podberák, ale ten sa mi podarilo zachrániť :) bolo aj pár stretávok s divočákmi, ale tie ako ma zbadali tak bežali kade lahšie. jednu stretávku s dvoma medveďmi som našťastie prežil bez ujmy na majetku a zdraví. jeden stál odomňa na cca 5m. pohľad do očí, pri ktorom tuhla krv v žilách už naozaj netúžim zažiť.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NJak na odlévání olova?856
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5347
NZlatá kaprařská malina1332
NMorava 13A Hulínské šterkoviště759
NLexikon boilies komponentů901
NOdpadávací kámen při vyvážce283
NLov z nafukovacího člunu1187
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













