PF 2011 - vaše přání rybářům

Místo pro vaše vánoční a novoroční přání. Autor nejlepšího PF bude odměněn ručně dělaným hrnečkem s logem MRK.cz.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 16.12.2010 všeobecné - ostatní

Pravidla: Každý pouze jeden zápis.
93 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NMartin M. - Profil | Pá 28.1.2011 22:42:11

A vitezem se stava .... zhcarp - ® So 25.12.2010 18:42:39 http://www.mrk.cz/Data/Pics/2010/466467_374a9.jpg

Gratulujeme a posilame keramicky hrnek s logem MRK.cz :-)

    NGRUPA - Profil | St 19.1.2011 18:40:59

    pozdě, ale přece..:-)))

      Ntwister - Profil | St 19.1.2011 17:11:56

      vyhlášení už proběhlo?

        NLolMen - Profil | Út 28.12.2010 10:04:00

        Vase zprava

          NZN - Profil | Út 28.12.2010 9:51:35

          ...

            Nmira.ll - Profil | So 25.12.2010 19:36:06

            Vase zprava

              NMaxwell - Profil | So 25.12.2010 19:06:56

              ..

                Nzhcarp - Profil | So 25.12.2010 18:42:39

                Všem MRKmenům přeji pevné zdraví a co nejvíce času na našeho koníčka...

                  Nurbisxxx - Profil | So 25.12.2010 15:32:38

                  (smazáno, reklama)

                    Nzaplosak - Profil | So 25.12.2010 15:05:52

                    Jeden nevydařený den u vody znamená více, než jeden úspěšný den na pracovišti.

                      Nlerak - Profil | So 25.12.2010 14:33:45

                      Pevné zdraví, hodně krásných ryb a zážitků u vody v r. 2011 !

                        NPavol sk - Profil | So 25.12.2010 10:32:22

                        Kapor sa už na mňa díva z vane,asi tuší čo sa stane.Zahnal som sa kladivom,krvavy je cely dom,kapor sa mi rehoce,prajem Vám krásne Vianoce

                          NSemall - Profil | Pá 24.12.2010 23:15:34

                          Všem krásné Vánoce a hodně ůlovků v roce 2011.

                            Nstump - Profil | Pá 24.12.2010 22:41:56

                            Prohlédl jsem si vaše krásné PF-ky, já to asi nevyhraju, ale přesto: Vše nejlepší v Novém roce, at´ se vám ohýbají špičky a vlasce šponujou. K tomu pevné zdraví a dobrou mysl.

                              Ndasty carp - Profil | Pá 24.12.2010 22:12:40

                              Všem přeji hezké vánoční svátky a štastný nový rok,,At se máte jako ten santa)))))))))))

                                Nvokounek - Profil | Pá 24.12.2010 21:45:49

                                prajem si nech usa podpíše Kiotsky protokol..

                                  NRudla:P - Profil | Pá 24.12.2010 21:38:40

                                  Hodně zdraví, a úspěchů v rybření.

                                    Nmilannm - Profil | Pá 24.12.2010 21:30:04

                                    ...

                                      Ncarpio - Profil | Pá 24.12.2010 20:24:44

                                      Ať se daří

                                        Nkonrád - Profil | Pá 24.12.2010 19:54:22

                                        Vase zprava

                                          Nvolcom-x - Profil | Pá 24.12.2010 19:47:57

                                          .oOo.

                                            Npaulis - Profil | Pá 24.12.2010 19:10:49

                                            Vase zprava

                                              NBarynka - Profil | Pá 24.12.2010 15:48:28

                                              tak šťastný a veselý

                                                Nuni - Profil | Pá 24.12.2010 12:16:42

                                                Vase zprava

                                                  Nrybar z NZ - Profil | Pá 24.12.2010 12:03:04

                                                  Keď sa budete v noci báť,
                                                  skúste si niečo pekné priať.
                                                  Tvoj anjelik o tom vie,
                                                  sud piva Ti prinesie.
                                                  Dáš si glga, príde slina,
                                                  napiješ sa ako sviňa
                                                  šťastné a veselé Vianoce Vám prajem a nech sa v dalšej sezone darí aspoň tak ako v tejto

                                                    NLejsi - Profil | Pá 24.12.2010 11:46:25

                                                    Vase zprava

                                                      Nwinx - Profil | Pá 24.12.2010 11:30:06

                                                      kubah - to je pri vstupe na hrad na Orliku?

                                                        NKalužmistr - Profil | Pá 24.12.2010 0:15:14

                                                        Tak šťastné a veselé.

                                                          NVYDROUŠ - Profil | Pá 24.12.2010 0:06:34

                                                          :-)))

                                                            NFčela - Profil | Čt 23.12.2010 23:44:59

                                                            take přeji krasne,stastne a vesele vanoce a v novem roce hodne krasnych ulovku a chvil u vody....

                                                              Njirka0 - Profil | Čt 23.12.2010 23:34:21

                                                              ,,,

                                                                NSkoky - Profil | Čt 23.12.2010 22:24:43

                                                                ..

                                                                  Nmedvěd - Profil | Čt 23.12.2010 22:14:24

                                                                  Vase zprava

                                                                    NF16 - Profil | Čt 23.12.2010 20:05:22

                                                                    .

                                                                      NTWIN 69 - Profil | Čt 23.12.2010 18:52:59

                                                                      Vase zprava

                                                                        N16 Juraj 16 - Profil | Čt 23.12.2010 18:46:28

                                                                        ...

                                                                          NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 23.12.2010 18:38:42

                                                                          To samé přeji i rybám na ty se často zapomíná.

                                                                            N???? | Čt 23.12.2010 18:32:59

                                                                            [smazano na zadost autora]

                                                                              Nlubpro - Profil | Čt 23.12.2010 17:38:03

                                                                              Mnoho krásných chvil v příjemné atmosféře Vánoc
                                                                              a v novém roce pevné zdraví a spoustu radostných okamžiků
                                                                              u vody.

                                                                                NHardyman - Profil | Čt 23.12.2010 17:33:09

                                                                                Klidné prožití vánoc a šťastný nový rok 2011 přeje
                                                                                Hardyman

                                                                                  Ngadasnik - Profil | Čt 23.12.2010 17:25:49

                                                                                  Všem přeji velkého,dlouhého a tvrdého .................. Ježíška

                                                                                    Ntuzemak - Profil | Čt 23.12.2010 17:00:14

                                                                                    pira.nádherný přání,jen tý krve tam mohlo být více....

                                                                                      NSven - Profil | Čt 23.12.2010 16:32:18

                                                                                      :-)))

                                                                                        NMartin... - Profil | Čt 23.12.2010 16:09:55

                                                                                        :-)

                                                                                          Nkosvi - Profil | Čt 23.12.2010 16:02:14

                                                                                          Vase zprava

                                                                                            Nmildas - Quinn - Profil | Čt 23.12.2010 15:38:06

                                                                                            Chodím už 14 dní na jeden palouk hluboko v lesích. Je tam netknutý sníh. Chtěl jsem vám tam přání vychcat do sněhu, vyfotit a dostat ten hrneček z kyčle MM. Od rána jsem do sebe lil každý den litry vlažné vody, abych vychcal co nejvíc písmenek. Za tři dny už jsem to měl skoro hotové, ale zapadalo mi to. Tak jsem začal vychcávat znova, ale nový rok jsem omylem vychcal velké N a jak jsem se to snažil přeškrtat, nebylo to hezké.
                                                                                            No a když mi zbývalo už jen "přeje mildas a jeho baits", přišla obleva.

                                                                                            Bylo by to přání jako bejk !

                                                                                              NZindys - Profil | Čt 23.12.2010 15:23:54

                                                                                              Šťastné a veselé, kolegové :)

                                                                                                NTomajo - Profil | Čt 23.12.2010 13:17:54

                                                                                                Vase zprava

                                                                                                  Npira - Profil | Čt 23.12.2010 13:07:31

                                                                                                  Vase zprava

                                                                                                    NVL.K. - Profil | Čt 23.12.2010 12:48:44

                                                                                                    Krásné a pohodové Vánoce a vše nejlepší do Nového roku 2011. Ps. Malá inspirace těm,kteří by chtěli přát mě-)-)

                                                                                                      NOndra_77 - Profil | Čt 23.12.2010 7:44:01

                                                                                                      Vase zprava

                                                                                                        NF.T.M. - Profil | Čt 23.12.2010 4:53:07

                                                                                                        Hodně rybářského štěstí v roce 2011 přejí kluci od řeky Labe.

                                                                                                          NBlažík - Profil | Čt 23.12.2010 0:56:49

                                                                                                          PF 2011

                                                                                                            Nkubah - Profil | St 22.12.2010 21:41:29

                                                                                                            Vase zprava

                                                                                                              NKachna - Profil | St 22.12.2010 21:39:44

                                                                                                              Vase zprava

                                                                                                                Nlibryb - Profil | St 22.12.2010 21:36:08

                                                                                                                Vase zprava

                                                                                                                  NJohnMcE - Profil | St 22.12.2010 21:32:15

                                                                                                                  Hezké Vánoce a úspěšný nový rok

                                                                                                                    Nvavřinec - Profil | St 22.12.2010 21:09:03

                                                                                                                    Vase zprava

                                                                                                                      Nlevhan - Profil | St 22.12.2010 19:46:35

                                                                                                                      prani do noveho roku snad jedno a to vsem a tim je zdravi bez nej nejde nic ani ten nas uzasny konicek takze vsem jeste jednou HODNE ZDRAVI

                                                                                                                        NI.M.O.T.H.E.P. - Profil | St 22.12.2010 19:42:15

                                                                                                                        Vase zprava

                                                                                                                          NFrantos - Profil | St 22.12.2010 19:24:29

                                                                                                                          Vase zprava

                                                                                                                            Nkadlan - Profil | St 22.12.2010 9:45:56

                                                                                                                            ahoj

                                                                                                                              Nmaineline:-) - Profil | St 22.12.2010 9:13:20

                                                                                                                              mnoho uspěchů v nadcházejíci sezoně 2011 přeje maineline:-)

                                                                                                                                Nvahaj - Profil | St 22.12.2010 7:53:15

                                                                                                                                .

                                                                                                                                  NKnapík - Profil | Út 21.12.2010 14:07:01

                                                                                                                                  Tak se tedy taky přidám ...

                                                                                                                                    Nbrach - Profil | Út 21.12.2010 12:11:04

                                                                                                                                    Ať se daří....

                                                                                                                                    Pěkný den a Petrův zdar
                                                                                                                                    přeje brach
                                                                                                                                    z Půlnočního království

                                                                                                                                      Nkulihrášek - Profil | So 18.12.2010 21:53:54

                                                                                                                                      Všem rybářům přeji veselé Vánoce a šťastný nový rok.

                                                                                                                                        Ncashi - Profil | So 18.12.2010 21:31:22

                                                                                                                                        Přeji veslé Vánoce a šťastný nový rok 2011

                                                                                                                                          NNiel - Profil | So 18.12.2010 20:55:46

                                                                                                                                          Niel přeje Veselé Vánoce...

                                                                                                                                            NPextr - Profil | So 18.12.2010 20:42:38

                                                                                                                                            PF 2011

                                                                                                                                              N: vydrák - Profil | Pá 17.12.2010 19:27:32

                                                                                                                                              Zde je mé přání.Záměrně jsem jej nesignoval,aby ho mohla široká rybářská veřejnost posílat Svým známým,přátelům i nepřátelům:-))))))Petrův zdar

                                                                                                                                                NjindraŠ - Profil | Pá 17.12.2010 19:02:30

                                                                                                                                                Než se zapojím,tak malý dotaz.Ten hrnek dělal Martin nebo Roman?

                                                                                                                                                  Nmishak - Profil | Pá 17.12.2010 18:29:09

                                                                                                                                                  Jménem klubu přeji všem spřízněným vše nej