Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NiCi - Profil | Pá 17.12.2010 19:54:01

metal >> to je fajn :-) klubko + šokáč co se tam vejde :-))

    NiCi - Profil | Pá 17.12.2010 19:52:52

    lovec3 >> co jsem teď našel tak dělají oba ty 5,2 maj označení ještě nakonci B. Tica Scepter GX 6000B nebo tak ňák

      metal - Profil | Pá 17.12.2010 19:51:39

      NiCi >> možná i 650 m já tam nahnal 600m a ještě bylo místo

        NiCi - Profil | Pá 17.12.2010 19:50:47

        ještě jedna ot do pranice kolik vlasce 0,30 mono dostanu na tu cívku 10 000

          lovec3 - Profil | Pá 17.12.2010 19:49:24

          Caute, ked uz rozoberate tie prevody, neviete, ako je mozne, ze moj scepter GF ma prevod 4,1:1 a partakov 5,2:1?

            Patrik - Profil | Pá 17.12.2010 19:44:56

            metal >> Já si myslím že výdrž nebo nevýdrž převodu je daná hlavně kvalitou a tvrdostí materiálu, takže mezi tím asi moc rozdíl nebude

              NiCi - Profil | Pá 17.12.2010 19:40:41

              Patrik >> ti dík je mi to jasný :-) koukam na to taky tak. nestojí majlant tak co hodim si pětikačkou :-))

                metal - Profil | Pá 17.12.2010 19:40:35

                Patrik >> Myslíš nebo nemáš nějakej postřeh jestli ten menší převod vydrží dýl než ten větší ??

                  Patrik - Profil | Pá 17.12.2010 19:26:07

                  NiCi >> :-)) Oukej. Teoreticky by měly být odolnější převody 4,1:1, ale to je jenom taková teorie. Jednen čas se tady o tom na mrku i diskutovalo,ale i po x letech nikdo neříkal, že by se mu 5,2:1 nějak podělaly. Myslím si, že to nehraje tak roli. Jestli chceš daleko házet, tak je lepší 5,2:1, protože to rychleji namotáš. Já mám teda všechny 4,1:1

                    NiCi - Profil | Pá 17.12.2010 19:21:57

                    Patrik >> no a který ty převody jsou co se týče životnosti lepší?

                      NiCi - Profil | Pá 17.12.2010 19:20:52

                      Patrik >> nooo ja v tom měl jasno tys mi v tom udělal bordel .-))))

                        Grasel - Profil | Pá 17.12.2010 19:19:13

                        Patrik >> No vidiš,já měl za to že je to opačně,děkuji za upozornění!

                          Patrik - Profil | Pá 17.12.2010 19:17:48

                          hoši vy to máte totálně domotaný. GF a GE byly původní modely, který se vyráběly s převodem 4,1 nebo 5,2 a lišily se barvou. V současné době se víceméně doprodávají. GX je novější model. Vím to, protože mám Sceptery i Dolphiny už asi 4 roky a pořád to tak nějak sleduju...

                            Grasel - Profil | Pá 17.12.2010 19:11:57

                            NiCi >> Ni zač :-))

                              NiCi - Profil | Pá 17.12.2010 19:11:22

                              no ještě jsem to neobvolával v pondělí to zkusím. uvidím. jinak děkuju za info

                                NiCi - Profil | Pá 17.12.2010 19:06:47

                                No padli mi do oka ty GX, myslim, že je to ta nejstarší konstrukce. Právě tou barvou ty ostatní jsou na mě dost ,,vyčuhující,, jde mi o ty rozdíly převodů a o jejich spolehlivost. No a taky jestli se daj ještě případně sehnat :-)

                                  Grasel - Profil | Pá 17.12.2010 19:05:36

                                  Patrik >> Tak to asi starší řada,jelikož teď jsou jen ve 4,1

                                    Patrik - Profil | Pá 17.12.2010 19:04:33

                                    Grasel >> nene, i GF a GE byly buď 5,2 nebo 4,1, mohl sis vybrat stejně jako u GX

                                      Grasel - Profil | Pá 17.12.2010 19:02:10

                                      NiCi >> já mám za to že rozdíl je v převodech,GX má 5,2:1,GE a GF mají 4,1:1

                                        Červené karty: NeBeroun alias Qwert