- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jsem kompletní pacient?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NMarťasLysa - Profil | Pá 10.12.2010 18:30:13
Nbart.bm - Profil | Pá 10.12.2010 18:08:19
Nbambus - Profil | Pá 10.12.2010 17:57:04
Nlobotomie (fanik) - Profil | Pá 10.12.2010 17:53:54
Nlobotomie (fanik) - Profil | Pá 10.12.2010 17:52:46
NJovánek - Profil | Pá 10.12.2010 17:42:36
NFiretiger - Profil | Pá 10.12.2010 17:39:21
Npadre - Profil | Pá 10.12.2010 17:37:07
Nlobotomie (fanik) - Profil | Pá 10.12.2010 17:30:43
Npadre - Profil | Pá 10.12.2010 17:20:04
Nlobotomie (fanik) - Profil | Pá 10.12.2010 16:36:13
Ngama - Profil | Pá 10.12.2010 16:27:15
Nbart.bm - Profil | Pá 10.12.2010 15:01:32
Já už tam byl a bude nás víc:-)))))
NRams - Profil | Pá 10.12.2010 14:31:59
Jinak teď paráda, né? Všechno zamrzlý, (u nás mimo Labe) nemusím přemýšlet, jestli půjdu na rybu, a když půjdu, nemusím řešit kam a nic mi to nedělá (haůůůůůú).
Nlobotomie (fanik) - Profil | Pá 10.12.2010 14:22:00
hlavatky jsem tam pozoroval ještě před pár lety... opravdu pěkný kusy - evidentně pozůstatky a veřejně bych to tu asi ani nerozhlašoval, ale když si to nakousnul =)
Nrover - Profil | Pá 10.12.2010 13:41:22
takže asi znáš starou rotu "Devět mlýnů", tam jsem 2 roky zachraňoval socialismus :-), okolo po asfaltce dál se dostaneš dolů do údolí k řece, okolo bývalých drátů, to je to místo. Ale s tím jezem jsi mě teď zaskočil, mám v podvědomí, že tam je, ... u rozbořeného mlýna. Jinak za těch časů jsme tam chytali i hlavatky.
Nlobotomie (fanik) - Profil | Pá 10.12.2010 12:56:03
moje rybářské počátky se vážou k havraníkům ;)
Nlobotomie (fanik) - Profil | Pá 10.12.2010 12:52:13
Nrover - Profil | Pá 10.12.2010 10:14:42
Budeš se divit, ale ten jez v údolí mezi lesy na Dyji existuje, za totáče se tam nemohlo, bylo to v hraničním pásmu, péesáci tam měli dokonce fénix ( pohybové čidlo ). Je to u vesnice Hnánice směrem na šoubezské vinice - nádherná krajina !
Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 10.12.2010 10:09:39
Nmimikry - Profil | Pá 10.12.2010 10:05:33
Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 10.12.2010 10:04:07
Nmimikry - Profil | Pá 10.12.2010 10:02:57
Nmimikry - Profil | Pá 10.12.2010 9:52:54
NFILKO - Profil | Pá 10.12.2010 9:46:09
Ngama - Profil | Pá 10.12.2010 7:59:15
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 9.12.2010 23:21:57
... ale někteří lidé (povětšinou samičky) mi naznačovali že jsem mešuge, když se mi zdá o rybaření poté co se vrátím z ryb. osobně si myslím že spíš vadí, že se mi nezdá výhradně o nich ;)
NFILKO - Profil | Čt 9.12.2010 22:20:25
NArsi - Profil | Čt 9.12.2010 20:33:24
NTWIN 69 - Profil | Čt 9.12.2010 20:30:20
NKáceč - Profil | Čt 9.12.2010 20:21:06
Nhraji - Profil | Čt 9.12.2010 20:16:40
NBosanac - Profil | Čt 9.12.2010 20:11:37
NBrouček - Profil | Čt 9.12.2010 20:04:20
Nfbc - Profil | Čt 9.12.2010 19:57:50
NKáceč - Profil | Čt 9.12.2010 19:56:31
NPellon - Profil | Čt 9.12.2010 19:50:28
NEssekr - Profil | Čt 9.12.2010 19:47:30
Nxmac - Profil | Čt 9.12.2010 19:46:23
PS: zkus ta místa najít - google maps by mohly být určitým vodítkem :)
Ngama - Profil | Čt 9.12.2010 19:42:05
NAnýzový dědek - Profil | Čt 9.12.2010 19:41:12
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 9.12.2010 19:38:35
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 9.12.2010 19:37:24
Nmi-ku - Profil | Čt 9.12.2010 19:35:45
Ngama - Profil | Čt 9.12.2010 19:35:05
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 9.12.2010 19:32:11
respektive ani ne tak vysloveně o rybách jako spíš o rybaření a zajimavých místech k rybaření... nějaký ryby se tam vyskytujou, ale nezanechávají ve mě ten hlavní dojem. hlavně ta místa =´)
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 9.12.2010 19:28:04
NPellon - Profil | Čt 9.12.2010 19:27:10
NT.Karel - Profil | Čt 9.12.2010 19:13:56
NGRUPA - Profil | Čt 9.12.2010 18:54:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Největší noční můrou ale pro mě byl sumec, protože na pěkný kousek jsem si musel počkat skoro pět let a to už se mě o nich opravdu i zdálo, ale nakonec jsem se dočkal...:-)))))
Posledních pár sezón ale mám novou můru a to amůra, protože pěknej kousek se mi nepodařil už 18 let-!!!!!!!! Tak sned to příští rok výjde...:-((( A když né, tak si o nich můžu nechat aspoň zdát.......
Ať ti to hrrčííí.......
NCarpeater - Profil | Čt 9.12.2010 18:50:57
Šel život, byl to samý chvat (Seifert)
NLukas89 - Profil | Čt 9.12.2010 18:41:06
Nmi-ku - Profil | Čt 9.12.2010 18:32:33
co ti schází, nebo přebývá .
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nxmac - Profil | Čt 9.12.2010 18:25:32
Nmi-ku - Profil | Čt 9.12.2010 18:25:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NTOKR - Profil | Čt 9.12.2010 18:24:53
NSven - Profil | Čt 9.12.2010 18:18:02
Nobrisek - Profil | Čt 9.12.2010 18:14:45
NMartas711 - Profil | Čt 9.12.2010 17:57:45
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...















