Rybářský slovní fotbal

Slovní fotbal určitě každý zná, tenhle se hraje na poslední dvě písmena, kterými musí začínat další navazující slovo. Používat je možné jen jednoslovné termíny, názvy, označení nářadí, ryb atd ...
Kopírujte vždy předchozí zápisy.
Pokud dojdeme do slepé uličky, začneme zas znovu.
Používejte editaci vlastních zápisů, protože když ve stejnou chvíli bude reagovat víc lidí, platný může být jen jeden a to první z nich. Takže pomocí editace v tomhle případě můžete vše zdárně opravit.
Autor diskuse: Knapík - Profil , 19.11.2010 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Azbest Profil

Nezačneme skládat pěkně slovíčko po slovíčku nějaký třeba i rybářský příběh ?

A) Ne, hrajem dál fotbal.0%

B) Ano, jsem pro příběh.100%

C) Mám jiný konstruktivní návrh, který uvedu níže.0%

Od 24.7.2012 hlasovalo 10 čtenářů.

NAzbest - Profil | Pá 20.4.2012 10:39:55

lezeckým-Kyma(řeka)-Imám (muslimský duchovní)-máma(autorka imáma)-Amara-Arakain-Kainova(sestra Abela)

    Nzdeněk21 - Profil | Pá 20.4.2012 7:44:31

    lezeckým-Kyma(řeka)-Imám (muslimský duchovní)-máma(autorka imáma)-Amara-Arakain

      NPetr64 - Profil | Pá 20.4.2012 5:41:13

      sosák-sákryš-ryšavcem-cement-mentosem-semeník-Nikol​ajev-Jevíčkem-kémoš-Mošnov-novic-ovichřit-řiťolezec​-lezeckým-Kyma(řeka)-Imám (muslimský duchovní)-máma(autorka imáma)-Amara-

        NAzbest - Profil | Čt 19.4.2012 23:46:14

        sosák-sákryš-ryšavcem-cement-mentosem-semeník-Nikol​​​​​​​​&#​8203;aj​ev-Jeví​čkem-ké​moš-Moš&#​8203;nov-nov&#​8203;ic-ovichř​it-řiťole​zec-l​ezeckým-K​yma(řeka)-Imám (muslimský duchovní)-máma(autorka imáma)

          Nzdeněk21 - Profil | Čt 19.4.2012 23:12:27

          sosák-sákryš-ryšavcem-cement-mentosem-semeník-Nikol​​​​​​​​aj​ev-Jeví​čkem-ké​moš-Moš​nov-nov&#​8203;ic-ovichř​it-řiťolezec-l​ezeckým-K​yma(řeka)-Imám (muslimský duchovní)

            NPetr64 - Profil | Čt 19.4.2012 21:54:44

            sosák-sákryš-ryšavcem-cement-mentosem-semeník-Nikol​​​​​​​ajev-Jeví​čkem-ké​moš-Moš​nov-nov​ic-ovichř​it-řiťolezec-l​ezeckým-Kyma(řeka)-

              NAzbest - Profil | Čt 19.4.2012 20:01:31

              Petr64 >> on zase přšel blejt zejtra-asi navštěvuje netovou kavárnu.-)

                NAzbest - Profil | Čt 19.4.2012 19:58:22

                sosák-sákryš-ryšavcem-cement-mentosem-semeník-Nikol​​​​​​ajev-Jevíčkem-ké​moš-Moš​nov-nov​ic-ovichřit-řiťolezec-l​ezeckým

                  NPetr64 - Profil | Čt 19.4.2012 19:52:16

                  sosák-sákryš-ryšavcem-cement-mentosem-semeník-Nikol​​​​​ajev-Jevíčkem-kémoš-Moš​nov-nov​ic-ovichřit-řiťolezec-

                    NPetr64 - Profil | Čt 19.4.2012 19:51:47

                    Azbest >> Ajó.Dolů sem nekoukal.Já si jen říkal,že nějak zmlknul.:o))

                      NAzbest - Profil | Čt 19.4.2012 19:50:56

                      sosák-sákryš-ryšavcem-cement-mentosem-semeník-Nikol​​​​ajev-Jevíčkem-kémoš-Mošnov-nov​ic-ovichřit

                        NAzbest - Profil | Čt 19.4.2012 19:50:26

                        Petr64 >> bude zaručeně-vyťal jsem mu na férovku redku z votočky a teď může slintat do ručníku:-))

                          NPetr64 - Profil | Čt 19.4.2012 19:48:19

                          sosák-sákryš-ryšavcem-cement-mentosem-semeník-Nikol​​​ajev-Jevíčkem-kémoš-Mošnov-novic-

                            NPetr64 - Profil | Čt 19.4.2012 19:47:54

                            Azbest >> Už bude snad klid.:-)

                              NAzbest - Profil | Čt 19.4.2012 19:47:16

                              sosák-sákryš-ryšavcem-cement-mentosem-semeník-Nikol​​ajev-Jevíčkem-kémoš-Mošnov

                                NAzbest - Profil | Čt 19.4.2012 19:46:26

                                Petr64 >> setkání s trotlem má prostě svůj půvab vždy a všude:-)

                                  NAzbest - Profil | Čt 19.4.2012 19:45:46

                                  PLZEN >> děkuji za nabídku negramote, ale malý, ošklivý, špinavý a měkký nekouřím:-)

                                    NPetr64 - Profil | Čt 19.4.2012 18:59:53

                                    Co to tady bylo za závar?Chvílu vás nechá člověk o samotě........:-))))

                                      NPetr64 - Profil | Čt 19.4.2012 18:59:04

                                      Azbest >> Petře.Su ze štatlu.Nebudeš se ptát co to je.Že.:o))

                                        NPetr64 - Profil | Čt 19.4.2012 18:57:42

                                        sosák-sákryš-ryšavcem-cement-mentosem-semeník-Nikol​ajev-Jevíčkem-kémoš-

                                          Červené karty: Anýzový dědek, PLZEN