O Dunaji a okolitých vodách skusenosti - potrehy a aktuality

O Dunaji a okolitých vodách Vaše skusenosti - potrehy a aktuality
Autor diskuse: olo - Profil , 19.10.2010 všeobecné - ostatní

olo - Profil | Ne 12.12.2010 14:51:51

Včera na Starom Dunaji

    RomanBA - Profil | So 23.10.2010 11:13:53

    Ok,daj vediet co bolo:-)

      olo - Profil | Čt 21.10.2010 19:52:32

      RomanBA >> V sobotu ich skúsime ....

        olo - Profil | Čt 21.10.2010 19:48:22

        Aj tu je pekne

          RomanBA - Profil | Čt 21.10.2010 15:31:32

          Caute.Mieňov ste už neskusali niekto?

            rices - Profil | St 20.10.2010 10:35:21

            lu-cas >> mal by si dačo pomiesiť potom by si ináč stíhal :-)))

              kebator - Profil | St 20.10.2010 9:18:52

              lu-cas >> jj

                lu-cas - Profil | St 20.10.2010 9:18:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                kebator >> nacháme to na budúci rok, ok Kebo? Tento rok nestíham poriadne chodiť ani na fleky, ktoré sú relatívne blízo môjho domova.

                  lu-cas - Profil | St 20.10.2010 9:10:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  olo - >> A ešte za vysokej vody, nižšej a najnižšej.

                    kebator - Profil | St 20.10.2010 9:05:08

                    lu-cas >> neni problem, daj vediet termin a ja pridem tento rok este .... !
                    "troling" ?

                      lu-cas - Profil | St 20.10.2010 9:02:50

                      rices >> He,he,he ani nehovor a hlavne hmyzu :-(

                        rices - Profil | St 20.10.2010 8:56:31

                        lu-cas >> fuj kolko vody :-)

                          lu-cas - Profil | St 20.10.2010 8:54:11

                          kebator >> V pohode, len treba plnúúúú nádrž :-)

                            kebator - Profil | St 20.10.2010 8:51:15

                            lu-cas >> tam ma niekedy zoberies, OK ? :-)

                              lu-cas - Profil | St 20.10.2010 8:39:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              olo - >> A ešte jedna na rozmýšľanie ... .

                                lu-cas - Profil | St 20.10.2010 8:03:57

                                olo - >> Krásy nášho veľtoku :-)

                                  kebator - Profil | St 20.10.2010 7:27:55

                                  olo >> :-))

                                    olo - Profil | St 20.10.2010 6:51:45

                                    Kaso >> Ta davaj dezinformácie ,dnes to už je všade takto , na Váhu , md , Morave ...,mato ma pravdu ,ale pre mňa to je voda ktorú mám najradšej .

                                      M.a.t.o. - Profil | Út 19.10.2010 19:14:09

                                      Neviem co tu robite z toho divadlo. Ten kto to miesto pozna, vie ze je to po nedalekej krcme najfrekventovanejsie miesto v okolí. Teda najfrekventovanejsie vdaka letnym piknikarom a nasleden hnusne zasrate odpadkami a zanesene bahnom. Mam tam chatu - teda stabilnu odbernu jednotku krvi a je to posledne miesto kam by som siel na ryby!

                                        vokounek - Profil | Út 19.10.2010 19:13:53

                                        už mlčím :)

                                          kebator - Profil | Út 19.10.2010 19:04:28

                                          vokounek >> ked ho poznam ja s Trencianskej Teplej, tak ho snad pozna kazdy :-)

                                            kebator - Profil | Út 19.10.2010 19:03:57

                                            vokounek >> tiiiisko !

                                              vokounek - Profil | Út 19.10.2010 18:42:30

                                              Kaso >> asi by to nebolo zlé lebo tento flek som spoznal hneď i keď som tam nebol. kôli tým hrázkam kolmo v ramene. google eart je dobrá vec. je to sútok starého koryta..

                                                Tichej - Profil | Út 19.10.2010 18:33:12

                                                Kaso >> koukám,že je to všude stejný:-) já nemít loď tak si nezachytám.Když chytám bez lodě a že chytám:-)) tak si tam druhej den nesednu :-(
                                                přitom mista je kolem vody dost pro každého.A ti hamouni stejně nic nechytnou:-)
                                                to potom ještě vyzvídaj naco a jak chytám

                                                  Kaso - Profil | Út 19.10.2010 18:23:44

                                                  kebator >> Šak jemu som to aj písal.
                                                  Presne ako vravíš-monitoring.

                                                    kebator - Profil | Út 19.10.2010 18:20:15

                                                    Kaso >> jj, no to je uz na zadavatelovi otazky. ja mam podobnu otazku o rieke Vah a da sa to nejako "ukocirovat" .... len je skoda, ze kazdy len sliedi, kde to ide a potom chodi masiarit ! ale co uz ... doba je zla !

                                                      Kaso - Profil | Út 19.10.2010 17:36:43

                                                      kebator >> Presne.

                                                        kebator - Profil | Út 19.10.2010 17:34:30

                                                        Kaso >> cauko. zamknut ? pre istotu ... ze ? :-)

                                                          Kaso - Profil | Út 19.10.2010 16:38:14

                                                          olo >> Ja by som navrhoval túto tému zamknút.

                                                            Benny - Profil | Út 19.10.2010 16:27:30

                                                            M.a.t.o. >> no myslel som si, ze aj to je jeden zo sposobov :o))

                                                              M.a.t.o. - Profil | Út 19.10.2010 15:33:13

                                                              Benny >> no skus porozmyslat, myslim ze na to prides... Napoveda: staci netrpiet nadvahou.
                                                              olo - ja som netvrdil ze tam nie su ryby, len ze na moj vkus sa tam toci prilis vela ludi, take miesta radsej obchadzam. Ta fotka vznikla iba pocas prechadzky - malej zastavky. Zhodou okolnosit v ten den tam jeden pan nahanal metrovicu.
                                                              Ale s tou Oravou (riekou ci priehradou) by bolo zapotreby to prehodnotit. Pokila mame niekde vycistene vody, tak to bude s vysokou pravdepodobnostou pravave tam.

                                                                olo - Profil | Út 19.10.2010 15:19:15

                                                                Asi pozná majitela .

                                                                  Benny - Profil | Út 19.10.2010 15:10:38

                                                                  M.a.t.o. >> kokso ako si sa dostal na ten ponton? ved to je zamknute ako statny poklad

                                                                    M.a.t.o. - Profil | Út 19.10.2010 14:56:03

                                                                    olo >> ??
                                                                    kebator - ano..len tie rozmery :)