Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nthym - Profil | Ne 29.8.2010 14:37:43

vlastec >> bezvadný, tak už schází jen tři místa. Háčky otestovány?

    Nxmac - Profil | Ne 29.8.2010 12:39:35

    SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
    1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
    2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
    3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
    4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
    5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
    6. xmac - schránkový chrostík - Tiemco 900 vel. 10 ROZPRACOVÁNO :)
    7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
    8.
    9.
    10.

      Nvlastec - Profil | Ne 29.8.2010 12:16:15

      thym - >> thym - >> SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
      1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
      2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
      3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
      4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
      5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
      6. xmac - schránkový chrostík - dřívko, možná písek ... Tiemco 900 vel. 10
      7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
      8.
      9.
      10.

        Nxmac - Profil | So 28.8.2010 21:14:43

        jasommato >> vypadá to do 15.9. připravit k odeslání ...

          Njasommato - Profil | So 28.8.2010 18:40:00

          dokedy bude toto prebiehat?? rad bi som sa pridal ale momentale nemozem vyazat

            Nxmac - Profil | Pá 27.8.2010 23:20:47

            thym >> SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
            1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
            2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
            3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
            4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
            5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
            6. xmac - schránkový chrostík - dřívko, možná písek ... Tiemco 900 vel. 10
            7.
            8.
            9.
            10.

              Nxmac - Profil | Pá 27.8.2010 22:56:33

              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 27.8.2010 22:52:13 >>... úplně moc :) Jsem totální magor ... Přítelkyně ve Fr. tak jsem denně na rybách a po večerech motám ...

                Nxmac - Profil | Pá 27.8.2010 22:54:19

                medvěd >> No neboj ještě natrénuju... Mám navázaný ještě nějaké suché, ale nemám je nafocené.... :)

                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Pá 27.8.2010 22:52:13

                  xmac >> koukam že tě to sakramentsky chytlo. No, já s tebou už swap provedl, takže mám vlastně splněno....

                    Nmedvěd - Profil | Pá 27.8.2010 22:51:56

                    xmac >> no já Ti nevím,ale trénuj

                      Nxmac - Profil | Pá 27.8.2010 22:50:07

                      thym >> Já chtěl jen ukázat, že nejsem úplné jelito a tudíž aby se ostatní měniči nebáli co jim přijde za hrůzu... :)

                        Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 22:46:38

                        xmac >> kolego :) všechny mouchy maj být stejný a navíc schránkoví chrostíci ... :))) jinak pěkný

                          Nxmac - Profil | Pá 27.8.2010 22:26:51

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 27.8.2010 15:53:52 >> Všechno bude, ale ještě není ta honová sezona.. Nějak se určo domluvíme ...

                            Nxmac - Profil | Pá 27.8.2010 22:25:22

                            Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 27.8.2010 15:48:08 >> Snad to úplnej výbuch nebude :)

                              Nchrostik3 - Profil | Pá 27.8.2010 19:48:39

                              Tak mám hotovo pánové.Do 15.9. můžu klidně chodit na ryby nebo na pivo :-))))

                                Nchrostik3 - Profil | Pá 27.8.2010 17:26:56

                                Ještě učesat pěšinku a dal sem prvního :-))

                                  Nhovadoz - Profil | Pá 27.8.2010 17:20:59

                                  chrostik3 >> No, tak budou poštovní.:-)) To jen tak někdo nemá.:-)

                                    Nchrostik3 - Profil | Pá 27.8.2010 17:16:23

                                    hovadoz >> Tak nebudou schránkový,máš ale smůlu :-))

                                      Nhovadoz - Profil | Pá 27.8.2010 17:07:34

                                      chrostik3 >> Já ještě poštovní schránku nemám, jezdim si na poštu.:-))

                                        Nchrostik3 - Profil | Pá 27.8.2010 17:03:41

                                        hovadoz >> Jasně že jo,najdeš je v poštovní schránce asi :-))))