Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nhovadoz - Profil | Pá 27.8.2010 16:57:37

Ty jo, to jsem guma. Teď jsem si teprve všiml, že je to napsaný hned nad tou tabulkou, že to má být schránkový chrostík.:-)

    Nchrostik3 - Profil | Pá 27.8.2010 16:49:02

    thym >> Dobrá,budou z našich dolních toků :-))

      Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 16:47:01

      chrostik3 >> záleží kde leze. V našich vodách na dolních tocích mají chrostíci oči takový trochu zarudlý ... :)

        Nchrostik3 - Profil | Pá 27.8.2010 16:43:56

        thym - >> Potřebuju poradit! Jakou barvu očí má chrostík ve schránce?

          Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 16:37:57

          SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
          1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
          2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
          3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
          4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
          5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
          6. xmac - schránkový chrostík - dřívko ... háček oznámím, až ho přikoupím (asi večer)
          7.
          8.
          9.
          10.

            NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 16:04:35

            mimikry >> ale neni, pockej na fotky v st:-)

              Nmimikry - Profil | Pá 27.8.2010 16:03:29

              Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 16:00:15 >> no díky, ten je taky v hajzlu.

                Nchrostik3 - Profil | Pá 27.8.2010 16:03:05

                thym >> Teď sem dojel dom,napapam se a jdu to umotat :-)))

                  NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 16:00:15

                  mimikry >> nazdar, preji pekny zaver chrostikove sezony:-)

                    Nmimikry - Profil | Pá 27.8.2010 15:59:22

                    takže já tu radši zase končim :-)

                      NMates PB - Profil | Pá 27.8.2010 15:57:40

                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 27.8.2010 15:54:44 >> Náhodou Pavel je fešák, tuhle jsem se musel držet abych ho nepoplácal.

                        NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 15:56:45

                        mimikry >> puvodne to tedy jako lichotka byt nemela, ale ve svetle novych informaci rikam –ano:-)

                          NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Pá 27.8.2010 15:54:55

                          mimikry >> tak nějak....jsou prostě lidi, kteří pochytají i na prázdný háček...
                          a pak jsou lidi, kteří se můžou rozkrájet a prostě chytí hovno (asi jako já)

                            NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Pá 27.8.2010 15:54:44

                            mimikry >> tak snadno ho nedostaneš, ty ukrutníku !

                              Nhovadoz - Profil | Pá 27.8.2010 15:54:17

                              mimikry >> No v životě asi jo, ale na rybách ti to asi moc nepomůže. Tedy alespoň si myslím, že to ryby nepoznaj.:-)))

                                Nmimikry - Profil | Pá 27.8.2010 15:53:54

                                Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 15:53:07 >> ty lichotníku...

                                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Pá 27.8.2010 15:53:52

                                  xmac >> už máš koroptev? A co kachny, budou?

                                    NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 15:53:07

                                    mimikry >> v tom pripade mi je zahadou, jaktoze toho dycky tolik pochytas..:-)))

                                      Nmimikry - Profil | Pá 27.8.2010 15:51:08

                                      Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 27.8.2010 15:48:08 >> takže ani nezáleží tak na mušce jako na tom jak vypadáš a jakej máš charakter :-)

                                        NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Pá 27.8.2010 15:48:08

                                        xmac >> nic si z toho nedělej, muška se nemusí líbit rybáři, ale rybám :)
                                        většinou ty nejhnusnější potvory nejvíc pochytají....