Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nchrostik3 - Profil | Ne 29.8.2010 16:55:24

Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 29.8.2010 16:53:38 >> A nadrobeno v krabce :-)))

    Nthym - Profil | Ne 29.8.2010 16:54:36

    chrostik3 >> no hlavně aby se po cestě v obálce nevylíhli v dospělce ... by jsme tě pak museli diskvalifikovat :)

      Nchrostik3 - Profil | Ne 29.8.2010 16:54:06

      vlastec >> Už nepoužívám :-))) Doufám,že nemusím komentovat :-))

        NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 29.8.2010 16:53:38

        vlastec >> nikdy jsem nepocítil výrazný rozdíl v úlovkovosti oproti jiným vzorům...
        jen to líp šlo ke dnu :)

          Nchrostik3 - Profil | Ne 29.8.2010 16:52:41

          Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 29.8.2010 16:50:03 >> Ano,vím o čem mluvíš :-)))) To bylo tenkrát ještě všechno jinak,nějak neuspěchané a hezké.

            Nvlastec - Profil | Ne 29.8.2010 16:51:09

            chrostik3 >> S tou pískovou schránkou , používáš takto dělanou mušku ? Je mi to hrozně nesympatické ,ale rybkám se to asi bude líbit .

              Nchrostik3 - Profil | Ne 29.8.2010 16:50:11

              thym >> Vlastně jich teď 9 dostaneš a ne že si je necháš :-)

                NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 29.8.2010 16:50:03

                chrostik3 >> pískové schránky :D bože kde jsou ty doby, kdy sem se s tím hrával :D originální schránky po chrostících byly zase další kapitola...

                  Nchrostik3 - Profil | Ne 29.8.2010 16:48:04

                  thym >> Písková schránka nehoří :-))) ale musíš mít nehořlavé lepidlo :-))

                    Nthym - Profil | Ne 29.8.2010 16:46:39

                    chrostik3 >> hele, to je docela hezkej námět na vánoční dárek pro kámoše... Sirko - chrostíci. Jen člověk musí spěchat s připálením, jinak cigareta trochu načáchne spáleným materiálem :)

                      Nchrostik3 - Profil | Ne 29.8.2010 16:44:28

                      thym >> Jak ke dnu? Navázal sem proudem unášené :-))

                        Nchrostik3 - Profil | Ne 29.8.2010 16:43:28

                        vlastec >> Já hned použil ty hlavičky na sirkách jako hlavičky chrostika. :-))) Na párátkách je musíš dělat :-))))

                          Nthym - Profil | Ne 29.8.2010 16:42:10

                          vlastec >> jj, bude.

                          chrostik3: achjo, kdybys to namotal aspoň na hřebíky, šlo by je pak snadno zahnout a zároveň by schránky klesaly líp ke dnu... ;)

                            Nvlastec - Profil | Ne 29.8.2010 16:39:31

                            chrostik3 >> Ještě že jsem s tím nezačal . Tak já jdu do párátek :-)) .

                              Nchrostik3 - Profil | Ne 29.8.2010 16:37:42

                              vlastec >> Má to bejt inspirace pro vázání,tak sem to navázal na sirky.Háčků je škoda :-)))

                                Nvlastec - Profil | Ne 29.8.2010 16:37:36

                                thym >> Super . Bude aji ta krabka?

                                  Nthym - Profil | Ne 29.8.2010 16:35:50

                                  vlastec >> neboj, koncem přístího týdne snad bude další várka ;)

                                    Nvlastec - Profil | Ne 29.8.2010 16:31:19

                                    Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 29.8.2010 14:39:07 >> No budu je dávat s krvácejícím srdcem , bo jich mám v desítce jenom dvacet kousků .

                                      Nvlastec - Profil | Ne 29.8.2010 16:13:41

                                      thym >> Jj sice špatná voda , kalná ale dva záběry a dvě rybky venku .

                                        NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 29.8.2010 14:39:07

                                        vlastec >> oh dohiku
                                        no sem zvědavej :)