Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

thym - Profil | Pá 27.8.2010 15:41:07

xmac >> necháme se překvapit ;)

    xmac - Profil | Pá 27.8.2010 15:40:13

    thym >> No hlavně motám teprve 14 dní (sice každý večer) a jednoho dřívkáče jsem už udělal, tak snad si neudělám ostudu...

      hovadoz - Profil | Pá 27.8.2010 15:38:15

      Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 15:26:48 >> No já taky.:-))

        hovadoz - Profil | Pá 27.8.2010 15:37:53

        thym >> To se musí povést, neudělam si ostudu, už si v hlavě rovnam koncept. Zejtra začnu, abych měl čas na opravy.:-)))

          Řízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 15:26:48

          hovadoz >> to sem zvedav:-)

            thym - Profil | Pá 27.8.2010 15:26:24

            hovadoz >> něco smotneš a ikdyž se to nepovede, dostaneš 9 jiných kousků jako inspiraci pro příště :)

            xmac: super

              xmac - Profil | Pá 27.8.2010 15:23:00

              thym >> SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
              1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8
              2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
              3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
              4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
              5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
              6. xmac - schránkový chrostík - dřívko ... háček oznámím, až ho přikoupím (asi večer)
              7.
              8.
              9.
              10.

                hovadoz - Profil | Pá 27.8.2010 15:22:44

                Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 15:18:30 >> Ne, jen mi to nějak uniklo, že to musí bejt schránkovej chrostík. Ještě jsem ho nevázal, tak budu muset vymyslet nějakej vzor. Jen doufám, že to nebude paskvil.:-)))

                  Řízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 15:18:30

                  hovadoz >> ses swap anarchista:-)

                    hovadoz - Profil | Pá 27.8.2010 15:03:21

                    thym >> Tak to jo, tak to je hold rozhonutý, bude to schrákovej chrostík.:-))

                      thym - Profil | Pá 27.8.2010 14:59:28

                      hovadoz >> musí by to být schránkový chrostík. Teda aspoň tentokrát...

                        hovadoz - Profil | Pá 27.8.2010 14:56:03

                        thym - >> To nemusí bejt jen o chrostíkách, že ne?

                          hovadoz - Profil | Pá 27.8.2010 14:52:12

                          thym >>

                          SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                          1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8
                          2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
                          3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
                          4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
                          5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
                          6.
                          7.
                          8.
                          9.
                          10.

                            Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Pá 27.8.2010 14:21:48

                            není tu nějak teplo?

                              Řízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 14:20:49

                              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 27.8.2010 14:16:35 >> smarja:-)

                                Royale with Cheese 31,95 - Profil | Pá 27.8.2010 14:16:35

                                Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 14:11:33 >> venerologicky... Venericky by znamenalo, že do tebe rovnou jdu.

                                  Řízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 14:11:33

                                  Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 27.8.2010 14:08:06 >> ovsem jako zdravotnik by jsi mohl zucastnene venericky prohlednout:-)
                                  edit-jestli tenhle termin vubec existuje:-)

                                    thym - Profil | Pá 27.8.2010 14:11:20

                                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 27.8.2010 14:08:06 >> ale kopulaci chceš vidět ... :)

                                      Royale with Cheese 31,95 - Profil | Pá 27.8.2010 14:08:06

                                      thym >> ne, jsem striktní hetero.

                                        thym - Profil | Pá 27.8.2010 14:07:08

                                        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 27.8.2010 14:01:17 >> tak se zúčastni :)

                                        tady aktuální stav. Konečný stav bude k vidění v obálkách :)