Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Pá 27.8.2010 14:01:17

Tu finální hromadnou kopulaci bych chtěl vidět.

    Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 13:59:01

    G.Moolis >> tos neměl Milane. Zpychnu a bude ze mě ještě větší rozumbrada, než jsem teď :) Ale dík

      NG.Moolis - Profil | Pá 27.8.2010 13:36:35

      Thym: Karle, pochvala za asertivní přístup.

        Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 13:32:04

        Le Big Mac >> Beru, tvé rybí číro je najednou barevnější ... :) S tím pocitem asi nic nenaděláme.

          NLe Big Mac - Profil | Pá 27.8.2010 13:27:43

          thym >> OK, podle dostupné databáze minus dva roky jsi neprodával mušky. Omlouvám se. Nicméně ten pocit, který jsem měl, přetrvává.

            N - Profil | Pá 27.8.2010 12:51:22

            Le Big Mac >> Člověku stačí jen sledovat tuhle otázku, jen ji číst, a i tak se baví.

              NLe Big Mac - Profil | Pá 27.8.2010 12:48:24

              Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 12:19:04 >> Co ti k tomu mám říct? Asi že si nevidíš na špičku nosu.

                Nmedvěd - Profil | Pá 27.8.2010 12:46:30

                Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 12:42:18 >> velmi rozumné

                  NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 12:42:18

                  medvěd >> jen tak na okraj, kdybych chtel bejt fakt videt, tak to delam uplne jinak. a uz tuhle otazku o swapu nebudu dal zasirat...

                    Nmedvěd - Profil | Pá 27.8.2010 12:34:19

                    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 12:19:04 >> Hele.,Jánošíku,Tvoje touha být viděn je obrovská ale jednu drobnost si neodpustím.Všimni si prosím,že Thym veškeré reakce vůči sobě zvládá s klidem a nadhledem .Nemyslím,že potřebuje ochránce

                      Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 12:28:35

                      chrostik3 >> tak jak jsi na tom? Pouštím Jethra a jdu motat ;)

                        NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 12:20:10

                        drozďák 30,42 >> no tos mi to tedy nandal:-)

                          NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 12:19:04

                          Le Big Mac >> jaky obchody? jako kde nakupuju? to tezko, nemam problem byt kricky ,ale hlavne a predevsim- hajim kamarady.
                          nazor ok, je to tvoje pravo,ale pocitej s projevem nesouhlasu:-)

                            Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 11:46:05


                            SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                            1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8
                            2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
                            3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
                            4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
                            5.
                            6.
                            7.
                            8.
                            9.
                            10.

                              NLe Big Mac - Profil | Pá 27.8.2010 11:43:39

                              Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 11:25:25 >> Já chápu, že hájíš své obchody, ponech mi ale laskavě můj názor. I kdybych se mýlil, je to můj názor.

                                Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 11:43:09

                                soliman >> moc ne. Asi se brzo budu chytat za hlavu, co užitečných věcí jsem mohl za poslední dva dny udělat :)

                                  Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 11:42:12

                                  Le Big Mac >> myslím, že 95% thymallus. Nekontaktoval jsem vás. Ale stránky se mi líbily

                                    Nsoliman - Profil | Pá 27.8.2010 11:41:21

                                    Že vás to baví...

                                      NLe Big Mac - Profil | Pá 27.8.2010 11:38:42

                                      thym >> Pod jakým nickem? Nervzpomínám si, že by někdo 14letý kontaktoval Druhou českou.

                                        Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 11:37:18

                                        Le Big Mac >> co je s nima? začínal jsem v tý době vázat mouchy a hledal jsem informace.