Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

NLe Big Mac - Profil | Pá 27.8.2010 11:34:12

thym >> Jo, několik let jsem byl odhlášenej, několik nicků proběhlo jen z radosti z jiné IP adresy. Nějak jsi pominul těch vzácných 14 let, rozumbrado. Tady máš důkaz http://www.mrk.cz/fotky.php3?id=1169&kw=Rtep z roku 2002.

    Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 27.8.2010 11:31:46

    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 11:30:28 >> zamet si pred vlastnim prahem a do te doby mi vlez na hrb, jelimane.

      Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 11:31:12

      drozďák 30,42 >> klíd, není to úplně otázka. řešit se tu může cokoliv, občas se akorát nahoru vyhodí aktuální seznam účastníků

        NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 11:30:28

        drozďák 30,42 >> jo, tak a ted sou spravedlivy komplet....

          Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 11:27:38

          Le Big Mac >> Zvláštní je, že v muškařině není starší příspěvek (od tebe) než s datem 6.4.2006. Leda bys psal do kaprařiny... Pterodaktyl 69 bych si učitě pamatoval. :)))))))
          Na czechfly pár swapů bylo, to samozřejmě vím. Tady ale ne :)

            Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 27.8.2010 11:26:24

            Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 11:16:20 >> rozmrdavas otazku uplne stejne jako ostatni. Patlas se v hovnech, ktere ovsem vykaleli jini. Bez uz s tou svoji advokacni agitkou do prdele. Vazne a bez smajliku.

              NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 11:25:25

              Le Big Mac >> sme se prvne videli v 96? sem mel za to ze v 97, ale rok sem rok tam..., sem rocnik 75, 30.srpna.
              btw-si fakt hroznej, thym se tu vubec neprsil, jen sem sem tam hodil nakou velmi peknou musku, ci mel hodnotny prispevek o ekologii ryb....
              fly swap je zalezitost celosvetova, ne jen czechfly, na mrku zatim nebyla.

                NLe Big Mac - Profil | Pá 27.8.2010 11:17:09

                Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 11:13:29 >> To už ti fakt bylo 22, v tom 96.? To teda už jsi kmet.

                  NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 11:16:20

                  ZN >> cus, uz mame net doma, klidne si to Tebou svobodne bezdoheldne :-)vyrikam do aleluja.
                  reaguju jak reaguju, jestli se mi thodi nebo ne, netusim, zajimavy je, ze mi tohle rikaj asi jen tri lidi, za tomi to rikaj furt..:-) tak nevim

                    NLe Big Mac - Profil | Pá 27.8.2010 11:16:19

                    thym >> Zvláštní je, že na mrku není starší příspěvek (od tebe) než s datem 29. 1. 2007. První česká muškařská nevím, druhá asi 1997. Tou dobou byl mrk v plínkách a tobě bylo 14 let. To bych si vážně pamatoval, kdybys tam svá moudra, odpovídající tvému tehdejšímu věku, vypouštěl. Tehdy jsem byl na mrku jako Pterodaktyl 69. Pochybuju, že tvé ego připustí mýlku.
                    Samozřejmě že se můžu mýlit i já s prodejem tvých mušek v bazaru na mrku. Inzeráty se nedají znovu vygenerovat a já nebudu otravovat MM, aby projel bazarovou databázi kvůli takové banalitě. Můžeš si za to sám. Prsíš se tady jako člověk, co právě pozřel všechna moudra světa, takže první, co mě napadlo bylo, že ti v portfoliu na tvém komerčním webu nějaké vzory scházejí. Jen ty víš, jak to ve skutečnosti je. Jinak takovéhle výměny probíhaly poměrně dlouho a často na czechfly.

                      NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 11:13:29

                      Le Big Mac >> ja tam nic takoveho nevidel, proste si se seknul a mel by ses omluvit...
                      thym zaved swap, aby bylo co delat a ty ho za to hned podezrivave napalis,ale co si uz proste takovej, stejnej jako kdyz mi bylo 22let, co sme se prvne poznali...

                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Pá 27.8.2010 11:13:26

                        ZN >> dřív rozhodně ne. To jsi seděl na kaprech. A byl klid :-) ( smajlík , takovej dost velkej, že jsi to Ty).

                          NScout - Profil | Pá 27.8.2010 11:07:56

                          thym >> Pravda, nevšiml jsem si v tvém e-shopu nabídky toho jednoho jediného typu "schránkáče". Mimochodem zajímavé řešení, na protihrot nedbám.

                          Přeji tedy účastníkům zdejší prvobytně-pospolné výměny, jakož i tvému e-shopu, dotaci kvalitních vyzačských nápadů! :-)

                            Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 11:06:31

                            Le Big Mac >> kdy byla První muškařská stránka a kdy začla fungovat druhá? Tak v tý době jsem byl na mrku - ano, občas. V muškařině
                            edit: až zas budu někde v bazaru nabízet levný mouchy, dej mi o tom prosím vědět :) Asi si mě s někým pleteš

                              NZN - Profil | Pá 27.8.2010 11:05:26

                              thym >>
                              abych tuto nesmyslnou debatu ukončil, do SLO jezdím od r.2003, asi?. Dřív rozhodně ne. Jinak platí, co jsem napsal níže. Máš pravdu, je to jedno.

                                Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 11:04:46

                                medvěd >> to teda, letí to. Každopádně MRK je fenomén a M a R jsou borci

                                  Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 11:02:08

                                  ZN >> skutečně si na to vzpomínám. Škoda, že to asi nejde dohledat. Mohlo to být kolem roku 2001 - hrubý odhad. To je ale jedno

                                    NZN - Profil | Pá 27.8.2010 10:56:16

                                    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 10:43:47 >>
                                    zase si to překroucíš k obrazu svému. Debaty s tebou jsou jak přes kopírák, jen co se ti hodí. Zdar.

                                      Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 10:55:29

                                      Le Big Mac >> já už jsem ti tohle psal, ale asi máš svou hlavu. V MRKbazaru ani jiným bazaru nic neprodávám a posledních deset let jsem neprodávál. Pocity jsou k ničemu, dej fakta, když něco tvrdíš.
                                      A vůbec, nějak mě to řešení mé osoby už moc nebaví

                                        NZN - Profil | Pá 27.8.2010 10:54:40

                                        thym >>
                                        slušný, neslušný, prostě mě to napadlo v souvislosti s Petrem zmiňovaným bazarem. Pokud se pletu, pak to vyznívá blbě a omluvím se. A pak se takY můžeme bavit a šahání po kotníky.
                                        Ke SLO, nikdy, podotýkám nikdy, jsem nikomu cizímu spolujízdu do SLO nenabízel. Mnohokrát jsem však dříve ze slušnosti, po nějakém dotazu, nabídl, že není problém se tam setkat. Už to nedělám, spálil jsem se.