Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nmedvěd - Profil | Pá 27.8.2010 10:51:44

thym >> tak jsem se MM ptal.Registrace na základě mailu už jsou od roku 1997.Asi máš pravdu.Ty roky letí strašně rychle

    Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 10:49:25

    Scout >> máš SZ s odkazem na mojeho schránkáče v eshopu

      NLe Big Mac - Profil | Pá 27.8.2010 10:49:16

      Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 10:45:50 >> ??? Kecáš. Ale totálně. Kdybys občas sjel bazar s nabídkou levných mušek - není to tak dávno, co ten chlapec thym tam nabízel poměrně velké množství. A že by byl na mrku před deseti lety? Možná v kaprařině, možná jednou za rok. Žádnou špínu nehážu, přečti si ten můj příspěvek - je to vyslovený pocit. Tak se prober a vzpomeň jsi, jak jsi bezdůvodně ty napadl mě. Někdy jsi opravdu na úrovni těch 19 let, co jsem tě poznal.

        Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 10:48:54

        ZN >> tvoje dotazy mi moc slušný nepřišly, bylo tam skutečně takový to py.. už od začátku. Mám primárně ke starším úctu a rád se něco přiučím, s komunikace s tebou jsem ale nabyl dojmu, že mi nesaháš po kotníky. Nic, co by se nedalo napravit. Kde jsou ty časy, kdy jsi mi nabízel spolujízdu na víkend do Slovinska... to jsi mě znal líp?

          NScout - Profil | Pá 27.8.2010 10:46:41

          thym >> Že někdo s tebou, takto majitelem domény internetového obchodu s muškami - kde jaksi mimochodem v nabídce schrákový chrostík chybí, měnit chce, tak do toho mi skutečně nic není. Ostatně, toho jsem se ve své nadsázce nedotkl ani náhodou, nikoho k odmítnutí výměn neponoukal.
          Pouze jsem dal zvolenou alegorií najevo vzpomínku někdejších platných tradic, jež kdysi dodávaly muškařům mezi sebou exponent tajemna, užívaly se k nejvyšší deklaraci kolegiality. Toť celé, víc za tím nehledej.

            NLe Big Mac - Profil | Pá 27.8.2010 10:46:06

            Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 10:43:47 >> Ještě prosím odpověz mně, než si začneš počítat příspěvky.

              NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 10:45:50

              Le Big Mac >> hazis predem spinu na docela normalniho typka...

                NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 10:43:47

                ZN >> slusne? si se do nej vobycejne navez...., uz jen to, ze Te vubec neco takovyho napadlo....
                ty legrace z Karlika sem si fakt nikdy nevsim, jiank bych to nepsal.
                jinak dobry kolego Petronie, zdravi kolega Papez.
                btw.kolik je pripustnych prispevku za den?aby tedy clovek jako nebyl to "videt" muzu mit aspon jeden nebo dva?

                  NLe Big Mac - Profil | Pá 27.8.2010 10:38:43

                  Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 10:26:22 >> Můžeš tu konkrétně sdělit, copak jsem rozmrdal já?

                    NZN - Profil | Pá 27.8.2010 10:37:57

                    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 10:24:30 >>
                    nijak jsem neujel. Jen jsem se slušně zeptal člověka, který mouchy prodává, souvislost mě prostě napadla. Odkaz na minulost byl dán právě na tento fakt. Je mi to v podstatě úplně jedno, ale zeptat jsem se prostě zeptal. A thym mi slušně odpověděl. Doufám, že jsem ti to dostatečně vysvětlil. Tečka.

                    Btw., kdyby jsi byl takový Papež, jak se snažíš vystupovat, tak by jsi musel popravdě napsat, že jsem si už několikrát dělal srandu i z tebou skrytě zmiňovaného Karla. Asi takový Papež nebudeš, jen účelový. Znovu ti píšu, mi je to docela fuck, pokud to nevadí Martinovi, tak je všechno v nejlepším pořádku. Zase jsi se do něčeho vmíchal způsobem sobě vlastním, stejně jako rarach.
                    Do prde*e, pořád stejní lidi se snaží být vidět co nejvíc:-)

                      NRashid 28.93 - Profil | Pá 27.8.2010 10:32:38

                      thym - >> ahoj, asi jsem úplně blbej, ale nějak mi uniká smysl téhle akce. Vysvětlíš mi to prosím?

                        Nmedvěd - Profil | Pá 27.8.2010 10:26:52

                        soliman >> když jsem se kdysi díval do archívu Mrku,tak tam u nicků to R snad ani nebylo,ale nevím jestli se nepletu

                          NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 10:26:22

                          SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                          1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8
                          2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
                          3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
                          4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
                          5.
                          6.
                          7.
                          8.
                          9.
                          10.

                            Nsoliman - Profil | Pá 27.8.2010 10:25:38

                            medvěd >> Mám to samé jako MM.

                              Nmedvěd - Profil | Pá 27.8.2010 10:25:35

                              Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 10:24:30 >> no proto

                                NŘízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 10:24:30

                                medvěd >> cejtil sem z nich velmi silne takove to pyc....,ale mozna se v Tvem pripade pletu a schytal si to zcela nevine, se omlouvam, jsem nejak podrazdeny...

                                  Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 10:23:39

                                  Tak zatím takto:

                                  SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                                  1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8
                                  2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
                                  3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
                                  4.
                                  5.
                                  6.
                                  7.
                                  8.
                                  9.
                                  10.

                                  Hovadoz, Vlastec, Řízku a další případní zájemci - napište se do seznamu sami, ať je to zcela legitimní

                                    Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 10:22:23

                                    medvěd >> no, to datum může být ta (podle mě) výměna dtb. Uvidíme, co napíše Martin

                                      Nmedvěd - Profil | Pá 27.8.2010 10:18:14

                                      thym >> jsem na Mrku od začátku,i prvního srazu jsem se zůčastnil,ale kdy proběhly registrace v podobě v jaké jsou dnes nevím.MM má napsáno-registrován před 31.7 2000.Myslím že musel být první

                                        Nthym - Profil | Pá 27.8.2010 10:16:34

                                        medvěd >> ty jsi v pohodě :) (© Flexo)...
                                        psal jsem MM, tak se třeba dozvím, jak to bylo s těma registracema, samotnýho mě to zajím - měl jsem ji už dřív, pak se ale asi dělaly nějaký úpravy v databázi a pak už mi to nějak nefungovalo. Nevím, měl jsem tehdá jiný aktivity