Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

thym - Profil | Pá 27.8.2010 10:13:19

Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 10:02:41 >> kruci, tak to je oběť, který si nutno považovat... Kusínová bude koukat, až přijdes pro celých slovy: DEVĚT háčků :))))

    medvěd - Profil | Pá 27.8.2010 10:12:11

    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 27.8.2010 10:06:10 >> můžeš mi napsal co jesm v této otázce rozmrdal?Mám tady dva příspěvky.Co je na nich špatnýho?Na první mi Thym normálně odpověděl.

      thym - Profil | Pá 27.8.2010 10:11:19

      Scout >> je to paranoidní, k smíchu a pláči zároveň. Pokud máš tak skvělý tutově odrybňovací mouchy, měnit je nemusíš a pokud někdo měnit chce, nic ti do toho není. Není moucha jako moucha a s tvým přístupem bys neměl na co chytat - nebyla by IBD, F-fly, Red Tag, March brown, Klinkhammer, PTN ...
      Navíc na to, aby někdo dokázal dokonale navázat cizí úspěšněj vzor musí být HODNĚ dobrej vazač. Moc takových lidí neznám. Ono totiž i vázání tak jednoduchý mouchy jako je originální Sawyer's PTN má svý pravidla - když je neznáš, moucha ti třeba nebude fungovat, jak by mohla, kdyby byla uvázaná správně.

        Řízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 10:06:10

        ZN >> si docela ujel, a to fakt, netusim na co narazis, jestli jako na to, ze tu mel placenej banner a ze provozuje netovej obchod, tak doufam, ze pak budes mit stejnej metr na vsechny, co tu budou nekdy chtit neco vnucovat.....
        a pro medveda a lbm-fkat netusim, kde se to ve vas bere, dokazete rozmrdat cokoliv, co neni podle vasi linky.....

          Řízek 29,76 - Profil | Pá 27.8.2010 10:02:41

          thym >> tak uz jenom kvuli Znkovi a spol do toho swapu pudu, holt chudak ja musim navazat devet musek:-)

            medvěd - Profil | Pá 27.8.2010 9:34:31

            thym >> v roce 99 asi ještě registrace nebyly.NAvíc máš registraci v roce 2005

              Mates PB - Profil | Pá 27.8.2010 8:32:46

              Já myslel, že je to dobrovolná akce, že je každého věc jak se rozhodne? Jééé to je zase legrace.

                Scout - Profil | Pá 27.8.2010 5:40:56

                thym - >> Vlastní mušky pokládám za natolik intimní záležitost, že je přístupná pouze nejbližším (prověřeným) kamarádům. Patří to k nemnoha dosud ještě zachovaným tradicím muškařské (lovecké) mystérie...
                K tématu proto přispěji pouze jeho (nikoli znevažující) parafrází:

                Trocha inspirace pro chytání. Pravidla jsou jednoduchá:
                Každý swapper udá tolik GPS souřadnic svých oblíbených fleků, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci GPS souřadnic fleků od ostatních účastníků - po jednom od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až fleky vychytáme. Tak přesné souřadnice přátelé...

                Tím budou intimní lovecká témata zcela vyčerpána a dojde už rovnou na výměnu manželek... :-)

                  thym - Profil | Pá 27.8.2010 0:28:28

                  Bosanac >> ruku do ohně bych na to nedal, ale myslím, že existoval. Byl jsem registrován snad už někdy kolem roku 99... nejsem si jist, a pár much jsem v tý době, coby edit:žák, poslal do světa prostřednictvím mrkbazaru...

                    Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Pá 27.8.2010 0:26:03

                    ok :) jen jsem se ujišťoval :D
                    beztak by ti asi můj prakticky obyčejný chrosťa nic zásadního neřekl

                      Bosanac - Profil | Pá 27.8.2010 0:24:07

                      thym >> Jses si jisty ze MRK bazar existoval pred deseti lety .

                        siri - Profil | Pá 27.8.2010 0:21:33

                        Hm, druhej az posledni...

                          thym - Profil | Pá 27.8.2010 0:20:49

                          Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 27.8.2010 0:15:54 >> není, od křiváctví jsou tu evidentně jiní

                            siri - Profil | Pá 27.8.2010 0:19:21

                            Mikšík- jen jednou >> Jasna vec... Bude mit devet vzoru, ktery jeste neznal. :)

                              thym - Profil | Pá 27.8.2010 0:18:46

                              Le Big Mac >> nebuď blázen :)))))) Ve vší skromnosti - nemám skutečně potřebu z někoho tahat vzory. V bazaru nikdy neinzeruju - možná jednou/dvakrát jsem to zkusil víc jak před 10 lety.

                                Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Pá 27.8.2010 0:15:54

                                thym >> je to opravdu tak?

                                  Le Big Mac - Profil | Čt 26.8.2010 23:59:00

                                  thym >> Tak trošku to vypadá, jako když chceš z lidí vytahat vzory, který se pak objevěj na tvým webu. Tvoje inzeráty v bazaru na mrku jsou docela profláklý. Takže já na to vesele dlabu.

                                    Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Čt 26.8.2010 23:28:06

                                    hovadoz >> děvět...a odeslat tak aby to bylo v půli září u thyma
                                    otázkou zůstává, kolik lidí se pro toto najde

                                      hovadoz - Profil | Čt 26.8.2010 23:22:55

                                      Do kdy a kolik se musí navázat těch much? Taky bych se připojil, jestli to stihnu.

                                        thym - Profil | Čt 26.8.2010 23:08:45

                                        chrostik3 >> ok, taky se do nich asi pustím hned zítra.