Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nthym - Profil | St 29.1.2014 16:55:37

chrostik3 >> tak jsem to dostal :)) A teď čí je čí?

    Nchrostik3 - Profil | Po 27.1.2014 12:27:04

    tak jsem to poslal :-))

      Nchrostik3 - Profil | Ne 26.1.2014 8:34:17

      TOKR >> myslel sem si to,hned jsem je poznal :-)))

        Nwelbin - Profil | So 25.1.2014 20:11:42

        TOKR >> šetříš na matroši :-)))

          NTOKR - Profil | So 25.1.2014 19:56:29

          chrostik3 >> kdyby jsi nevěděl, které jsou moje, tak jsou to ty hezčí a hubenější :)

            Nmlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 22:25:51

            Filip00 >> Si :-) Věšat Tě nebudem , zatím :-))

              NFilip00 - Profil | Pá 24.1.2014 21:48:25

              chrostik3 >> jo vidět ,viset, hm jsem guma

                Nmlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 21:29:53

                chrostik3 >> Su moták tak nějak na prd ale odchytám si na svoje hrůzy :-) Češtinář sem nikdy moc nebyl :-) No a azbuku sem rači zapoměl . Nějak nemožu přenést henten 68 :-(

                  Nchrostik3 - Profil | Pá 24.1.2014 21:14:19

                  mlíčnák >> neboj,mě taky :-))

                    Nmlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 21:02:26

                    chrostik3 >> Sorry za vlez , ale to vydění mi praštilo do palice :-)

                      Nmlíčnák - Profil | Pá 24.1.2014 20:59:30

                      Filip00 >> Vydění pálí do očisek :-)

                        Nchrostik3 - Profil | Pá 24.1.2014 20:53:47

                        Filip00 >> vydím a klepu se,že nemůžu ani ťukat do kláves :-))))

                          NFilip00 - Profil | Pá 24.1.2014 20:52:05

                          chrostik3 >> super tak vydíš mé hrůzičky

                            Nchrostik3 - Profil | Pá 24.1.2014 20:20:33

                            Filip00 >> tak dneska došla poslední obálka.Do pondělka to zmáknu rozdělit (je toho moc :-)) ) a pošlu to.

                              NFilip00 - Profil | Pá 24.1.2014 20:04:56

                              chrostik3 >> prej poslal v pondělí

                                Nchrostik3 - Profil | Čt 23.1.2014 1:31:51

                                filip a tokr - stále nic :-(

                                  NFilip00 - Profil | St 22.1.2014 22:30:41

                                  Buchtic >> nemusíš děkovat. Je to volné pro každého

                                    NBuchtic - Profil | St 22.1.2014 21:02:44

                                    Filip00 >> parada, diky ! :)

                                      NFilip00 - Profil | St 22.1.2014 19:19:51

                                      Buchtic >> jasně přihlaš se do dalšího swapu a není problema

                                        NBuchtic - Profil | St 22.1.2014 8:48:57

                                        welbin >> no myslel jsem vymenu :)) ok, nejdriv se to tedy poradne naucim