Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

4646 - Profil | Po 15.12.2014 18:19:38

Vlastec >> zajisté jsi vítán.
koukám jak se to rychle plní, až mě to překvapilo

    4646 - Profil | Po 15.12.2014 18:16:38

    děkuji pánové, případně doplňte nějaký popis plánované mouchy

    1.4646 - goldhead nymfa PTN red collar
    2.Welbin - (viz foto?)
    3.čokoládový lanýž -...
    4. nymfa - ...

      Vlastec - Profil | Po 15.12.2014 17:53:46

      Bazantí nymfa je má oblíbená . Že by ?

        welbin - Profil | Po 15.12.2014 17:48:09

        4646 >> asi si s tím límečkem pohraji, něco mi napadlo.
        myslím že 8-10 je dost?

        P.S,kdypak šel okolo náhodou thym:-))

          nymfa - Profil | Po 15.12.2014 16:52:21

          4646 >> Rád se přidám.

            čokoládový lanýž - Profil | Po 15.12.2014 16:50:32

            4646 >> Zdravím, jsem rád, že se někdo odvážil to tu obnovit. Rád se přidám pokud bude dost lidí. Fotku muchy dodám o něco později.

              welbin - Profil | Po 15.12.2014 16:09:39

              4646 >> asi ano, taky mi chytala

                4646 - Profil | Po 15.12.2014 16:08:44

                welbin >> ok, uzaverka posunuta na 31.1.15

                1.4646 - goldhead nymfa PTN red collar
                2.Welbin - (viz foto?)

                  welbin - Profil | Po 15.12.2014 16:06:34

                  4646 >> dobře,přidám se,ale vzhledem k dovolené prosím uzávěrku 31,01,2015

                    4646 - Profil | Po 15.12.2014 15:58:27

                    Prislo by mi lito, kdyby tenhle swap uplne umrel, tak to aspon zkusim.
                    Snad se najde par nadsencu co budou mich naladu pres svatky vazat.
                    Zadani je primitivni, tenhle rok byla u me nejuspesnejsi nymfa PTN s cervenym limcem.
                    Zajimaly by me PTN varianty ostatnich.Termin navrhuju do 15.1.2015.

                    1.4646 - goldhead nymfa PTN red collar

                      Filip00 - Profil | So 1.2.2014 21:02:29

                      chrostik3 >> do toho bych šel, tak to vypiš jsme 2-3

                        mlíčnák - Profil | So 1.2.2014 20:29:35

                        chrostik3 >> Bych dal myši ale nic to nežere a obálky by byly malé :-)

                          chrostik3 - Profil | So 1.2.2014 20:24:13

                          Filip00 >> mě se neptej :-)) já bych dal strýmra na struhy,ale jak se vyjádří většina nebo menšina?

                            Filip00 - Profil | Pá 31.1.2014 22:53:25

                            chrostik3 >> co dalšího budem vázat

                              chrostik3 - Profil | Čt 30.1.2014 19:43:41

                              xmac >> ne je to přírodní páv.

                                xmac - Profil | Čt 30.1.2014 16:20:53

                                chrostik3 >> Mdchrostik3 - 30.1.2014 14:25:10 >> mě jde o to z čeho ten paprsek je. Odbarvený bažant?

                                  chrostik3 - Profil | Čt 30.1.2014 14:25:35

                                  thym >> počkej zpracuju dokumentaci :-)

                                    chrostik3 - Profil | Čt 30.1.2014 14:25:10

                                    xmac >> to je děsně tajnej matroš,ale když to uhodneš přibližně,řeknu ti to :-)))

                                      xmac - Profil | Čt 30.1.2014 9:35:28

                                      Orel dosedl - tělíško u toho mini goldíka s červenou prdelkou je prosím z čeho?

                                        Filip00 - Profil | St 29.1.2014 22:23:53

                                        thym >> vše je tvé, dobrý ne?