Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nwelbin - Profil | St 22.1.2014 7:28:51

Buchtic >> Na povídání o vázání jich je již 32 stran-fotek,převážně s mouchama
Pak zde- v zákl. nabidce Atlasy - mušky - taky hezká porce :-))

    NBuchtic - Profil | Út 21.1.2014 23:54:03

    Zdarec,
    je tu i nejaka vymena pro vazace zacatecniky ? Rad bych okoukl nejake jine vzory :)
    Diky

      NFilip00 - Profil | Út 21.1.2014 19:08:48

      xmac >> až tak

        Nxmac - Profil | Út 21.1.2014 9:30:44

        Filip00 >> tď jsem si to uvědomil, vždyť ti ta muška přijde ve swapu :)

          NFilip00 - Profil | Ne 19.1.2014 21:21:11

          xmac >> já nechal ty mouchy na kapotě

            Nxmac - Profil | Ne 19.1.2014 21:07:38

            Filip00 >> chodí k vodě nepřipraven, ale prý už to ví. Ukaž mi co jsi chytil já tu fotku ani neviděl ;-)

              NFilip00 - Profil | Ne 19.1.2014 20:52:39

              xmac >> hm toho znám, moc mu to nejde

                Nxmac - Profil | Ne 19.1.2014 19:56:34

                Filip00 >> a takhle vypadá smutnější dvounulka

                  NFilip00 - Profil | Ne 19.1.2014 18:54:29

                  xmac >> to určitě

                    Nxmac - Profil | Ne 19.1.2014 17:34:15

                    chrostik3 >> Tak dneska jsem je opět chytal a fungují :) 35 rybek

                      NFilip00 - Profil | So 18.1.2014 10:04:46

                      TOKR >> tak to je dobře

                        NTOKR - Profil | Pá 17.1.2014 23:55:14

                        Filip00 >> neknuba hlásí odeslání dnes, bylo toho moc, ale doufám že nedostanu na nosanek

                          Nchrostik3 - Profil | Pá 17.1.2014 8:20:51

                          xmac >> já to tedy vyzkouším,no :-))

                            Nxmac - Profil | Pá 17.1.2014 8:00:58

                            chrostik3 >> No házel jsem to do schránky - jinak je to moucha na ryby- vyzkoušej jí jako mokrou na konec ... Mám na to na MP 2 místo v divizi :) a jednu rybku nevídanou - ouklejku pruhovanou..

                              Nchrostik3 - Profil | Čt 16.1.2014 20:25:27

                              Filip00 >> :-)))))

                                NFilip00 - Profil | Čt 16.1.2014 20:19:55

                                TOKR >> ty nekňubo už jsi to poslal

                                  Nchrostik3 - Profil | Čt 16.1.2014 20:14:54

                                  xmac >> tak orel dosedl,opakuji orel dosedl!! Jinak to je moucha na duháci a ne na ryby :-))))))

                                    NFilip00 - Profil | Čt 16.1.2014 19:57:30

                                    TOKR >> no tvoje ne, ale mé ano

                                      NTOKR - Profil | Čt 16.1.2014 8:57:40

                                      Filip00 -10.1.2014 19:59:01 >> počkej mouchy a chytaj ? fakt ?

                                        Nthym - Profil | Čt 16.1.2014 0:56:29

                                        chrostik3 >> no to mi spadl kámen ze srdce! V pátek jsem zván na nějaký dámský večírek a s rozbitým nosem bych byl za kašpara :)