Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nchrostik3 - Profil | St 15.1.2014 18:37:46

Filip00 >> ne zatím nic nedošlo,budu aktualizovat stav,neboj nic :-))

    NFilip00 - Profil | St 15.1.2014 18:17:18

    chrostik3 >> a Xmac nic? posílal první, Tokr to je starej lajdák

      Nchrostik3 - Profil | St 15.1.2014 18:00:38

      Filip00 >> dneska sem to dostal zatím jen od Karlíka,uvidím zítra.

        Nchrostik3 - Profil | St 15.1.2014 17:59:39

        thym >> Tak orel dosedl.Jo a nemusíš se bát vo nos,líbí se mě a asi tak má vypadat zimní moucha do sněhové vody.Jinak za tamto díky!!

          NFilip00 - Profil | St 15.1.2014 17:57:44

          tak kde to vázne :-)

            Nthym - Profil | Pá 10.1.2014 20:16:54

            Filip00 >> hm, mě taky. Bohužel s tím nic neudělám, fakt už se asi nebude vyrábět.

              Nwelbin - Profil | Pá 10.1.2014 20:13:33

              chrostik3 >> :-))))

                NFilip00 - Profil | Pá 10.1.2014 20:05:37

                chrostik3 >> taky je poznáš neboj

                  Nchrostik3 - Profil | Pá 10.1.2014 20:01:08

                  Filip00 >> :-)))) nemáš to lehký,to fakt ne.

                    NFilip00 - Profil | Pá 10.1.2014 19:59:01

                    chrostik3 >> mám na to i 3 svědky a dva jsou v tomto swapu, problém je, že jsou to pěkný hajzlíci a zapřou to že ty mouchy chytaj

                      Nchrostik3 - Profil | Pá 10.1.2014 19:56:52

                      Filip00 >> no uvidíme,za pár minut je namnožím na desítky kusů a sjedu výtahem k jezu a uvidím :-))) Běda ti,běda :-))

                        NFilip00 - Profil | Pá 10.1.2014 19:54:18

                        chrostik3 >> ale, z mých mušek odvaření nebudete, ale fakt chytaj, jen jsem použil moc těžký olověný pásek, jiný nemám a proto nejsou úplně hladký

                          Nchrostik3 - Profil | Pá 10.1.2014 19:51:16

                          Filip00 >> bibio nechytá teď,tak se modli aby to Tokr neposlal :-))))

                            NFilip00 - Profil | Pá 10.1.2014 19:50:10

                            thym >> to byl vtip, spíš mě mrzí to příslušenství

                              Nthym - Profil | Pá 10.1.2014 19:42:12

                              Filip00 >> trest přijímám a děkuji za něj ;)

                                NFilip00 - Profil | Pá 10.1.2014 19:39:49

                                thym >> to je za trest pro každého jedno Bibio

                                  NFilip00 - Profil | Pá 10.1.2014 19:39:07

                                  chrostik3 >> já dnes předal mistru Tokrovi, jestli poslal nevím, já ano

                                    Nthym - Profil | Pá 10.1.2014 19:32:07

                                    chrostik3 >> ten bude mazanej, nech ho do chovu :))

                                      Nchrostik3 - Profil | Pá 10.1.2014 19:31:17

                                      thym >> jeden ti chybí,asi mě upadl při ukládání do krabky a mám ho tu :-(

                                        Nthym - Profil | Pá 10.1.2014 19:28:41

                                        chrostik3 >> ano prosím, teď jsem ti to chtěl napsat. Medáci doletěli, děkuji