Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nchrostik3 - Profil | Pá 10.1.2014 19:27:25

thym >> jo a dopis došel?

    Nchrostik3 - Profil | Pá 10.1.2014 19:27:00

    thym >> nejsi hamba,jsi úplně normální jako vícero lidí tu.Že mám pravdu kucí? :-))

      Nthym - Profil | Pá 10.1.2014 19:23:31

      chrostik3 >> oznamuji, že jsem hamba a pošlu to pondělí!!!

        Nxmac - Profil | Pá 10.1.2014 19:11:32

        Tak odesláno, jen jsem nakonec musel udělat změnu protože dědek by to nepřežil, že jsem mu propálil mouchu :) ... Takže bude hošo muška na bílou rybišku :)

          Nxmac - Profil | Po 6.1.2014 16:18:36

          chrostik3 >> Ahoj, prosím pošli adresu - díky

            Nmlíčnák - Profil | Po 23.12.2013 10:16:33

            TOKR >> Nemotal , nekupoval jen sem si je bliknul :-)

              NTOKR - Profil | Po 23.12.2013 8:20:17

              mlíčnák >> Pěkný mouchy, kde jsi je koupil ? :))

                Nxmac - Profil | Ne 22.12.2013 22:03:23

                Filip00 >> stejně mi ty materiály neřekl, takže jen kopyrajt, který jdu zítra otestovat...

                  NFilip00 - Profil | Ne 22.12.2013 21:56:20

                  xmac >> od toho gaunera, no jsem zvědav jestli to pustíš

                    Nxmac - Profil | Ne 22.12.2013 21:53:34

                    tak pánové a možná i dáma nějaká :-) úkol zní jasně: Zimní nymfa co fakt chytá!!! Jinak se toho zmocním já a kdo nemá mojí adresu,tak SZ.Dám to do 10.1. u mě a rozešlu to.Známka a obálka s adresou z5 je samozřejmostí.Jinak já to poznám jestli to chytá,tak bacha !!! Potom při setkání dostane na nos :-)))

                    1. chrostík - nymfa pod led.
                    2. ToKr - Bobeš v ledu
                    3. thym - předjarní škaredopošvatku na podhorský potoky
                    4. Filip00 - blešoun co mi baští tymiánová ryba
                    5. xmac - blešivec copyrajt od Mělnickýho dědka :)

                      NFilip00 - Profil | Pá 20.12.2013 18:25:22

                      mlíčnák >> jsou pěkný

                        NFilip00 - Profil | Pá 20.12.2013 18:24:01

                        TOKR >> no však jo, když jsem na ni chytal byla mi zima a šli na ní lipani, takže zimní moucha co chytá

                          Nwelbin - Profil | Pá 20.12.2013 17:56:52

                          mlíčnák >> Jasně SDP/nikoli social demokratische partei/,ale si děláš pr.el,hezké štikáčky.Koukul jsem na to opakovaně - i na moře bych to vzal

                            Nmlíčnák - Profil | Pá 20.12.2013 17:41:36

                            Filip00 >> Nymfů není nikdy dost :-)

                              Nwelbin - Profil | Pá 20.12.2013 17:00:42

                              chrostik3 >> a to asi bude tím:-))),taky jsem jich pár měl na háčku/šprcek/

                                Nchrostik3 - Profil | Pá 20.12.2013 15:11:16

                                welbin >> na šprcky už ryby neberou,jsou jich nějak asi přecpaný :-))

                                  Nwelbin - Profil | Pá 20.12.2013 14:55:46

                                  thym >> dělával se z kondomu,ale ta trvanlivost- do půl sezony :-(

                                    Nchrostik3 - Profil | Pá 20.12.2013 11:58:43

                                    thym >> čéče to by nebylo od věci.Takovej kostňák :-)))

                                      Nthym - Profil | Pá 20.12.2013 11:55:22

                                      chrostik3 >> jo takhle, tak to nevím, jestli ti nenavážu řadši kosťáka z gumy od trenek! :))

                                        Nchrostik3 - Profil | Pá 20.12.2013 11:54:30

                                        thym >> malá pošvatka je dobrá na zimu.Jsou dny,kdy se proudníci můžou zbláznit po ní :-)