Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

chrostik3 - Profil | Pá 20.12.2013 11:52:44

hoši nebojte se,hned jak dorazí vlezu s mouchama do jámy před barákem co je plná bílé ryby a uvidí se :-)))

    thym - Profil | Pá 20.12.2013 11:45:49

    TOKR >> mě tam má taky - předjarní podhorský potoky? Copak v nich asi plave? Potočáci? V předjaří? :)

      chrostik3 - Profil | Pá 20.12.2013 11:42:21

      TOKR >> jistě že mám :-)))

        TOKR - Profil | Pá 20.12.2013 11:40:12

        Filip00 >> Má to být zimní nymfa, lipan je hájenej, no myslím, že Rosťa Tě má už zapsanýho v notýsku, ohledně leštění nosu :))

          Filip00 - Profil | Čt 19.12.2013 22:25:39

          tak pánové a možná i dáma nějaká :-) úkol zní jasně: Zimní nymfa co fakt chytá!!! Jinak se toho zmocním já a kdo nemá mojí adresu,tak SZ.Dám to do 10.1. u mě a rozešlu to.Známka a obálka s adresou z5 je samozřejmostí.Jinak já to poznám jestli to chytá,tak bacha !!! Potom při setkání dostane na nos :-)))

          1. chrostík - nymfa pod led.
          2. ToKr - Bobeš v ledu
          3. thym - předjarní škaredopošvatku na podhorský potoky
          4. Filip00 - blešoun co mi baští tymiánová ryba

            chrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 17:35:59

            thym >> ano,to je slovo chlapa :-))

              chrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 17:35:12

              tak pánové a možná i dáma nějaká :-) úkol zní jasně: Zimní nymfa co fakt chytá!!! Jinak se toho zmocním já a kdo nemá mojí adresu,tak SZ.Dám to do 10.1. u mě a rozešlu to.Známka a obálka s adresou z5 je samozřejmostí.Jinak já to poznám jestli to chytá,tak bacha !!! Potom při setkání dostane na nos :-)))

              1. chrostík - nymfa pod led.
              2. ToKr - Bobeš v ledu
              3. thym - předjarní škaredopošvatku na podhorský potoky

                thym - Profil | Čt 19.12.2013 17:28:40

                chrostik3 >> no dobře, dostaneš předjarní škaredopošvatku na podhorský potoky. připiš si mě

                  chrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 17:14:10

                  koukám,že raději swapujete displejky než něco co má smysl.Nebo chcete raději získávat než dávat?Je fakt,že jsem někdy dostal něco co mouchu jen připomínalo,ale to se občas stane.Myslím,že se dá společnost co swapuje ukočírovat a když mě někdo pošle ufiknuté brko na háčku přilepené nebo tak něco,tak mu to pošlu z5 a nedostane nic.Jako kdo neriskuje a nechce dávat,nedostane nic!Myslím,že v tomto je na mě spolehnutí.

                    chrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 17:05:56

                    4646 >> srabe :-)))

                      4646 - Profil | Čt 19.12.2013 17:03:41

                      chrostik3 >> no, radsi pockam, az zas bude swap na mouchy co nechytaj. Tam si budu jistejsi... :)

                        chrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 16:29:16

                        tak pánové a možná i dáma nějaká :-) úkol zní jasně: Zimní nymfa co fakt chytá!!! Jinak se toho zmocním já a kdo nemá mojí adresu,tak SZ.Dám to do 10.1. u mě a rozešlu to.Známka a obálka s adresou z5 je samozřejmostí.Jinak já to poznám jestli to chytá,tak bacha !!! Potom při setkání dostane na nos :-)))

                        1. chrostík - nymfa pod led.
                        2. ToKr - Bobeš v ledu

                          chrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 16:28:04

                          TOKR >> divná nedivná,musí chytat :-)))

                            TOKR - Profil | Čt 19.12.2013 16:14:42

                            chrostik3 >> je pravda, že to je tak divná moucha, že jsem si nad sebou možná sepsal ortel ... :)

                              chrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 15:25:28

                              welbin >> to je v poho a zároveň škoda.

                                chrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 15:24:43

                                TOKR >> tak první hrdina a možná i kandidát na ránu na nos :-))))

                                  TOKR - Profil | Čt 19.12.2013 15:19:27

                                  tak pánové a možná i dáma nějaká :-) úkol zní jasně: Zimní nymfa co fakt chytá!!! Jinak se toho zmocním já a kdo nemá mojí adresu,tak SZ.Dám to do 10.1. u mě a rozešlu to.Známka a obálka s adresou z5 je samozřejmostí.Jinak já to poznám jestli to chytá,tak bacha !!! Potom při setkání dostane na nos :-)))

                                  1. chrostík - nymfa pod led.
                                  2. ToKr - Bobeš v ledu

                                    welbin - Profil | Čt 19.12.2013 15:18:27

                                    chrostik3 >> Já se omlouvám, do 10,1,2014 včetně nemotnu nic - rodina,chalupa,hory

                                      chrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 14:42:52

                                      thym >> neboj se riskovat,něco navaž a začni se modlit :-))))

                                        thym - Profil | Čt 19.12.2013 14:27:16

                                        chrostik3 >> a nemohl bych si nechat dát na nos rovnou, abych se mohl zúčastnit? :) Zimní nymfu mám akorát patentku na kterou jsem moc ryb nechytl a pak černou pošvatečku, ale ta je spíš na brzké jaro.