Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nchrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 14:12:19

Vlastec >> tak v tom tě chápu.Taky jsem psal,že ti, co nesplní úkol dostanou na nos :-)))

    NVlastec - Profil | Čt 19.12.2013 14:03:27

    chrostik3 >> Mě Ti nějak víc vyhovujou ty privátní swapy .Sem posílá dost lidí mouchy které nemají žádnou historii , nějak mě to přestalo bavit .

      Nchrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 13:50:05

      welbin >> a ty taky,na co čekáš? :-))

        Nchrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 13:49:38

        Vlastec >> tak se přihlaš!!

          NVlastec - Profil | Čt 19.12.2013 13:43:45

          chrostik3 >> No já mám jednu fakt na dírky . Jako dá se celej rok ale na dírkách šlapala fakt epesně , no na ty granulky

            Nchrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 12:34:22

            welbin >> néééé :-))).Prostě zimní nymfu.Já sem jí tak nazval,víš. :-))

              Nwelbin - Profil | Čt 19.12.2013 12:32:44

              chrostik3 >> jako na dírky ? pod led

                Nchrostik3 - Profil | Čt 19.12.2013 11:40:50

                tak pánové a možná i dáma nějaká :-) úkol zní jasně: Zimní nymfa co fakt chytá!!! Jinak se toho zmocním já a kdo nemá mojí adresu,tak SZ.Dám to do 10.1. u mě a rozešlu to.Známka a obálka s adresou z5 je samozřejmostí.Jinak já to poznám jestli to chytá,tak bacha !!! Potom při setkání dostane na nos :-)))

                1. chrostík - nymfa pod led.

                  NFilip00 - Profil | St 18.12.2013 19:53:46

                  chrostik3 >> tak jdeš do toho?

                    Nchrostik3 - Profil | Út 17.12.2013 20:35:58

                    xmac >> to je snad jasný,ne :-))

                      NFilip00 - Profil | Út 17.12.2013 20:32:29

                      xmac >> ok jsi pořadatel

                        Nxmac - Profil | Út 17.12.2013 18:14:16

                        chrostik3 >> já bych ty zimní nymfy dal, ale jen osvědčené vzory, ne že si tu zase spousta lidí vymyslí něco, co do vody nikdy nehodili a nemají to vyzkoušené...

                          Nchrostik3 - Profil | Po 16.12.2013 22:37:55

                          Firetiger >> ta je dobrá jen chvilku,pak se tě začnou v práci ptát ,,je ti něco?" a pokračuje to až se tě ptají lidi i na ulici a to je konec :-))) Vím to!!

                            NFiretiger - Profil | Po 16.12.2013 22:35:23

                            chrostik3 >> nymfu? proč ne rovnou nymfomanku? :)

                              Nchrostik3 - Profil | Po 16.12.2013 22:29:59

                              já bych dal nějakou zimní nymfu,co?

                                NFilip00 - Profil | Po 16.12.2013 22:28:03

                                xmac >> já bych dal jezerní, a klidně to rozešlu,

                                  NVlastec - Profil | Po 16.12.2013 21:30:20

                                  a vezmere toho posledního pořadatele swapu ? :-)

                                    Nxmac - Profil | Po 16.12.2013 21:28:11

                                    Filip00 >> tak snad víš jaké mušky potřebuješ ne? ;-)

                                      NFilip00 - Profil | Po 16.12.2013 20:37:17

                                      xmac >> ty jsi frajer, já se jen mučím:-)

                                        Nxmac - Profil | Ne 15.12.2013 23:31:48

                                        Filip00 >> Tak dej téma :)