Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

NFilip00 - Profil | Ne 15.12.2013 23:25:17

xmac >> co dát nový swap novoroční?

    NFilip00 - Profil | Út 10.12.2013 19:39:17

    xmac >> otevřeli:-)

      Nxmac - Profil | Po 9.12.2013 23:15:59

      Filip00 >> A otevřeli to? To asi koukali :) .. nicméně jsou hodní

        NFilip00 - Profil | Po 9.12.2013 20:13:49

        xmac >> nevím měl jsem to přeposlané z minulé práce

          Nxmac - Profil | Po 9.12.2013 7:51:27

          Filip00 >> kdy jsi měl odeslání?

            NFilip00 - Profil | So 7.12.2013 9:14:00

            tak už mi došlo 8 od Vás a vrátila se mi i má, tím pádem 9

              Nmartin.pilsen - Profil | St 4.12.2013 17:52:59

              Také mi nic nepřišlo...

                NPawell - Profil | St 4.12.2013 13:21:40

                Také jsem nic nedostal. Tak 2 dostali, minimálně 5 nedostalo. Jak jsou na tom ostatní?

                  Nčokoládový lanýž - Profil | St 4.12.2013 8:05:29

                  Filip00 >> tak já trénuju vázání skoro každý den :)

                    NTOKR - Profil | St 4.12.2013 6:43:54

                    já je dostal, jsou moc pěkný ...

                      NFilip00 - Profil | Út 3.12.2013 22:23:43

                      čokoládový lanýž >> tak si holt budeme muset uvázat nové:-), něco bych dal na zahřátí

                        Nchrostik3 - Profil | Út 3.12.2013 21:51:36

                        mě taky ne,je to možný? :-))

                          Nčokoládový lanýž - Profil | Út 3.12.2013 21:49:15

                          Filip00 >> já také ne a tu už jsem si začal myslet, že to doopravdy dojde

                            NFilip00 - Profil | Út 3.12.2013 21:36:00

                            já jsem stále nic nedostal

                              Nwelbin - Profil | So 30.11.2013 19:15:42

                              xmac >> přece jen:-)))

                                Nčokoládový lanýž - Profil | So 30.11.2013 19:02:04

                                @hunackovo >> taky :(

                                  N@hunackovo - Profil | So 30.11.2013 17:51:59

                                  stále nic

                                    Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 28.11.2013 19:09:07

                                    xmac >> tak to by to mělo zítra dojít, díky za info

                                      Nxmac - Profil | Čt 28.11.2013 17:53:47

                                      čokoládový lanýž >> odesláno 26.11. stráž p.r.

                                        Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 28.11.2013 14:57:55

                                        xmac >> tak to je fajn ke mě ještě nic nedorazilo :(