Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nxmac - Profil | Čt 28.11.2013 12:55:43

Mušky mám 9 ks včetně té mojí

    Nčokoládový lanýž - Profil | Út 26.11.2013 16:54:03

    thym >> aha tak to je pak už asi totálně ztraceno, když to "poslal" před týdnem v neděli, tak to asi nedojde

      Nthym - Profil | Út 26.11.2013 16:50:20

      čokoládový lanýž >> minulou neděli. Už to mělo dorazit minulý týden. Pokud se nikdo neozve, že mu to došlo, je jasný, že si z nás dělá krpatý srandu. A co je horší, dělá si srandu i ze svého otce...

        Nčokoládový lanýž - Profil | Út 26.11.2013 16:45:21

        thym >> tak jestli to hodil do schránky v neděli, tak by to mělo dorazit nejpozději zítra ne?

          Nthym - Profil | Út 26.11.2013 16:31:00

          čokoládový lanýž >> taky dík za info.

            Nwelbin - Profil | Út 26.11.2013 16:29:40

            thym >> Poptám se měl bych se sejit s jeho učitelem/i/

              Nčokoládový lanýž - Profil | Út 26.11.2013 16:27:23

              thym >> já jsem poslal vše tak jak mělo být a několikrát jsem to kontroloval a pořád nic :(, ale díky za info

                Nthym - Profil | Út 26.11.2013 16:23:50

                čokoládový lanýž >> cituji z jeho sz: "všechny obálky jsem minulou neděli vhodil do poštovní schránky u nás ve stráži nevím tedy kde nastal problém ".
                Potvrzeno jeho otcem, že s obálkami odešel z domu. Prosím všechny o kontrolu schránek. Poslali jste všichni nadepsané obálky se známkou?

                  Nwelbin - Profil | Út 26.11.2013 16:21:13

                  Filip00 >> Já se obávám,že to s krpatým bude stejně,večtvrtek se sejdu s klukama z Českolipska-poptám se

                    Nčokoládový lanýž - Profil | Út 26.11.2013 16:14:24

                    Tak co? Nevíte někdo jak se vyvíjí situace?

                      NFilip00 - Profil | So 23.11.2013 19:37:54

                      thym >> já ne přítelkyně mi vzala klíče a máme jen jeden:-(

                        Nthym - Profil | So 23.11.2013 19:24:23

                        Tak kdopak prodvedl kontrolu schránky??? Já jo.

                          NFilip00 - Profil | St 20.11.2013 21:38:19

                          @hunackovo >> nebo takové výchovné pohlazení asi taky neni na škodu

                            Nthym - Profil | St 20.11.2013 15:14:08

                            @hunackovo >> ano souhlas, šlo by to určitě. Když si ale představím ksicht policajta, po tom, co jsem mu řekl, že zastupuju deset lidí a každýmu bylo zcizeno 10 umělých mušek... :)) Možná by to ale za ten pohled stálo :)
                            Lepší by byla rázná výchovná facka někde v soukromí, pokud teda domluva selže.

                              N@hunackovo - Profil | St 20.11.2013 14:58:07

                              thym >> klid, to je přitažený, nic takového neudělám. Pokud se na to ale podíváš trochu z jiného úhlu, jedná se o podvod a řešit to občanskoprávní cestou to lze - podvedených 10 lidí, tržní hodnota předmětu cca 2000, žádné známky reakce...

                                NVlastec - Profil | St 20.11.2013 14:48:07

                                thym >> Nemáte posílat mouchy co chytaj . dobře Vám tak ! :-))

                                  Nthym - Profil | St 20.11.2013 14:36:08

                                  @hunackovo >> ale rešit to samozřejmě měl, to je bez debat. Třeba se ještě ozve.

                                    Nthym - Profil | St 20.11.2013 14:29:18

                                    @hunackovo >> psal že to pošle. Když nic nedojde tenhle týden, dostanu to z něho přes jeho tátu a rozposílám to já. Řešit ale policejní oznámení kvůli pár chlupatejn háčkům? To mi přijde divný :)

                                      N@hunackovo - Profil | St 20.11.2013 14:02:34

                                      thym >> upřímně jsou mi blbá období u zadku, když nemá ani tolik slušnosti se omluvit. Na mrk i na facebook chodil.

                                        NTOKR - Profil | St 20.11.2013 13:47:04

                                        Pike >> :-)) kdo z nás to má ? Teď zrovna krpaty :-D