Fly Swap - výměna mušek | MRK.cz

Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Pike - Profil | St 20.11.2013 11:55:49

Podle mne geniální nápad, jak si vybavit krabičku na sezonu. 100 mušek, kdo z vás to má.

    TOKR - Profil | St 20.11.2013 10:26:00

    Vlastec >> už je to tak dlouho, že ani nevím :)
    ba né, vázali jsme nymfičky na lipany ...

      Ledňáček (Iceman) - Profil | St 20.11.2013 9:32:17

      Vlastec >> prej chvostoskoky, novinka :-)

        Vlastec - Profil | St 20.11.2013 9:15:27

        TOKR >> No háčků není nikdy dost to je fakt . Co jste vázali ? Nymfa suchá ?

          TOKR - Profil | St 20.11.2013 9:12:55

          Vlastec >> to je tajný ... :))) to ořezal, koukat se na to nedalo, tak má alespoň přes sto háčků ... :)

            Vlastec - Profil | St 20.11.2013 9:10:08

            Ty jo co jste tam poslali za tajný vzory , že to stojí za to to stopit ? :-)

              TOKR - Profil | St 20.11.2013 7:34:59

              welbin >> jediné k čemu to pomohlo, že se opět sníží chuť se do swapu hlásit ... ( sice jste asi mysleli nějaké výchovné rady, ale sedlo mi to jak pr. na hrnec )

                welbin - Profil | Ne 17.11.2013 17:17:16

                thym >> tak to pomohlo?

                  thym - Profil | So 16.11.2013 17:47:33

                  klid, v pondělí to pošle, jsem s ním v kontaktu. Měl teď trochu blbý období a chybu udělá každý.

                    Ledňáček (Iceman) - Profil | So 16.11.2013 16:58:00

                    4646 >> je to on, osobně ho neznám, ale vím že tady bydlí.

                      4646 - Profil | Pá 15.11.2013 17:07:41

                      martin.pilsen >> no, pěkný. Jestli je to fakt jeho, tak to je muškař tělem i duší. :D:

                        @hunackovo - Profil | Pá 15.11.2013 14:51:17

                        martin.pilsen >> no, přemýšlím, že raději napíšu na policii čr o podvodu v nominální hodnotě cca 2000 kč (100 mušek po 20 kč prodejní ceny).

                          martin.pilsen - Profil | Pá 15.11.2013 13:58:58

                          Tak mušky od Krpatycz stále nikde na mrk nechodí, ale na facebooku žije :) zkuste mu napsat tam :)

                          https://www.facebook.com/krpes

                            TOKR - Profil | Út 5.11.2013 9:53:33

                            Firetiger >> Koukáš do jiné schránky ?

                              Firetiger - Profil | Út 5.11.2013 9:47:25

                              Tak nevím... denně kontroluju poštovní schránku - a obálka nepřichází a nepříchází. Nevíte co dělám špatně?

                                TOKR - Profil | Čt 31.10.2013 9:06:59

                                welbin >> i kdyby v tom byl celý harém, tak je to úplně putna, alespoň napsat kluci válí se mi to doma, není problém

                                  welbin - Profil | Čt 31.10.2013 6:31:26

                                  @hunackovo >> Baba - ženská, b+b+

                                    @hunackovo - Profil | St 30.10.2013 21:01:29

                                    welbin >> nerozumim..

                                      welbin - Profil | St 30.10.2013 18:22:03

                                      @hunackovo >> b+b+ :-)),pardon,že toho kecám