Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nchrostik3 - Profil | Čt 16.9.2010 17:15:44

vlastec >> Chceš swapovat,tak se snaž :-))))

    Nvlastec - Profil | Čt 16.9.2010 17:15:34

    Používate kluci na lipanovky BQ ?

      Nvlastec - Profil | Čt 16.9.2010 17:14:25

      chrostik3 >> 22 ? To s mejma prackama vživotě neuvážu :-(( .

        Nhovadoz - Profil | Čt 16.9.2010 17:13:54

        chrostik3 >> Ok. Jakou bys dal? Jepku na uvážení každýho soudruha, nebo konkrétní vzor?

          Nchrostik3 - Profil | Čt 16.9.2010 17:11:16

          hovadoz >> Samo že suchou.Na listopad víš.

            Nhovadoz - Profil | Čt 16.9.2010 17:09:34

            chrostik3 >> Mě je to fuk. Myslíš suchou, nebo nymfu?

              Nchrostik3 - Profil | Čt 16.9.2010 17:07:29

              hovadoz >> Já bych dal nějakou jepku na 22. :-)) Je to aktuální.

                Nhovadoz - Profil | Čt 16.9.2010 17:04:41

                thym >> A moje taky došly? Už jsi uvažoval, co bude příští zadání?

                  Nchrostik3 - Profil | Čt 16.9.2010 16:05:46

                  thym - >> Moje došly? 8-)

                    NMates PB - Profil | Čt 16.9.2010 9:08:08

                    thym >> Dosvědčuju, že to měl Řízek v pondělí navázaný.

                      NŘízek 29,76 - Profil | St 15.9.2010 23:54:10

                      thym >> moje parta bude odeslana zitra, dneska na to zena zapomnela, slibuje, ze to posle express:-))

                        Nthym - Profil | St 15.9.2010 23:38:41

                        Nazdar, tak ještě mi chybí dvě party chrostíků... K tý kompletaci se dostanu nejdýl o víkendu, takže začátkem příštího týdne by vše mohlo být určitě u Vás...

                          Nmlíčnák - Profil | St 15.9.2010 6:04:54

                          Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 15.9.2010 0:01:30 >> jo,jo,jak píšeš akorát ty uzeniny neznám-ale zjistím.

                            Nhovadoz - Profil | St 15.9.2010 0:13:19

                            Dneska jsem byl na Berounce a tak jsem zkoušel ty moje výtvory.:-))) A docela dobrý, pár tloušťů, okounů a spadlá slušná parma kolem 70 mi spadla ani ne půl metru od břehu. Už jsem držel foťák, když se vyhákla. Škoda, mohla to bejt hezká fotka.

                              Nxmac - Profil | St 15.9.2010 0:04:31

                              vlastec >> Kucí, já jsem z Mělníka nevinně o víně se bavím rád a ještě radši konzumuji :) Vína a vinařů je tu dost, ale opravdu těch, kteří dělají jen ze svého vína a nedokupují od velkostatků, zahradnické školy atd. je pomálu. A jak známo, co ve vinici odbydeš, ve sklepě nedoženeš :) Otevřel jsem si místní Kerner, protože mi děláte chutě :) Burčák samo bude, ale ještě jsem se k tomu nedostal :)

                                NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | St 15.9.2010 0:01:30

                                vlastec >> když si to tak vezmu, tak žiju v ideálním kraji na pochutiny
                                slivovice pravá domácí (Kopanice, Uherskobrodsko), Víno kam se podíváš (Uh. Hradiště)pivovar uhed u nosu (Janáček Uh. Brod) a perfektní uzeniny (Kašava)
                                no nemám se já krásně ? :)

                                  Nvlastec - Profil | Út 14.9.2010 23:57:43

                                  Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 14.9.2010 23:53:17 >> Jo to je taky správnej směr na víno .

                                    NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 14.9.2010 23:55:48

                                    xmac >> nee najednou
                                    v průběhu víkendu a pondělka
                                    mám pár známých co mají vinice a ještě dalších pár známých, co mají vinotéky, takže o burinu není nouze
                                    Stánkový bývá taky dobrý, ale jak kde a jak kdy
                                    Na takovej ten "echt" sladkej a akorát urzálej si budu muset ještě chvilku počkat, ty, co sem pil teď byly ješště čerstvý..

                                      Nvlastec - Profil | Út 14.9.2010 23:55:45

                                      Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 14.9.2010 23:53:17 >> To já jsem zase děsnej posera .

                                        Nvlastec - Profil | Út 14.9.2010 23:55:09

                                        xmac >> Já to mám fajn soused má sklep . No hold Jižní Morava .Burčák je mimořádná záležitost . A když odchytneš když začne vařit , to je laskomina .