Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 14.9.2010 23:53:17

vlastec >> Uherské Hradiště, slavnosti vína
tradiční akce
Že bych se připosral, to nehrozí, neb mám trávení jako míchačka na beton

    Nxmac - Profil | Út 14.9.2010 23:50:16

    Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 14.9.2010 23:42:40 >> To jsi dal 5-6 litrů najednou? Já zatím letos nic. Mému dvornímu vinaři a známému pomlátili kroupy co se dalo a burčák zatím nemáme. Ovšem slibuje ze zbytků jednu dávku samotoku :) ... Silniční a stánkový burčák nekupuji, neboť to není burčák ...

      Nvlastec - Profil | Út 14.9.2010 23:46:48

      Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 14.9.2010 23:42:40 >> A kde jsi to byl ? Na Jižní Moravě ? Já se o vejkendu z buryny taky pěkně připokakal .

        NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 14.9.2010 23:42:40

        vlastec >> aspoň ten byl :) letos už můžu být klidný, krev už jsem burčákem vyměnil, snad to stihnu ještě několikrát

          Nvlastec - Profil | Út 14.9.2010 23:08:14

          Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 14.9.2010 23:03:10 >> Tak alespoň ten burčák ne? To je možná aji lepší jak ta štika .

            NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 14.9.2010 23:03:10

            mlíčnák >> burčák dobrý, štiky špatný....jenom jeden kontakt a spadla

              Nmlíčnák - Profil | Út 14.9.2010 22:03:48

              Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 14.9.2010 12:47:39 >> moja řeč zdravím jak dopadla trestná výprava na štuky?a co burčáček v tem našem hradištu?

                Nvlastec - Profil | Út 14.9.2010 21:29:49

                thym - >> A už máš v plánu další swap?

                  Nxmac - Profil | Út 14.9.2010 14:40:43

                  Mates PB >> Nj, tak to si ještě povíme :)

                    NMates PB - Profil | Út 14.9.2010 14:37:00

                    xmac >> Nic nevíš :-))) Co je vazačské peklo už vím.......

                      Nxmac - Profil | Út 14.9.2010 14:35:52

                      Mates PB >> Ale uvidíš :) Až ti Řízek řekne podívej, co mi přišlo od nějakýho šmouly(mírně řečeno), tak budeš vědět :)

                        Nchrostik3 - Profil | Út 14.9.2010 12:51:36

                        Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 14.9.2010 12:47:39 >> Sis to poplet,muška musí bejt pěkná a chytat se nesmí :-)))

                          NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 14.9.2010 12:47:39

                          klid
                          muška musí chytat a ne se líbit

                            NMates PB - Profil | Út 14.9.2010 10:48:46

                            xmac >> Neuvidím, já jsem se nezúčasnil:-)))

                              Nxmac - Profil | Út 14.9.2010 10:44:52

                              Mates PB >> To buď v klidu, až uvidíš ty ode mě, tak si budeš trhat vlasy :)

                                NMates PB - Profil | Út 14.9.2010 10:08:16

                                Kdyby jste viděli co vám navázal Řízek, tak by jste do toho swapu nikdy nešli :-)))))))))

                                  Nxmac - Profil | Út 14.9.2010 9:16:55

                                  TOKR >> No parmovky se hodí na 100% ...

                                    NTOKR - Profil | Út 14.9.2010 9:10:42

                                    Ježiši, že jsem to sem dával, teď každej bude vědět, že ty hrůzy jsou ode mne :D:D, já je normálně váži také naopak ... ale vzpomněl jsem si na mouchu, kterou jsem vázal tak před 5 lety, chytal jsem na ní duháky, Lipan, a hlavně na ní šli parmy na Sázavě , no uvidíte :)

                                      Nxmac - Profil | Út 14.9.2010 9:05:35

                                      Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 14.9.2010 9:04:24 >> Mno ty mí jsou také naopak :)

                                        NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 14.9.2010 9:04:24

                                        TOKR >> ahaa
                                        nevím proč ale ti moji jsou naopak
                                        jinak máš krásné, inspirativní fotky