Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

NTOKR - Profil | Út 14.9.2010 9:02:58

A finální výrobek :D:D

    NTOKR - Profil | Út 14.9.2010 8:56:11

    Tak už s tim běžím na poštu :)
    a pár fotek z vázání :D

      Nthym - Profil | Po 13.9.2010 23:08:30

      Super klucí, zatím mám 7 obálek. Makám teď od "ještě nevidím" do "už dlouho nevidím" mimo dosah internetu, takže se sem moc nedostanu. Omlouvám se za zpožděné reakce. Pozítří večer k tomu sednu a vše roztřídím a připravím k odeslání. Musím ještě dovázat dva kousky, který jsem při testu na Moravě utrhl - ale osvědčily se :)
      Tak zatím zdar

        NŘízek 29,76 - Profil | Po 13.9.2010 12:08:39

        Mates PB >> nebrec, mi se nechtelo se sverackem tahat do hospody:-))

          NMates PB - Profil | Po 13.9.2010 11:44:15

          Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 13.9.2010 11:29:38 >Simě pěkně zklamal, se táhnu s tou bobinou zbytečně....

            NŘízek 29,76 - Profil | Po 13.9.2010 11:30:25

            thym >> SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
            1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
            2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10) - UŽ HOTOVO
            3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
            4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano, HOTOVO, skalka lake c.8,
            5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu. Hotovo. Odesláno dnes.
            6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
            7. Vlastec - Chrostík v domku , zajíc 3,8 mm tungsten vel 10 Timeco 108 SP-BL Hotovo .
            8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
            9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8 Hotovo
            10. Pawell - schránkový chrostík - Tiemco 900 BL vel. 10 - hotovo
            11. Modrak - Stříhaný srncovo-zaječí chrostík - Snake vel. 10 - hotovo

              NŘízek 29,76 - Profil | Po 13.9.2010 11:29:38

              rizek hlasi hotovo! dnes odpol de na postu, nebo zejtra rano:-)

                NMates PB - Profil | Po 13.9.2010 10:18:54

                No klucí vypadá to, že my to dneska budem Řízkovi vázat v putice, no máte se na co těšit.

                  NModrák - Profil | Po 13.9.2010 10:04:55

                  thym - >> Orel v sobotu odletěl.
                  Jo, přibalil jsem ti k tomu jedno suchý hedvábíčko na otestování.

                    NTOKR - Profil | Ne 12.9.2010 15:46:00

                    zítra to snad pošlu, bože proč jsem tak línej :(((

                      NŘízek 29,76 - Profil | Pá 10.9.2010 20:42:42

                      Mates PB >> no jo.-)

                        NMates PB - Profil | Pá 10.9.2010 20:35:32

                        Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 10.9.2010 20:33:40 >> Tak chodíš tam nejdýl, jseš tam v kolektivu oblíben a mají tě tam rádi.

                          NŘízek 29,76 - Profil | Pá 10.9.2010 20:33:40

                          Mates PB >> sakra, proc musim vsechno objednavat ja?.-)

                            NMates PB - Profil | Pá 10.9.2010 18:37:44

                            Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 10.9.2010 18:28:20 >> Ty si neobjednal tu hostinskou?

                              NŘízek 29,76 - Profil | Pá 10.9.2010 18:28:20

                              Mates PB >> z toho ten vyčepák bud emit desnou radost:.-)

                                NMates PB - Profil | Pá 10.9.2010 17:56:21

                                Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 10.9.2010 16:06:07 >> Takže v úterý v práci.......:-)))) Houby, vem to v pondělí do hospody, každej dá dva-tři a budeš mít hotovo.

                                  NŘízek 29,76 - Profil | Pá 10.9.2010 16:06:07

                                  vy ste tak pilny, ja to tedy smotnu zejtra:-)

                                    Nhovadoz - Profil | Čt 9.9.2010 21:19:58

                                    thym >> SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                                    1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
                                    2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10) - UŽ HOTOVO
                                    3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
                                    4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
                                    5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu. Hotovo. Odesláno dnes.
                                    6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
                                    7. Vlastec - Chrostík v domku , zajíc 3,8 mm tungsten vel 10 Timeco 108 SP-BL Hotovo .
                                    8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
                                    9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8 Hotovo
                                    10. Pawell - schránkový chrostík - Tiemco 900 BL vel. 10 - hotovo
                                    11. Modrak - Stříhaný srncovo-zaječí chrostík - Snake vel. 10 - hotovo

                                      NPawell - Profil | Čt 9.9.2010 11:49:09

                                      Mates PB >> Asi bych dal, ale jsem tuze líný, takže velmi nerad.

                                        NMates PB - Profil | Čt 9.9.2010 11:47:05

                                        Pawell >> Tak deset schránkáčů je prd:-))) To bys dal.