Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | St 1.9.2010 17:20:51

drozďák 30,42 >> já taky
regoval jsem na tvůj příspěvek, kde jsi říkal že je potřeba vyrábět BL háčky, neb protihrotové jsou nahovno

    Ndrozďák 30,42 - Profil | St 1.9.2010 17:17:55

    Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 1.9.2010 17:10:26 >> bavíš se o srovnání chytlavosti zamáčknutého protihrotu a BL háčku?

    Já ano.

      NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | St 1.9.2010 17:10:26

      drozďák 30,42 >> nevím, na kolik markantní je ten rozdíl, já osobně háčky BL kupuju
      Pravdou je, že jdou do tlamky líp, než většina háčků s protihrotem, a asi je ten hrot i pevnější.
      Podle mně ale za masovou výrobou BL háčků stojí spíš to, že jsou jednoduše v módě, než to, že by byly nějak zásadně lepší oproti háčkům s protihrotem.

        Nvlastec - Profil | St 1.9.2010 17:01:16

        Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 1.9.2010 16:56:50 >> Nehádám se . Jen říkám že bych v to neměl důvěru . Možná bych podle té darované zkusil umotat další na BL-ku . Teď jsem měl problém s jedněma jig háčkama že se lámaly . A taky už je tam nedám bo jim nevěřím .Nemám to rád , ten blbej pocit .

          Ndrozďák 30,42 - Profil | St 1.9.2010 17:01:12

          Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 1.9.2010 16:48:20 >> zamáčknutej protihrot je výrazně na hovno oproti BL háčkům. Kdyby stačilo na věc vyzrát pouhým zamáčknutím hrotu, tak asi nebude potřeba vyrábět háčky přímo bez nich...

            NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | St 1.9.2010 16:56:50

            vlastec >> já taky kupuju BL a na jiné ano nechytám
            občas, když si s někým vyměním mušky, tak se mi do ruky dostanou se zamačkanýma protihrotama
            a jak říkám, nepoznám rozdíl mezi BL háčkem a háčkem zamáčknutým

              Nvlastec - Profil | St 1.9.2010 16:50:19

              Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 1.9.2010 16:48:20 >> Já to teda ještě nikdy nezkoušel , mám už jen BL . Co jsem měl navázané s protihrotem jsem už vyřadil . Ale asi bych tomu nevěřil .

                NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | St 1.9.2010 16:48:20

                vlastec >> nepřipadne mi, že by více padaly

                  Nvlastec - Profil | St 1.9.2010 16:46:27

                  Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 1.9.2010 16:45:18 >> Co Ti nepřipadne? Že mají BL delší hrot , nebo že padají víc?

                    NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | St 1.9.2010 16:45:18

                    vlastec >> nepřipadne mi

                      Nvlastec - Profil | St 1.9.2010 16:37:10

                      hovadoz >> Není to pak na lejno? Jako kldyž ten protihrot zmáčkneš ? Připadne mi že ty origo BL mají mnohem delší hroty . Nepadají z toho pak ryby ?

                        Nvlastec - Profil | St 1.9.2010 16:33:45

                        Ahoj jen chci nahlásit že to nemotám na slíbené dohiku ale na TMC 108 SP - BL +černý tungstean 3,8 .

                          Nhovadoz - Profil | St 1.9.2010 16:28:27

                          Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.9.2010 11:43:06 >> Mě ne, taky to budu motat na protihroty a ať si to každej zamáčkne sám. Každej na to používá jinou techniku.

                            Nplacew - Profil | St 1.9.2010 15:43:28

                            Výr >> ja by som tak mohol akurat uviazat nejaku thungstenovu bazantiu :) ale od nejakeho dokonaleho viazania mam daleko :))) Aj ked ta mucha mi tuto sezonu isla asi najlepsie. :)

                              NVýr - Profil | St 1.9.2010 15:10:36

                              placew >> môžeš pre zmenu uviazať P.O.Box

                                NMates PB - Profil | St 1.9.2010 15:02:09

                                placew >> Nie ja viažu i(aj) domčekové.

                                  Nplacew - Profil | St 1.9.2010 15:00:22

                                  vsetci viazu len schrankove potocniky? :)

                                    Nthym - Profil | St 1.9.2010 13:49:58

                                    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.9.2010 11:43:06 >> no problem, no problem ;) jen ty dubbingy asi bude lepší, když si je u Zemana vybereš sám...

                                      NŘízek 29,76 - Profil | St 1.9.2010 11:43:06

                                      thym >> sem zhrzen, to nenavazu za mesic, hlavne mi musis dodat naky hacky...:-)) a tungsten hlavicky..:-) a srst ze zajice nebo z americky veverky:-)
                                      btw-mam doma spoustu kamasanu s proti hrotem, uz je nebudu pouzivat-kdyz to navazu na ne a proti hroty zamacknu nebude to nikomu vadit?

                                        Nhovadoz - Profil | St 1.9.2010 8:10:18

                                        thym >> Všechno možný, dohitomi, timco, atd. Oni by mi je v bazaru i vzali, ale když ti mám napsat příklad, tak dal jsem za ně dejme tomu 10000 a dostal bych za ně 3000. A na to dlabu, to budu raději zamačkávat a do smrti je snad zdělam.