Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nthym - Profil | St 1.9.2010 0:08:15

hovadoz >> taky jsem zamačkával, dnes vážu výhradně na BL. Pokud nemůžu sehnat BL na nějaký speciální vzor, použiju hák s protihrotem a ten zamáčknu. Jak pro sebe, tak hlavně pro lidi. Protihroty (zvlášť) na naše ryby jsou podle mě kravina a když je zákazník chce, má prostě smůlu, tečka. Co to máš za háčky? Divím se, že by je nikdo v nějakým bazaru za rozumný peníz nechtěl.

    NTOKR - Profil | Út 31.8.2010 23:11:35

    Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 31.8.2010 23:07:37 >> Tak teď přemýšlím kam, možná se pojedu někam podívat na přívlač, protože některé revíry se otvírají pro přívlač až zítra, tak pojedu zjistit co vychytali ti "sportovní " rybáři s rybičkou na cigaretu

      NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 31.8.2010 23:07:37

      TOKR >> tak to si asi moc nezahážeš :D
      v takovémto počasí sem jel na odhájení dravců na dyji do Břeclavi
      krásný druhý povodňový, i tak se daly ryby pochytat

        NTOKR - Profil | Út 31.8.2010 23:04:54

        Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 31.8.2010 22:57:54 >> No specialista jsem určitě o to IT se snažím :D jináč chtěl jsem jet na ryby a koukám na průtok a myslel jsem že upadnu ... :
        31.08.2010 10:00 70cm 4.26 m3/s
        31.08.2010 21:00 258cm 62.5 m3/s

          NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 31.8.2010 22:59:46

          hovadoz >> všeho moc škodí
          i alkoholu, i abstinence
          neb alkohol je dle mého názoru i sociálně-kulturním nástrojem
          v rozumném množství samozřejmě

          ale proti gustu..

            NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 31.8.2010 22:57:54

            TOKR >> ahaa :)
            takže pán je IT specialista :)

              Nxmac - Profil | Út 31.8.2010 22:57:41

              hovadoz >> Tak to už znám dva absolutní abstinenty :) .........

                NTOKR - Profil | Út 31.8.2010 22:55:08

                Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 31.8.2010 22:49:22 >> no v červnu jsem dokončil bakalářský studium na elektrotechnický fakultě na ČVUT, konkrétně se zaměřením na programování, web ..

                  NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 31.8.2010 22:49:22

                  TOKR >> a co studuješ smím-li se zeptat?

                    NTOKR - Profil | Út 31.8.2010 22:47:10

                    mildas - Quinn >> já tu řeším proč BL a přitom se musím rozhodnout kam půjdu na magisterský studium :D

                      Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 22:46:17

                      xmac >> Nepiju vůbec nikdy a nic co třeba jen zavání alkoholem, dokonce nejim ani rumový pralinky. Ale monitor nejsem, do hospody totiž nechodím.:-)) A co kdo dělá v opojení, mě nezajímá, to je jejich věc.:-))

                        NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 31.8.2010 22:44:22

                        hovadoz >> to znám...
                        v pohodě...zamačkáme :)

                          Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 22:42:20

                          thym >> Dneska jo, ale mám problém s tím, že jsem se tím dost přiživoval a nikdo z mejch zákazníků mouchy na BL nechtěl. Nakoupil jsem několik tisíc háčků a pak jsem začal stavět a nezbejval mi už čas na vázání, ani pro sebe, natož za prachy. Všechny háčky mě zamozřejmě zbyly. Zkoušel jsem je prodat i s mírnou slevou, ale nikdo je nechtěl, tak je postupně zdělávám. Když jdu chytat, tak zamačkávám, ale je jasný, že to není ono.

                            Nxmac - Profil | Út 31.8.2010 22:38:37

                            hovadoz >> A sakra - hospodský monitor :) Nepije a nebo pije lehce a pak na každého ví co dělá v opojení :)......... sedí to na tebe?

                              Nxmac - Profil | Út 31.8.2010 22:35:27

                              TOKR >> Važ co uznáš, já chytám na oboje, ale u malých velikostí jen bez protihrotu, u větších jak kdy... (posílám protihrotové-si to zamačkáte)

                                Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 22:35:09

                                xmac >> Tu taky neznam.:-))

                                  NTOKR - Profil | Út 31.8.2010 22:34:39

                                  mildas - Quinn >> Tak to není, já kdyžtak protihroty zamačkávám, ale koupil jsem od obojího ani nevím co mě to napadlo :D:D jsem měl nějakou horečku :))

                                    Nthym - Profil | Út 31.8.2010 22:34:17

                                    hovadoz >> klasika je přece BL :)

                                      Nxmac - Profil | Út 31.8.2010 22:32:29

                                      hovadoz >> Na vopičce není co znát :)

                                        Nmildas - Quinn - Profil | Út 31.8.2010 22:31:45

                                        Tak nic...................