Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nmildas - Quinn - Profil | Út 31.8.2010 22:30:57

TOKR >> student VŠ, 23 let a chytá v roce 2010 na háčky s protihrotem ?

    Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 22:30:51

    TOKR >> Já dám klasiku, BL nemám a teď nějak nikam nejedu.

      Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 22:29:51

      xmac >> Tak to jo, to neznam.:-)

        NTOKR - Profil | Út 31.8.2010 22:28:31

        Tak dneska jsem koupil háčky, jak BL tak i klasik, nevim na co Vám to mám navázat, asi na BL. No a rovnou jsem si koupil nový prsačky, to je neuvěřitelný k čemu ten swap donutí člověka :D:D

          Nxmac - Profil | Út 31.8.2010 22:25:28

          hovadoz >> Když "hlídáme" burčák, zpravidla nedojdu ani domů, natož abych upnul háček :)

            Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 22:20:53

            xmac >> Až bude to vinobraní, tak pak zkus něco navázat, možná ti z toho vyleze nějaký vzácný exemplář.:-))

              Nxmac - Profil | Út 31.8.2010 22:02:07

              vlastec >> No rychle uvázat,dokud je hnusně a než bude v plném proudu vinobraní a budu chodit ke známému na burčák.. Pak uvážu kulový :) .... však až to uvidíš.... :)

                Nvlastec - Profil | Út 31.8.2010 21:09:47

                xmac >> Ty teda valíš . Kam ten spěch ?

                  Nxmac - Profil | Út 31.8.2010 20:46:11

                  SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                  1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
                  2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
                  3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
                  4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
                  5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
                  6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10 HOTOVO ODESÍLÁ SE ..
                  7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
                  8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
                  9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
                  10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
                  11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10

                    Nxmac - Profil | Út 31.8.2010 18:16:15

                    medvěd >> To bych neřekl, byl to takový výstřel...... Někdy je lepší se o něco snažit a nebýt spokojený s výsledkem, než se něco naučit. Pak je z té snahy zábava na celý život...

                      Nmedvěd - Profil | Út 31.8.2010 18:06:00

                      xmac >> hm,je vidět,že se vyznáš

                        Nxmac - Profil | Út 31.8.2010 18:03:46

                        medvěd >> Každej by tě otravoval a jezdil by jsi ukazovat jak se váže. Byl by jsi jak cvičená opička a těch peněz? :) To musí být hrozný mít mrak peněz a nemít je zač utratit.. :) A nakonec by se ti to vázání znechutilo ....

                          Nmedvěd - Profil | Út 31.8.2010 17:59:43

                          Já bych chtěl umět vázat jako Edwards

                            Nvlastec - Profil | Út 31.8.2010 17:58:13

                            hovadoz >> Je to tak .

                              Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 17:57:40

                              vlastec >> Si piš, jinak zakrníš. Musíš bejt spokojen, jen natolik, aby jsi to dokázal hodit do vody a věřit, že na to něco chytneš.:-)

                                Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 17:55:07

                                vlastec >> A to je to hlavní, prd by ti bylo platný, kdybys vázal mouchy jak Oliver Edwards a chytl jsi na ně prd.:-))) Vážeš proto, abys chytal a ná, aby ses nechal chválit, že jo? Ale konfrontace je důležitá, a nejvíc ti řeknou ryby.:-))

                                  Nvlastec - Profil | Út 31.8.2010 17:52:34

                                  medvěd >> Je mi jasný že je pořád co zlepšovat . Však jsem psal docela .

                                    Nmedvěd - Profil | Út 31.8.2010 17:51:23

                                    vlastec >> a to já nejsem.Než jí se naučím vázat,to ještě uplyne vody

                                      Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 17:51:07

                                      Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 31.8.2010 17:48:06 >> To jsem taky nemyslel vážně, nemyslím si, že by to byla nějak těžká moucha na vázání. Jestli bude chytat ryby, to se prověří až u vody.:-))

                                        Nvlastec - Profil | Út 31.8.2010 17:48:54

                                        hovadoz >>Tak jsme to aji pochopily , tedy alespoň já Osobně rád uslyším názor druhých . Jsem samouk a s nikým zkušeným jsem nikdy moje mušky nezkonfrontoval . Ryby mi ale chytají , tak jsem ze sebou docela spokojen .