Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 31.8.2010 17:48:06

hovadoz >> když se muška nepovede, nic se neděje. Každý z nás váže jinak a to, že to nejsou nijak pěkné mušky neznamená že nechytají ryby.
se vzhledem bych si hlavu nelámal

    Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 17:42:01

    Co blbnete, já to napsal jen tak z legrace, to je jasný, ze by se to mělo popsat, jen jsem to napsal, že by se mi to jako nemuselo povést.:-))))

      Nvlastec - Profil | Út 31.8.2010 17:33:24

      Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 31.8.2010 15:25:52 >> Já si taky myslím že by to mělo být popsáno . Vážu druhým rokem a rád bych věděl co je dobrý a co dělat lépe , nebo úplně jinak .

        Nthym - Profil | Út 31.8.2010 16:21:37

        strejka >> možná by šlo, že bys poslal mouchy bez "zpáteční" obálky, to je taky tak napůl a většina lidí by mohla souhlasit... ;)

          Nmedvěd - Profil | Út 31.8.2010 16:15:13

          drozďák 30,42 >> on jen šestkrát za sezonu vymění obsah krabičky

            Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 31.8.2010 16:02:50

            strejka >> :-)))))))))))))

            už ani známka nezabírá. Všichni jenom prachy. Zlatej Pájka, sice držkuje, ale nakonec do té krabice vždycky hrábne.

              NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Út 31.8.2010 15:25:52

              podle mně by se popisovat mušky mělo, alespoň v rámci swapu. Usnadní to komunikaci a diskuzi ohledně mušek, když se teda nebudou používat fota v diskuzi.
              protože většina jich bude tmavě hnědých, dlouhých a zatížených a celkově podobných

                Nchrostik3 - Profil | Út 31.8.2010 12:51:38

                strejka >> Napůl ne,ale na třičtvrtě by to možná klaplo.Do prázdné obálky se známkou dej ty veselé obrázky.Myslím tím platidla :-)))))

                  NMates PB - Profil | Út 31.8.2010 12:50:20

                  strejka >> Ty si mazanej jako liška :-)))

                    Nstrejka - Profil | Út 31.8.2010 12:47:38

                    dá se přihlásit jenom napůl? že bych poslal jen prázdnou obálku se známkou...

                      Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 11:45:57

                      TOKR >> To je hodně individuální, těžko můžeš vyhodnotit kvalitu mušky jen pohledem. Kolilrát se mi stalo, že jsem navázal mouchu jako z nosu a nechytal jsem na ni skoro nic. Pak navážeš hnůj z lenosti a třeba proto, že pospícháš a hle, ryba za rybou.:-)))

                        NTOKR - Profil | Út 31.8.2010 11:17:38

                        hovadoz >> Nejdřív se tu někdo čertil že bude 10 much :D :D a teď tu vymýšlíme cedulky z dílny pána jménem Oliver Edwards :D:D:D ( hodnocení: na prvním místě se umisťuje schránkový chrostík neznámého vazače :D:D )

                          Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 10:27:38

                          chrostik3 >> Jo a ty cedulky navážeme jako godárda a písmenka tam uděláme změnou barvy srnčí srsti.:-))))))

                            Nchrostik3 - Profil | Út 31.8.2010 10:20:03

                            hovadoz >> Háček má očko,a na něj uvážeme cedulky.Já měl problém navázat mouchy a ještě ceduky? :-)))) Jo a nejmenovat a nehodnotit se jeví jako nejlepší varianta :-)))

                              Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 10:19:15

                              TOKR >> Tak to pošlem anonymně a až podle reakcí se k tomu přihlásíme, nebo né!:-)))))

                                Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 10:16:30

                                chrostik3 >> Nebo nejmenovat a vyhodit:-))))))))

                                  Nhovadoz - Profil | Út 31.8.2010 10:15:53

                                  thym >> Tak tam přilep vteřiňákem cedulku na každou mouchu, jako se dávaj na kufry na letištích. To bude přehledný a taky se tam vejdou všechny popisky.:-)))))

                                    Nthym - Profil | Út 31.8.2010 9:55:30

                                    Zdar, nějak ty mouchy popíšu, ať je to přehledný

                                      Nchrostik3 - Profil | Út 31.8.2010 9:47:55

                                      hovadoz >> nejmenovat a vyhodnotit?

                                        NTOKR - Profil | Út 31.8.2010 9:45:37

                                        hovadoz >> Teď jsem to chtěl napsat, že možná bude lepší nejmenovat :D:D