Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Piranha - Profil | Po 30.8.2010 19:09:46

ok, to je zajimavy.Je to pak takova dost cenna mini kazetka :-) kazda je original.Zajimava akce.Kdy bude druhe kolo, asi bych se zucastnil.

    Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Po 30.8.2010 19:08:54

    Piranha >> soráč přepsal jsem se
    navážeš 10 stejných flájů, pošleš je thymovi
    tak to udělají všichni
    kolem 20. září ti pak dorazí 10 rozdílných mušek, po jedné od každého vazače (s výjimkou tebe samotného)

      vlastec - Profil | Po 30.8.2010 19:05:38

      Piranha >> Deset stejných much

        Piranha - Profil | Po 30.8.2010 19:04:08

        Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 30.8.2010 19:01:21 >> Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle.Tak pokud jich je 10 tak namotam deset much?Tak mi to aspon vyznelo.

          Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Po 30.8.2010 19:01:21

          Piranha >> musí to být od každého 10x stejná muška

            Piranha - Profil | Po 30.8.2010 19:00:08

            Dotaz,ty musky musi byt v deseti vzorech, nebo staci treba jeden či tri vzory.Diky.

              vlastec - Profil | Po 30.8.2010 18:48:20

              O.K taky dám desítku .

                Pawell - Profil | Po 30.8.2010 15:59:43

                V pohodě udělám místo 9 much 10. Jedna navíc není problém. Navíc Modrák je pan vazač a na jeho mouchu se těším.

                  thym - Profil | Po 30.8.2010 15:39:46

                  xmac >> jj, končíme, další mají šanci se zúčasnit příště. Osud Modráka je ještě v rukou ostatních, nezáleží jen na mě :) Jsem rád, že je zájem

                    xmac - Profil | Po 30.8.2010 15:26:59

                    Modrák >> Dostaneš toho ožvejkanýho ze včerejška :) ...



                    thym .........Dobře tak toho 10 ještě smotnu, ale už prosím nikoho dalšího, zas tak zdatný vazač nejsem a nějaký čas mi to trvá :)

                      mdx - Profil | Po 30.8.2010 11:41:56

                      Klidně jich těch 10 udělám, neni problém.

                        chrostik3 - Profil | Po 30.8.2010 11:37:19

                        Ale jen jednu!!! Ne že dorazím z práce a budou to už 4 nebo nedej bože 5 :-))))

                          thym - Profil | Po 30.8.2010 11:33:24

                          Modrák >> pro mě za mě, jsem v Tvém případě ochoten udělat i výjimku - umotal jsem těch schránek hned zprvu deset, ať mám i jednoho svýho a kolekci z prvního swapu mám kompletní... Záleží na ostatních, jak se k tomu vyjádří. Třeba takovej Řízek tě tutově zabije a bude se těch much vázat stejně jen 9:)

                            Modrák - Profil | Po 30.8.2010 10:48:25

                            Pokud jste ochotni umotat o jednu mouchu navíc, bude to fajn. Skutečně bych se rád zúčastnil.

                              Michal - Profil | Po 30.8.2010 10:46:45

                              Hezký, akurát co budete kdo dělat s takovou hromadou chrostíků ? :-) jiný mouchy nikdo vázat neumí ? :-))

                                chrostik3 - Profil | Po 30.8.2010 10:42:00

                                Modrák >> To abych přidělal? :-(((

                                  Modrák - Profil | Po 30.8.2010 10:36:48

                                  Jestli ještě můžu, tak bych se rad také přidal.

                                  SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                                  1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
                                  2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
                                  3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
                                  4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
                                  5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
                                  6. xmac - schránkový chrostík - dřívko, možná písek ... Tiemco 900 vel. 10
                                  7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
                                  8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
                                  9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
                                  10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
                                  11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10

                                    medvěd - Profil | Po 30.8.2010 10:34:01

                                    No vida jak se vám to pěkně zaplnilo

                                      Pawell - Profil | Po 30.8.2010 10:23:09

                                      SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                                      1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
                                      2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
                                      3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
                                      4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
                                      5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
                                      6. xmac - schránkový chrostík - dřívko, možná písek ... Tiemco 900 vel. 10
                                      7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
                                      8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
                                      9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
                                      10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10

                                        mdx - Profil | Po 30.8.2010 10:20:05

                                        SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                                        1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
                                        2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
                                        3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
                                        4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
                                        5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
                                        6. xmac - schránkový chrostík - dřívko, možná písek ... Tiemco 900 vel. 10
                                        7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
                                        8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
                                        9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
                                        10.